Kaip mokyti jūsų vaikus į jeigu ne lietinga diena

parašė , 2013-05-04 19:32

Diegimas disciplinos santaupų mūsų vaikams yra svarbi investicija, kurią kiekvienas tėvas turi padėti ant jų vaikų. Psichologai sako mums tai, ką vaikai studijuoja jų grėsmingame metų buvime su jais per lauke jų gyvenimus. Todėl, mokydamas jūsų vaikus, kaip sutaupyti, jūs garantuojate, kad jie tampa gerais finansiniais planuotojais, kai jie užauga. Vaikai yra greiti moksleiviai, ir jų mokymas, kaip sutaupyti yra paprasta užduotis.

Padėkite Jiems Užsibrėžti Tikslus

Vaikai lengvai išmoksta sutaupyti, kai tik jie turi gelbėjimo tikslą. Priešingai visko pirkimui jūsų svetainiu kurimas vaikai klausia, jūs turite mokyti juos sutaupyti viršuje tokiems daiktams. Šis būdas, motyvacija turėjimo, ko jie nori sulaikys juos aktyviai gelbėjimą. Sėdėkite su savo vaikais ir užsibrėžkite tikslus pirkimo daiktams, kurių jie nori per santaupas
Jūs galite įkurti sąrašą, kuris rodo kainą dalyko prieš sukauptas santaupas. Šis būdas, jūsų vaikas ar vaikai gali pavaizduoti apimtą atstumą ir atstumą, kurį paliekama. Turėkite trumpalaikius tikslus pradėti nuo, kad padrąsintumėte vaiką sutaupyti daugiau didesniems dalykams ateityje. Jūs galite taip pat turėti dalyko paveikslą, kuris bus nupirktas, kad nuolat duotumėte jūsų vaikui ar vaikams regimąjį atvaizdą dalyko ir todėl tęstumėte priversti vaiką sutaupyti.

Padrąsinkite Juos Sutaupyti Nuo Jų Kišenpinigių

Jei jūs duodate jūsų vaikui ar vaikams kišenpinigius, jūs turite visada drąsinti juos sutaupyti 10 % kišenpinigių. Šis būdas, jūsų vaikai ne tiktai studijuos discipliną taupyti jų pajamų perkėlimą, bet ilgalaikes paskolos internetu jie taip pat sukaups fondus, kurie bus pranašumas jiems, kai tik jie pasidaro nepriklausomi.

Atsiverkite Banko sąskaitą Su Jais

Vaikų banko sąskaitos su jais atidarymas padės jiems suprasti bankininkystės procesą ankstyvoje stadijoje jų gyvenimuose. Bankai atlieka svarbų mūsų finansų vaidmenį, ir svarbu, kad vaikai pasiekia, kad studijuotų tai ankstyva stadija. Be to, didžiosios knygos, duotos banko, padės jiems sekime jų santaupų ir padrąsins juos jų gelbėjimo disciplinoje.

Išmokykite Juos Išleisti tai, Ką Jie Gali leisti sau

Svarbu, kad jūs mokote greitieji kreditai internetu savo vaiką ar vaikus išleisti tiktai, ką jie gali leisti sau. Tai apsaugos juos nuo įėjimo į kreditinės kortelės spąstus. Jūs turite padėti savo vaikams sąmoningai atitikti jų poreikį į tai, ką jie gali leisti sau. Jei dalykas yra per brangus fondams, kuriuos jie turi šiuo metu, jūs galite mokyti juos, kaip sutaupyti iki, suteikia ar kaip išrinkti pigesnes alternatyvas tam pačiam dalykui.

Padrąsinkite Juos Prie Jų Santaupų Atitikimo

Kitas būdas padrąsinti jūsų vaiką ar vaikus sutaupyti viršuje yra, atitikdamas jų taupymo įnašą. Jūs galite turėti juos jeigu ne pusė kaina dalykų, kuriuos jie nori nupirkti, ir jūs galite paaukoti kitą pusę. Šis būdas, jie gali būti padrąsinti sutaupyti daugiau kadangi derintis kiekis taip pat bus daugiau.

Būkite Geru Pavyzdžiu Savo Vaikams

Be jų mokymo, kaip sutaupyti, svarbu, kad jūs tampate geru pavyzdžiu savo vaikams. Vaikai mokosi daugiau iš to, ko jie laikosi. Taip, išleiskite savo vaiką, ar vaikai žino, kad jūs taupote iki pirkimo dalyką ir kad jūs negalite leisti sau visko. Parodykite jiems, kad jūs taip pat nusprendžiate pigesnes alternatyvas kai negalintis suteikti dalykus. Pragyvenimas prie pavyzdžio turės didesnį poveikį mokyme jūsų vaikai apie šią svarbią gelbėjimo temą.

Rašyti komentarą