25 įrodyti būdai taupyti pinigus ant bakalėjos

Papuošimai papildomi riebalai nuo jūsų biudžeto nėra taip stimuliuojantys, kadangi jūs galėtumėte galvoti. Nors jūs galite turėti menką savo paskolos ar dienos rūpinimosi kainų kontrolę, jūs galite taupyti šimtus ar net tūkstančius dolerių kasmet ant bakalėjos, naudos sąskaitų, nešiojamojo telefono kaltinimų, dantų rūpinimosi, nurodymo, naujo automobilio ar kompiuterio, banko mokesčių, sezoninės prekės (šventės dekoravimas, ir taip toliau) Draudimas, mokesčiai, maži ir pagrindiniai prietaisai, transportavimo kainos, ir daug daugiau. Šis straipsnis moko jus 25 įrodytų būdų taupyti pinigus ant bakalėjos.
1. Neikvokite patiekalo valymo priemonės. Tai neketina gauti jūsų puodus ir kaistuvus nedaug valytojas. Vietoj to, investuokite kapitalą į kokybišką valymo šepetį.

2. Valgykite bananą kiekvieną dieną. Pridėkite tai prie savo avižinių miltų ar gėrėkitės tuo kaip užkandžiu. Bananai yra maistingi ir ekonomiški.

3. Nupirkite kavą 28-35 uncijose, gali, kai ji eina parduodama. Jūs galite užmokėti tik, 5,99$ 30 uncijų gali registruotojo prekės pavadinimo kavos pardavinėjimo kaina. Kodėl mokestis tiek daug, kiek 5,49$ 12 uncijų gali reguliaria kaina?

4. Per keletą praėjusių metų, arachiai dramatiškai padidėjo kainoje. Visada pirkite juos parduodama ir urmu.

5. Svogūnai yra viena iš pigiausių ir sveikiausių daržovių. Pridėkite juos prie mišrainių, troškinių, aitriosios paprikos, tešlos patiekalų, ir jūros produktų. Jūs galite nupirkti 3 svarų krepšį geltonų svogūnų tik 1,99$.

6. Virkite paprastą ir ekonomišką valgį kaip sriuba ar troškinys bent jau kartą per savaitę.

7. Jūs galite nupirkti Fuji, Iškilmingą, Močiutė Smith, Braeburn, Kamėja, Raudoni, ir Nepaprastai skanūs obuoliai tik 99 centams už svarą, kai jie yra sezoną.

8. Daugiau kaip 24 milijonai amerikiečių kenčia nuo kažkokio valgymo sutrikimo tipo. Jei jūs valgote per daug baltų miltų, balto cukraus, ir prisotinti gyvūno riebalai, keisdami jūsų dietinius įpročius galėjo taip pat nuleisti jūsų bakalėjos sąskaitą ilgainiui. Pavyzdžiui, 10 uncijų bulvių traškučių paketas kainuoja tiek daug, kiek 4,49$. Antra, bananų svaras kainuoja tik 39 centus.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

9. Jei jūs valgėte ne namie daugiau negu du kartus per savaitę, svarstykite valgymą ne namie vieną kartą kas dvi savaites ar net kartą per mėnesį. Jūs įvertinsite valgymą ne namie daugiau, ir jūs būsite taip pat nustebintas tuo, kiek pinigų jūs galite taupyti. Dabar, kuris yra svarbesnis? Kūrimas jūsų nepaprastų santaupų ar leisdamas 75$ per savaitę lauke paimtai picai ir pepperoni ritiniams?

10. Suvartokite mėsą kaip "akcentą" ir taupykite pinigus kiekvieną kartą. Homestead.com atkreipia dėmesį: "tipiškoje JAV dietoje, mėsos svaras tarnauja keturi todėl, kad mėsa yra amerikiečių prabanga, bet lotynų ar Rytietiškame valgio gaminime, mėsos svaras tarnaus aštuoni ar dešimt. Rytietiškas valgio gaminimas tam tikroje naudojimo mėsoje kaip akcentas, ir aš manau, kad jūs surasite, kadangi mes darome, kad jūs net jausitės geresnis po valgio, kuris daro sunkų grūdų naudojimą akcentuotą mažų bitų mėsos priešingai lėkštei apimtas plokštės kepsnio ar keptas. Vėl, be pinigų taupymo, jūs taupote savo sveikatą."

11. Prisijunkite prie daugiau kaip 6 milijonų vartotojų, kurie spausdina laisvus Kupono Mamos bakalėjos kuponus. Jūs galite taupyti pinigus ant šimtų produktų.

12. Išvenkite, kad spąstai kaip "Nupirktų vienas ir gautų 50 % šalin." Jūs tiktai taupote 25 % ant abiejų dalykų.

13. Yra kitos priežasties, kodėl jūs turite perskaityti savo prekybos centro savaitinį cirkuliarą: Kai kurios bakalėjos krautuvės padeda aukštai įvertintas prekes, kurios nėra parduodama prieš parduotuvę ar perėjimų pabaigoje. Jie bando apgauti jus į to reguliaria kaina pirkimą.

14. Daug prekybos centrų rodo nereklamuotus ypatinguosius ypač mėsoje ir gamina skyrius. Neleiskite akies šitai maloniai nuostabai.

15. Kai kurie prekybos centrai taip pat užsirašo mėsą ir kepyklos prekes, kurios yra apie baigtis. Nupirkite ir užšaldykite juos vėlesniam naudojimui.

16. Išvenkite daryti paskutinės minutės impulsą, perka (žurnalai, nedidelio formato laikraščiai, karamelė, guma, ir taip toliau) tuo metu, kai kontrolės punkto linijoje.

17. Nekvailinkite "2 5$" ar "10 10$" reklamuotiems ypatingiesiems. Prekybos centras tiktai apgauna jus į pirkimą daugiau.

18. Daug prekybos centrų turi ypatingus leidimo rajonus. Jūs galite surasti puikų kainos nuleidimą ant visko nuo alyvų aliejaus į kekso miltelius.

19. Keitimas nenaudoto gamintojo kuponai su draugais, šeimos nariais, bendradarbiais, ir kaimynais.

20. Retkarčiais, tam tikri bakalėjos dalykai prideda "tučtuojau išperkamo" gamintojo kuponus prie jų. Pavyzdžiai apima namų valytojus, skalbyklos dėmių valiklį, purkškite krakmolą, odos rūpinimosi produktus, vitaminus, ir skalavimo tirpalą.

Reklamuotų ypatingųjų su "tučtuojau išperkamais" kuponais jungimas yra kitas puikus būdas taupyti pinigus bakalėjos krautuvėje. Kas net geriau yra, kai jūsų prekybos centras dvigubina kuponų nominalią kainą.

Yra pavyzdys to, kaip gerai ši strategija dirba:

Pitsburge esančio Milžiniško Erelio ®, reguliari 18 uncijų registruotojo prekės pavadinimo skalavimo tirpalo butelio kaina yra 4,99$.

Viena savaitė, skalavimo tirpalas buvo užsirašytas, kad "nupirktų vienas, gauti vieną laisvą."

Kiekvienas butelis taip pat turėjo 55¢ gamintojo kuponą, pridėtą prie to.

Jei jūs nupirkote du butelius skalavimo tirpalo reguliaria kaina, jūs būtumėte užmokėjęs 9,98$.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Jei jūs nupirkote du butelius pardavinėjimo kaina (4,98$), ir turėjote dviejų 55¢ gamintojo kuponų dvigubinti (2,20$), jūs užmokėsite 2,78$. Tai yra santaupos 7,20$, ar 72 %.

21. Visada žiūrėkite į vieneto kainą (kaina per unciją ar svarą). Kartais didesnis dydis nėra labiausiai ekonomiškas.

22. Panaudokite akimirksnį ir paštą – nuolaidoje kada galima. Ar kiekis yra 2,00$ ar 20,00$, nepraraskite kitos minutės ir reikalaukite jūsų laisvų pinigų.

23. Suraskite žemesnės kainos alternatyvas brangiems dalykams. Pavyzdžiui, nupirkite vištos krūtines vietoj brangios pagrindo jautienos nugarinės.

24. Pakartotinai panaudokite senus valgius. Homestead.com atskleidžia, kad "pirmadienio Troškintuvė ir Keptas antradienis gali tapti trečiadienio troškiniu su maža akcija ir kažkokiu seasonings. Panašiai didelė mėsos dalis gali būti ištempta daug toliau, taip pat kaip būti skanesnė ir būti sveika, jei jūs naudojate tai keliuose skirtinguose patiekaluose su daugeliu gabaliukų dydžio įkandimo."

25. Pabandykite nueiti bakalėjos apsipirkimas vienišas. Jūsų "maži padėjėjai" galėtų įtikinti jus nupirkti dalykus, kurių jums nereikia ar norite.

Šis straipsnis mokė jus 25 įrodytų būdų taupyti pinigus ant jūsų bakalėjos sąskaitos. Kad gyventumėte fiskališkai sveikas, jūs turite užrašyti kiekvieną centą, kurį jūs leidžiate. "Kiekvienas centas" apima 150$ dujinę sąskaitą, kurią jūs užmokėjote vakar taip pat kaip 6,99$ rostbifo sumuštinis, kurį jūs nupirkote šiandien. Kiekvieną savaitę ar taip, peržiūrėkite savo sąrašą išlaidų ir apsispręskite, kurie gali būti sumažinti ar pašalinti. Jūs turėsite atsargoje pinigus mėnesio pabaigoje ir nebūsite apkrautas bandymu išgyventi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *