Software

Pensininkų įpročių išlaidos atskleistos

parašė , 2018-02-02 17:02

Viena iš sudėtingiausių dalių Pajamų Planavime mūsų išankstinio pensininko ir pensininko klientus yra visos prielaidos, kurios turi būti priverstos konstruoti planą. Pavyzdžiui – kaip bus, leisdamas pakeitimo poišėjimą į pensiją nuo išankstinio išėjimo į pensiją. Kiekvienas manytų, kad išlaidos padidės dėl viso "laisvo laiko", kurį pensininkai iš anksto jų išėjimo į pensiją metus atranda. Atrodytų, kelionė, valgiai lauke, dovanos vaikaičiams ir kelionėms, kad pamatytų juos, golfą ir kitą laisvalaikio veiksmą paimtų didesnę ir didesnę mėnesinių pajamų dalį.
Skaityti visą straipsnį 'Pensininkų įpročių išlaidos atskleistos'»

Suraskite bendrąją sumą pinigų su socialine apsauga!

parašė , 2016-11-04 07:17

Jūs norite vairuoti Socialinės apsaugos labirintą, panėšėja į tęsimą užrištos akis žmogaus, ieškantis maisto atliekų medžioklės be pagalbos ir jokio žemėlapio? Su tūkstančiais strategijų kombinacijų maksimizuoti jūsų Socialinę apsaugą turi naudos, tai yra nenuostabu dauguma žmonių, yra užšaldyti su baime. Su labai daug demografinio sprogimo metu gimusių vaikų, susiduriančių su ta pačia dilema, jūs esate geroje kompanijoje. Didelės žinios yra pagalba, yra pasiekiamas!

Pirmi daiktai iš pradžių, vienas iš paprasčiausių būdų padidinti jūsų visą gyvenimą trunkančią pašalpą pasinaudoja Užlaikytais Išėjimo į pensiją Kreditais (DRC), kuris leidžia jūsų naudai užaugti prie 8 % per metus iki amžiaus 70. Tačiau, dažnai kai mes siūlome šią strategiją, mes girdime, tie patys žodžiai nuolat – (pasakė verkšlenančiu balsu), "Bet aš noriu savo pašalpos dabar todėl, kad aš galiu mirti kitais metais"
Skaityti visą straipsnį 'Suraskite bendrąją sumą pinigų su socialine apsauga!'»

Kodėl jums reikia kitos pajamų srovės

parašė , 2015-11-28 20:51

Turėkite jus suvytas mėnesio viduryje neseniai? Apie prarastas galimybes padaryti kai kuriuos aiškaus įpjovimo investicijos reikalus? Jūs praleidote kokį nors orientyro galutinį terminą neseniai, kuris duos jums didelę karjerą ar verslo vystymąsi? Apie jūsų norus, sugeba sutikti juos visus neseniai? Ką tu manai apie planuoti atostogas? Kaip stabilus turi jūsų būti finansus? Nuoširdžiai, atsakymas į klausimus virš yra daugiau No negu taip, ir aš tikiu, jei jūs krintate toje kategorijoje, jūs turite klausti savęs "kodėl?" šiuo momentu. Skaitykite į priekį ir tikėkitės turėti atsakymus tarp linijų.
Skaityti visą straipsnį 'Kodėl jums reikia kitos pajamų srovės'»

Lengvi keliai tam, kad taupytų pinigus

parašė , 2013-08-02 17:10

Pinigų taupymas, Tai ima nustatymą taupyti pinigus, bet tik galvoti apie tūkstančius dolerių, kuriuos jūs galite taupyti kasmet, jei jūs pradedate taupyti pinigus nuo šiandien. Šitos santaupos gali atsiskaityti su skolomis, ar net geriau, neleisti jums pasiekti toliau į skolą. Jei jūs esate laisva skola, šitos santaupos gali įeiti į išėjimo į pensiją fondą. Arba kitaip, šie pinigai gali leisti sau jus keli nuolaidžiavimas, toks kaip išlepinti gydymas, kurie nebuvo galimi anksčiau dėl biudžetinių apribojimų.

Kai kurie Daiktai, kad padarytumėte Dėl gelbėjimo, pradėkite, gamindamas valgį namie tiek kiek įmanoma. Jei abu partneriai dirba, tai galėtų būti nedaug sudėtinga pirmiausia. Tačiau, galų gale jūs surasite teisingą balansą ir virėją namie dažniau
Skaityti visą straipsnį 'Lengvi keliai tam, kad taupytų pinigus'»

Besikeičiantis ilgalaikio rūpinimosi draudimo peizažas

parašė , 2013-04-04 23:51

Praėjusį gruodį, aš parašiau paskolos verslui blog apie genėjimą prieš infliaciją vartojant 10 mokesčių pasirinkimą pagal ilgalaikius rūpinimosi draudimo kontraktus. Ilgalaikis rūpinimosi draudimas yra užtvara tame, jūs naudojate einamuosius dolerius (premijos), kad užmokėtumėte už būsimas kainas (užmokėta pašalpa). Jei jūs galite priekinė našta premijos, sumokėdamas politiką po 10 metų, jūsų ilgalaikio infliacijos nuogąstavimo neapsaugojimas gali būti sušvelnintas. Galų gale, draudimo bendrovė negalėjo pakelti normų po 10 metų periodo kadangi jūs būsite padarytas, mokėdamas premijas. Tai yra didelė mintis, bet laikai, jie yra a-changin’ ir kad 10 metų pasirinkimas nueina.
Skaityti visą straipsnį 'Besikeičiantis ilgalaikio rūpinimosi draudimo peizažas'»

Kaip grąžinti miškingo slėnio kompiuterį jo gamyklos nustatymams

parašė , 2013-01-22 14:09

Miškingo slėnio Dell kompiuteriai į gamyklos nustatymus restauravimas įeina į paveikslą, kai tampa reikėti pašalinti užsispyrusį virusą, pataisyti Miškingo slėnio asmeninio kompiuterio konfigūraciją, atšaukti aparatinę įrangą ar programinės įrangos pakeitimus, ar iš naujo apipavidalinti standųjį diską ir taip toliau Kadangi Miškingo slėnio kompiuteris atkuria, yra jautrios procedūros, jūs turite padaryti tai rūpestingai ir žingsnis po žingsnio. Žemiau paminėto vadovo padės jums, gamykla atkuria Miškingo slėnio kompiuterį ir pradeda iš naujo iš naujo su juo.

1 žingsnis

Nuo Miškingo slėnio asmeninio Dell kompiuteriai atkuria, visiškai iššluostys jūsų visus kompiuterių duomenis, jūs turite sukurti atsargines kopijas. Sukurkite savo visų skaitmeninių duomenų atsarginę kopiją, apimdamas langų registratūrą, dokumentus, fotografijas, video, dainas, žaidimus, elektroninis paštas, kontaktai, ir programos ir taip toliau į internetinį laikymą ar išorinį standųjį diską. Jei jūsų yra Windows 7 ar Perspektyva, spragtelėti Start mygtuką ir nurodyti į Valdymo pultą. Valdymo pulte, punktas į Sistemą ir Palaikymą ir paskui Palaiko ir Atkuria Centrą. Spragtelėkite Nugarą viršuje, rinkmenų mygtukas po Palaiko rinkmenas ar jūsų visą kompiuterį.

2 žingsnis

Jei sukeltas, surinkite savo administratoriaus slaptažodį, ir spragtelėjimas Tęsiasi. Sekite, ant ekrano poilsis sukelia (savipaaiškinamasis) ir palaikyti jūsų duomenis į standųjį diską, kompaktinį diską ar DVD, ar ant tinklo. Priklausomai nuo duomenų kiekio jūsų kompiuteris turi, tai gali paimti nuo kelių minučių iki valandų, kad palaikytų duomenis. Išjungia visi langai, kai tai padaroma. Jei jūs naudojate Windows XP, spragtelėkite Pradžią ir nurodykite į Valdymo pultą. Valdymo pulte, spragtelėkite Atlikimą ir Palaikymą ir paskui Palaikykite jūsų duomenis. Jei jūs nematote Atlikimo ir Palaikymo Valdymo pulte, jūs turite būti Klasikiniame Vaizde. Spragtelėkite Jungiklį į Kategorijos Vaizdą ir paskui spragtelėkite abu pasirinkimas.

3 žingsnis

Kai Atsarginės kopijos ar Restore Wizard lange, spragtelėkite Next mygtuką. Sekite poilsį instrukcijų (savipaaiškinamųjų) ant ekrano ir užbaikite atsarginę kopiją. Kai jūs esate padarytas, kurdamas duomenų atsarginę kopiją, atskiriate bet ką periferinį kaip spausdintuvas, internetinio ryšio paskirstytojas, ar žaidžiantis pultas, prijungtas prie jūsų Miškingo slėnio Dell kompiuteriai Kai darytas, iš naujo pradėkite savo Miškingo slėnio kompiuterį. Kai tik jūsų Miškingo slėnio kompiuteris pradeda kartoti pradinę įkeltį, pradėkite prijungti F8, įtraukia jūsų klaviatūrą. Tęskite glostyti raktą, kol jūs Įšoriniai kietieji diskai meniu ant savo Miškingo slėnio kompiuterio displėjaus.