Finansaistraipsniai

10 auksinių pinigų taisyklių, kurios gali padaryti jus milijonieriumi

parašė , 2011-12-02 11:55

Jūsų patogumui aš įrašiau į sąrašą žemiau 10 Auksinių Pinigų Taisyklių, kurios yra katalizatorius į jūsų milijonieriaus troškimus.

1. Investuokite kapitalą į finansines pamokas prieš investavimą lietuviska TV į finansinį turtą.

Jūs nevažiuojate, nestudijuodamas vairavimo ir licencijos gavimo. Jūs? Panašiai, jūs turite iš pradžių sužinoti, kaip įsigyti gerus vertingus dalykus ir valdyti juos.

2. Turėkite išsamų Finansinį Roadmap.

Be vieno jūs galėjote lengvai būti prarastas finansiniame labirinte ir negalite pasiekti savo tikslų. Įsitraukite finansinis GPS.
Skaityti visą straipsnį '10 auksinių pinigų taisyklių, kurios gali padaryti jus milijonieriumi'»

Kaip paversti į daugiau pinigų teka į jūsų gyvenimą – protinės ir fizinės pusės

parašė , 2011-11-26 08:19

Vis dar manoma, kad šiandienis šiuolaikinės visuomenės matų pasisekimas skirtingai tačiau, sekdamasis finansiškai yra geras požymis, kad jūs padarėte jį. Be to, rubai gražu turėti pinigus, kurių jūs norite. Tai ima kraštą nuo kartais sunkaus egzistavimo. Kad suprastumėte, kaip padaryti daugiau pinigų, jūs turite norėti dalyvauti mažame savipagerinime. Yra jūsų gyvenimo rajonų, kad jūs neabejotinai turėsite pažiūrėti į ir įgūdžiai, kuriuos jūs turėsite išvystyti, jei jūs norėsite uždirbti daugiau.

Daug žmonių turi svarstomas problemas apie sukūrimą daugiau pinigų, kuriuos jie turi įveikti. Tai dažnai atvyksta į protinės dilemos formą. Vienu požiūriu jie yra sąmoningi ir dažnai balso apie norą. Bet kita jų dalis susitelkia ties suprastais neigiamais uždarbio aspektais daugiau
Skaityti visą straipsnį 'Kaip paversti į daugiau pinigų teka į jūsų gyvenimą – protinės ir fizinės pusės'»