Arts & entertainment

Jūs esate pasiruošęs investuoti kapitalą?

parašė , 2016-09-02 09:05

Kai aš pradėjau jaustis atsipalaidavęs savo karjeroje, mano inbox būdavo reguliariai užliejamas patarimu nuo gerai turinčių galvoje giminaičių ir kai kurių ekspertų iš to, kaip aš turiu pradėti investuoti kapitalą ateičiai. Tik plonas patarimo kiekis yra proto pabūgimas. Dabar, žinoma, visada gerai jaustis saugu apie jūsų ateitį, ir šalutinės pajamų srovės per jūsų investicijas kūrimas yra tik daiktas, kad gautų kažkokį kraipymo kambarį, planuodamas jūsų išlaidas. Bet yra tai tinkamas laikas, kad pradėtų investuoti kapitalą jums. Nesekite minios ir galvokite sau savarankiškai. Jūs esate pasiruošęs abejonei šiandieniu ekonominiu scenarijumi? Turėkite jus, padarė pakankamai sąlygų, kad jūs ir jūsų mylimi vieno dolerio banknotai galėtumėte palaikyti patogią gyvenseną atveju nelauktos nesėkmės
Skaityti visą straipsnį 'Jūs esate pasiruošęs investuoti kapitalą?'»

Jūsų pirmas darbas – kaip išlikti, taupydamas

parašė , 2015-11-11 22:05

Kolegijos baigimas visada atvyksta su tokiu dideliu laukimu. Aš atsimenu, kaip aš turėjau dideles svajones apie tapti milijonieriumi mano 20-aisiais su visais įmantriais automobiliais, nekilnojamuoju turtu ir visais kitais daiktais, kurie atvyksta su milijonierius buvimu. Tačiau, kaip dauguma kitų absolventų, aš pasodinau minimalaus darbo užmokesčio darbą, kuris tiktai gavo mano nuompinigius ir užmokėtas sąskaitas. Aš negalėjau sutaupyti daug ir pasidariau tiek susinervinęs dėl sutikimo daug mažiau, kad aš laukiau. Tačiau, aš nepasidaviau ant savo svajonių. Aš nusprendžiau agresyviai valdyti savo mažas pajamas ir pasiūlyti išlaidų planą, ne biudžetą, kad stumčiau į priekį mane į pasisekimą. Mano drausminga ir sutelkta pinigų vadyba apsimokėjo ilgainiui
Skaityti visą straipsnį 'Jūsų pirmas darbas – kaip išlikti, taupydamas'»

Kiek pinigų finansinis planuotojas uždirba?

parašė , 2015-09-07 14:32

Finansinis sektorius turi reputaciją kaip aukštai mokėdamos darbo vietų šaltinį. Žmonės, kurie yra maisto grandinės viršuje, kaip sėkmingi akcijos brokeriai ar viršutinio lygmens banko vadyba, lengvai daro šešis skaičius per metus, neapimdami bonusų ir naudos paketų. Taip, kaip įvynioja finansinę planavimo krūvą šalia tų kitų karjerų? Tiesa yra, ji priklauso. Vidutiniškai, finansiniai patarėjai Jungtinėse Valstijose uždirba tarp 40.000$ ir 75.000$ per metus. Kai kurie žmonės lauke daro daug daugiau, negu tai, ir kiti daro daug mažiau. Daug faktorių gali paveikti jūsų uždarbio potencialą kaip finansinį planuotoją, apimdami išsimokslinimą, skaičių pažymėjimo, asmeninės motyvacijos ir net šalies dalies, kur jūs dirbate.
Skaityti visą straipsnį 'Kiek pinigų finansinis planuotojas uždirba?'»

Milijonieriaus protas: kaip tapti turtingas po bet kokia ekonomine sąlygos 1 dalimi

parašė , 2014-02-25 10:45

Manykite, kad jūs ėjote pro, "Užima Wall street protestus", jūs matote jūrą piktų veidų, ir jūs šypsotės. Jūs norėjote pasakyti kažką jiems, bet jūs sustojate, jūs drebate, jūsų galva… eina į automobilių stovėjimo vietą ir įeina į jūsų spindintį visiškai naują Lexus Hibridinį SUV. Jūs nupirkote šį SUV nuo pajamų jūsų dividendų nuo investavimo į Apple Inc. Jūs nupirkote akciją prieš kelis metus. Obuolio akcija prekiavo 23$, jūs nupirkote akciją todėl, kad jūs pastebėjote… aukštą akiniuotą genijų, ir Steve Jobs Obuolio originalus įkūrėjas ir Apple Macintosh išradėjas apmulkino kompanijos vadybą. Jūsų nujautimas ant Steve Jobs buvo teisingas. Obuolio akcijos padarė jus daugiau kaip 1000 procentų sugrįžimais.
Skaityti visą straipsnį 'Milijonieriaus protas: kaip tapti turtingas po bet kokia ekonomine sąlygos 1 dalimi'»

Susijungimo derybos – pasisekimo raktai

parašė , 2013-09-13 13:38

Verslo susijungimai yra neatimama dalis veikimo nacionalinėje ir globalinėje rinkoje, ir yra stiprios galimybės, kad jūs patirsite juos kažkokiame punkte. Vieną kartą tai jie tampa galimybe, susijungimo derybos tampa gyvybine dalimi užbaigti susijungimą. Šitos derybos padeda garantuoti, kad abi pusės yra patenkintos reikalu, ir svarbu pažinti pagrindinius raktus pasisekimo susijungimo derybose. Jokios dvejos derybos nebus tas pats, bet šitie principai prisitaikys prie beveik bet kokio įsigijimo ar susijungimo. Atminimas jų anksčiau ir per bylą padės garantuoti, kad procesas eina taip sklandžiai, kadangi tai galbūt gali.
Skaityti visą straipsnį 'Susijungimo derybos – pasisekimo raktai'»

Kodėl reikalingi spalvoti kontaktiniai lęšiai

parašė , 2013-04-17 09:48

Laikoma, kad spalvoti kontaktiniai lęšiai – tik madingas dalykėlis. Ir jie reikalingi norint šviešias akis padaryti tamsiomis ir atvirkščiai. Moteris labai vilioja tai, kad galima keisti akių spalvą taip pat kaip ir plaukų spalvą arba odos atspalvį. Bet kontaktinių lęšių paskirtis nėra vien dekoratyvinė.

Kas tai spalvoti kontaktiniai lęšiai? Verta žinoti, kad jie skirstomi į tris tipus: spalvoti, suteikiantys atspalvį ir taip vadinami “crazy”. Paskutiniųjų lęšių dioptrijos yra nulinės ir jie skirti nešioti trumpą laiką. Ant lęšių nupieštas neįprastas paveikslėlis: “linksmasis Rodžeris”, kryžiai, katės vyzdys ir kita, dėl to naktiniame klube arba vakarėlyje lęšių nešiotojas išsiskiria iš kitų.

Atspalvį suteikiantys (tonuoti) lęšiai gali būti ir su dioptrijomis, ir be jų. Skiriamasis atspalvį suteikiančių lęšių bruožas – jie yra permatomi ir nedaug nudažyti. Tokie lęšiai skirti koreguoti regėjimą ir suteikti lengvą dekoratyvinį efektą. Nešiojant juos natūralios spalvos akims galima suteikti kitą atspalvį – pavyzdžiui, žydras akis padaryti turkio spalvos, pilkai žalias – smaragdinėmis.

Spalvoti kontaktiniai lęšiai atlieka didžiulę daugybę funkcijų. Naudojant juos galima radikaliai pakeisti akių spalvą, o naudojant tonuotus lęšius to padaryti neįmanoma. Tačiau yra ir nemažai ligų, kuriomis sergant negalima nešioti spalvotus kontaktinius lęšius. Pavyzdžiui, kai kurių susirgimų vienas iš simptomų yra šviesos baimė (fotofobija). Žmonėms, kurie negali pakęsti šviesos, sukurti spalvoti lęšiai (su dioptrijomis arba be jų), apsaugantys nuo UV spindulių.

Kaip matote, spalvoti kontaktiniai lęšiai – tai ne tik galimybė suvaidinti prieš draugus, kad akyse nešiojate “kaukoles” arba kad iš žydraakės šiaurietės tapote svajinga juodaake moterimi iš rytų. Tai taip pat puikus pasirinkimas žmonėms, turintiems įvairių regėjimo defektų ir norintiems gyventi visavertį aktyvų gyvenimą.