Export directory loclt

Kaip pasirinkti teisingą pasyvų pajamų metodą

parašė , 2017-12-10 13:39

Pasyvios pajamos siejasi su bet kokiu tipu pajamų, kurias jūs galite uždirbti, net kai jūs nedirbate. Pasyvios pajamos yra taip pat žinomos kaip likusios pajamos.

Yra įvairių formų ar pasyvių pajamų metodų. Populiariausi vieno dolerio banknotai apima:

Dividendą mokančios akcijos. Dividendo akcijos yra tie, kurie išmoka dalį kompanijos naudos vienodais tarpais, paprastai kas ketvirtį ar kasmet. Kompanija į kurią jūs investavote kapitalą išleis jus užmokesčiai, pagrįsti skaičiumi akcijų, kurias jūs turite. Šis dividendo užmokestis yra panašus į pelno pasidalijimą, kadangi jūs gaunate dalį to, ką kompanija padarė.
Skaityti visą straipsnį 'Kaip pasirinkti teisingą pasyvų pajamų metodą'»

Ar šiltnamiai tinkami visiems?

parašė , 2013-12-05 13:39

Dideli ir maži, aukšti ir žemi, stikliniai ir „plėveliniai“. Taip atrodo šiltnamiai – įprastas „aksesuaras“ ne tik kaimų sodybose, bet ir miestų kiemuose. Šiame straipsnyje mėginsime rasti atsakymą į klausimą, ar kiekvienas iš mūsų (na, bent tie, kurie turi pagrindinę materialiąją sąlygą – lopinėlį žemės) gali leisti sau tokią prabangą?

Ar šiltnamiai tinkami visiemsTiesa, visų pirma sukonkretinkime tą „prabangą“: tai tiek mūsų finansiniai, tiek laiko ištekliai, kuriuos galime skirti šio projekto „įgyvendinimui“. Jei turime nedidelį biudžetą, galime rinktis patį pigiausią variantą – plastikiniai lankai, uždengti polietilenine plėvele. Tiesa, jei neseniai darėte remontą ir keitėte langus, senieji gali būti puiki statybinė žaliava statybai. „Sulipdyti“ vieną dalį su kita puikiai galite ir patys, tam nereikia nei ypatingų įrankių, nei patirties. Aišku, pirmą kartą toks darbas gali sukelti stresą. Puikus patarėjai šiuo klausimu – vyresnio amžiaus žmogus ar…internetas. Tikėtina, jog gerai pasiknaisioję po YouTube lobynus rasite mokomąjį video, o galbūt pakaks išsamaus aprašymo ir brėžinių. Toliau laukia smulkesnė išlaidos – sėklos, trąšos bei daržininkystei reikalingi įrankiai.

Tačiau šiltnamiai piniginę gali tuštinti ir kur kas negailestingiau. Turite galimybę rinktis kokybiškesnes, ilgaamžes, tačiau žymiai brangesnes medžiagas – tarkime, kanalinį polikarbonatą. Pasinaudokite meistrų paslaugomis ir turėsite originalų, pagal jūsų projektą sukurtą šiltnamį. Arba jį…tiesiog nuomokitės!

Pinigai liekai pinigais. Laiko klausimas – kur kas svarbesnis. Kiek pastangų ir rūpesčio investuosite, tokiu ir derliumi džiaugsitės. Tiesa, šiandien jums nebereikia visų darbų šiltnamyje atlikti nuo A iki Z – galite praleisti tam tikrus etapus, naudodami tam tikrą papildomai įmontuojamą įrangą. Konkrečiau kalbant, jūs būsite išvaduoti nuo tokių darbų kaip laistymas ir vėdinimas. Ar gi ne puiku? Tiesa, vertėtų šiek tiek paskaičiuoti: jei auginate daržovių tik savo nedidelės šeimos poreikiams, investicija į tokią įrangą būtų abejotina.

Atsakant į pradžioje iškeltą klausimą, reikia pripažinti, jog šiltnamiai gali būti prieinami kiekvienam iš mūsų. Aišku, viskas priklausys nuo mūsų galimybių: arba turime negailėti savo laiko ir apsieiti su minimaliomis išlaidomis, arba teks paišlaidauti labiau.