Technology

Kanados etf strategijos: kodėl Kanados obligacija etf yra geresnė negu investavimas dėl atskirų obligacijų

parašė , 2018-01-17 10:31

Obligacijos yra neatimama dalis kiekvieno kanadiečio portfelio rimtam pagrindui. Obligacijos neša "pažadą" pastovių pajamų su reguliariomis stabiliomis pinigų cirkuliacijomis. Bet su palūkanų normomis, sklandančiomis visa laiko nuosmukiuose, spaudimas, kad padarytų kiekvieną cento skaičiavimą niekada nebuvo didesnis. Tokio neapsaugojimo kūrimas protingai gali turėti visą reikšmę sugrįžimuose.

Portfelis vidutiniam kanadiečiui turbūt turi savyje pastovių pajamų saugumą, kitaip žinomą kaip obligacijos. Obligacijos yra ypač patrauklios tiems investitoriams ar šalia išėjimo į pensiją, kadangi jie tikisi keisti savo reguliarų ir stabilų atlyginimą panašia tam tikra palūkanų pajamų srove.
Skaityti visą straipsnį 'Kanados etf strategijos: kodėl Kanados obligacija etf yra geresnė negu investavimas dėl atskirų obligacijų'»

Būkite dėkingas per šią dėkojimo šventę!

parašė , 2017-07-01 14:28

Šis straipsnis bus publikuotas per 7 dienų Dėkojimo savaitę. Milijonai amerikiečių vis dar jaučia Didelio Nuosmukio padarinius. Tačiau, Dėkojimo savaitė yra tradiciškai laikas šeimos rinkimams ir pirmam pagrindiniam 6 savaičių Kurortinio sezono atvejui. Yra mano minčių ant, kas būti dėkingas už:

Jūs turite darbą, kuris moka jums pakankamai, kad apimtų pragyvenimo išlaidas: daugiau kaip 10 milijonų darbo vietų buvo prarasti per Didelį Nuosmukį, ir ne visi buvo atgauti. Net blogiau, kai kurie pranešimai yra kad kiekvienų trejų iki ketverių vidutinės klasės prarastų darbo vietų; tiktai vienas buvo atgautas. Vidutinė Amerikos šeima turi 4.000$ mažiau vidurinių šeimos pajamų šiandien negu prieš dešimt metų. Dar, sudarydamas biudžetą, jūs galite atlyginti šį 4
Skaityti visą straipsnį 'Būkite dėkingas per šią dėkojimo šventę!'»

Surengė instaliaciją iš senų telefonų

parašė , 2016-11-19 01:54

Jeigu tik jums prireikia naujos ryšio priemonės, tai telefonai internetu kuo lengviausiai parduodami visuose telefonų salonuose, elektronikos parduotuvėse ir kitur. Naujus telefonus mes perkame vieną po kito, ir dėl to kai kam gali kilti klausimas, ar yra koks nors senų telefonų perdirbimas? Šis klausimas iš tiesų labai aktualus mūsų visuomenei, kadangi tuos senus telefonus tikrai kažkaip reikia perdirbti. Tik kaip, ir kas tą turėtų daryti? Pasirodo, industrijoje tai tikrai yra daroma, dėl to ir būna superkami seni telefonai internetu. O štai menininkas amerikietis Džonas nusprendė pademonstruoti, kad komunikacija yra labai materialus dalykas. Dėl to jis surinko į miesto gyventojų daugybę jų senų telefonų ir įvyko toks savotiškas telefonų perdirbimas į meninę instaliaciją.

Menas kelia klausimą, kas yra komunikacija

Telefonai jumsKaip atrodo ši instaliacija? Tai tarsi didžiulė siena, pastatyta būtent iš telefonų. Ji tiesiog sulipdyta iš jų, ir dėl to atrodo labai keistai. Tačiau įdomu tai, kad tai nėra vientisa siena, o yra būtent tam tikras labirintas iš telefonų. Menininkas sako, kad jo idėja buvo pavaizduoti mus siejančius ryšius. Mes visada dabar taip lengvai vieni su kitais susisiekiame, nes tą mums ir leidžia padaryti telefonai, tačiau tas ryšys praranda savo fizines savybes. Taigi, telefonai ir instaliacija iš jų, leidžia atskleisti, kaip iš tiesų tas ryšys gali atrodyti, jeigu mes jį bandytume įgyvendinti fiziškai.

Telefonus aukojo visas miestas

Skaityti visą straipsnį 'Surengė instaliaciją iš senų telefonų'»

Nėra ankstyva išėjimo į pensiją planavimui

parašė , 2016-02-22 10:44

Dauguma mūsų dirba nenuilstamai, kad uždirbtų gerą naudą ir investuotų kapitalą mūsų išėjimo į pensiją planavimui. Mes visi žinome, kad tai yra visada pranašumas, kad pasiruoštų rytoj. Nėra jokio apribojimo tame, kiek mes galėjome investuoti saugumui ir malonumui mūsų ne darbo dienas vėliau. Išėjimas į pensiją yra vienas iš svarbiausių momentų mūsų gyvenimuose, su kuriais mes esame visi numatyti stovėti. Niekas negali pasakyti mums, kad mes esame per jauni, kad pradėtume planuoti kadangi dauguma žmonių žino kad, kuo anksčiau mes pradedame, tuo daugiau mes galime sutaupyti. Geriau investuoti kapitalą daugiau, negu turėjimas ką tik pakankamai kadangi mes nežinome tai, kas įvyks ateityje.
Skaityti visą straipsnį 'Nėra ankstyva išėjimo į pensiją planavimui'»

Kodėl turto sukūrimas pakeis jūsų gyvenimą

parašė , 2015-07-10 13:19

Kai kurie asmenys leidžia metus mokykloje, besiruošiančioje specifiniam karjeros laukui, kur jie tikisi surasti kokybišką kompaniją ir uždirbti reikšmingas pajamas. Kiti turi ryšius karjeros lauke, kur jie gali pradėti įėjimo lygmens padėtyje ir parengti savo kelią kompanijoje. Vis dar kiti dirba tiesiog, kad atitiktų paklausą tam, kad ji uždirbo pajamas ir gyveno toli nuo namų. Jei jūs norėtumėte surasti savo gyvenimo pakeitimą, kur planas galbūt nedirbo, svarstykite potencialias turto sukūrimo gyvenimo keitimo galimybes.

Finansinės Laisvės gavimas

Viena iš reikšmingiausios įtampos, su kuria asmuo susiduria yra surasta su susitikimu jų einamųjų išlaidų, investavimu į jų šeimą, ir planavimu jų ateitį. Kiekvieną dieną finansinis sandoris gali reikšti skirtumą tarp planavimo išėjimą į pensiją ar mokėjimo sąskaitos, kuri viršyja pajamas, kurias jūs kuriate
Skaityti visą straipsnį 'Kodėl turto sukūrimas pakeis jūsų gyvenimą'»

The Essential Laws of Pages Explained

parašė , 2013-11-25 09:15

How Can Your Website Benefit From Sitemap Generators

When you start a website, especially when you are a newbie in this entirely techie matter, you will realize that creating a website for whatever purpose that suits you isn’t something that is easily done because it is comprised of many things that does not seem to be so important but are actually complex and essential to make your site work.

There are two major and most common reasons why people create websites nowadays – one is for personal reasons and one is because of business – therefore it is important to place your website in the part of the cyber world where the people you are targeting can easily see and access your site; this the same for both personal an business reasons – for business, doing so will attract more customers and for personal sites, putting your site in the best strategic place online can help you in garnering more fame, or at least more money for the ads that you will be getting.This translates to how your site ranks among the search results from various search engines – the concept is pretty simple: you just need to be on top, but the challenge is in accomplishing that feat because it is not easy. Competition is great, rivals are too many so you need to keep up with the basics and also add a little spice to your website to be one step ahead from the rest of your rivals.

Back to the website basics, sitemaps are definitely one of those things your site really need to have because you can benefit from it and your potential customer may just turn into a true customer because of it; so what you will need is a sitemap generator. Sitemaps are essential in helping visitors navigate through your site without getting lost and this can help your pages rank in the search results on search engines because sitemap submissions actually aids the search engines in figuring out what your site is all about.

So xml sitemaps are crucial, your site definitely needs it, but no need to get stressed over it – it’s just a small component in a website – you can just look for a trustworthy sitemap generator and you can produce quality and free sitemaps that you can submit to search engines, and after sitemap submissions, you can proceed to other basic necessities that your website requires! There are also sitemap generator plugins that you can easily add onto your website and you will be good to go.

Get To Know The Author: James Trompeter is a writer and dynamic leader. He enjoys exercising his creativity, contributing to publications, and exercising. You can get more information by visiting the following webpage: free sitemap You can find more of his writing on the author’s site.