5 būdai investuoti kapitalą maksimaliems sugrįžimams ir minimaliam pavojui

1) Pradžia, taupanti & investavimas dabar!

12 % sugrįžimų manymas, jei jūs investuojate Rs 50 000 kasmet nuo 25 iki 35 & tada laukite, iki 65 jūs gausite Rs 3 crores. Bet jei jūs investuosite Rs 50 000 kasmet nuo 35 iki 65, jūs gausite tik Rs 1.3 crores.

Kuo greičiau jūs pradedate investuoti kapitalą, tuo mažesnis jūs turėsite investuoti kapitalą, kad rinktumėte tą patį korpusą. Tai yra todėl, kad valdžia sudaryti padidėjimą jūsų sugrįžimai žymiai ilgainiui.

2) Investuokite pastovų kiekį į Teisingumo Investicinius fondus kas mėnesį ilgiems trukmės tikslams
Iš visų vertingo dalyko klasių, tiktai teisingumas aprūpina labai dideles pajamas ateityje. Užuot investavęs kapitalą tiesiogiai į teisingumą per savityrinėjimą, kuriam reikia, laikas, ištekliai ir žinios, kiekvienas turi investuoti kapitalą į teisingumo investicinius fondus. Teisingumo Investiciniai fondai yra valdyti profesinių fondų valdytojų su labai aukšta kvalifikacija & patirtis. Investavimas taisyto kiekio kas mėnesį per GURKŠNĮ Investiciniuose fonduose vidutiniškai prilygsta jūsų kainoms & gelbėja jus nuo investavimo tiktai viršūnėse.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Indų Teisingumo Investiciniai fondai nuolatos davė daugiau kaip 15 % sugrįžimus ateityje.

3) neinvestuokite pinigų, kurių jums reikės trumpame termine į Teisingumą

Vertybinių popierių rinka yra kintama greitu laiku. Portfelio vertė gali nueiti žemiau investuoto kiekio trumpame termine. Taip pat sugrįžimai ant teisingumo & tai pastovių indėlių nėra labai skirtinga trumpame termine.

Tokiu būdu nėra jokios prasmės rizikavime praradimu viršininko labai nereikšmingiems papildomiems sugrįžimams per teisingumą.

4) Sutaupykite Mokesčius per ELSS, & ne per NSC, PPF, Šelpimo Politiką & ULIPs

Spyna – per periodą NSC, PPF ir tokiems kitiems planams yra 5 metai ar daugiau. Yra įvairių apribojimų likvidavimui ULIPs & Šelpimo politika. Palyginti su tuo, ELSS turi spyną per periodą tik 3 metų & gali būti likviduotas vieną dieną mygtuko Hello spragtelėjime. Jei jūs lyginate sugrįžimus PPF & HDFC Mokesčio Taupytojo Fondas praėjusius 15 metų, kiekvienas gali pamatyti, kad, tuo tarpu PPF davė 3.2 kartai investavo kiekį, HDFC ELSS davė 19 kartų investuotą kiekį.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

5) Nupirkite tinkamą sveikatos draudimą & gyvybės draudimas

Sveikatos draudimas: Jūs nenorėtumėte, kad jūsų turtas būtų ardytas nelaukto & aukštai medicinos išlaidos, teisingai? Paprastas sprendimas yra pirkinys sveikatos draudimas nominaliai premijai ir dengti tą pavojų.

Gyvybės draudimas: Taip pat, jūs nenorėtumėte savo šeimos & išlaikytiniai, kad būtų finansiškai nesaugus dėl jūsų pirmalaikės mirties. Jums reikėtų dangos daugiau negu Rs 1 crores, kad apimtumėte jų išlaidas daugelį metų. Tik nupirkite trukmės draudimą, perka mokėjimą mažos premijos ir būti įsitikinę jūsų šeimos ateities atžvilgiu!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *