Asmeninis finansų planavimas – taupomosios sąskaitos pašalpa

Apmokestinkite Laisvą Taupomąją sąskaitą (TFSA)

TFSA, įvestas 2009, yra registruotas pranešimas, kuriame investicinės pajamos, apimdamos palūkanas, dividendus ir kapitalo pelnus kaupia laisvą mokestį. Nėra jokio viršutinio amžiaus apribojimo ir jokios gamybinio pelno kvalifikacijos po šiuo planu.

Mokesčių mokėtojai per amžių 17 gali aukoti iki 5.000$ kasmet tokiam pranešimui, ar jų giminaičiai ir palaikymo asmenys gali padaryti įnašus jiems. TFSA yra atleistas nuo normalių "Priskyrimo Taisyklių", kurios reikalingas aukštesnių apmokamų darbuotojų, kurie perleidžia ar skolina pinigus jų sutuoktiniams, kad praneštų uždarbį apie cedento pajamų deklaraciją.
Tuo metu, kai nėra jokio mokesčio išskaitymo įnašams į pranešimą, kiekvienas kanadietis sukaups "TFSA Įnašo Kambarį" kasmet tiesiog, registruodamas pajamų deklaraciją. PAŽYMĖKITE: Registruokite pajamų deklaraciją kiekvienam daugiau kaip 17 šiuo tikslu, taip pat kaip tinkamumu apie GST Kreditus. Jei jūs negalite leisti sau padaryti įnašo, mokesčių mokėtojai, TFSA įnašo kambarys gali būti perkeltas į kitus metus, atsižvelgdamas į didesnį įnašą kitais metais.

Atitraukimas nuo TFSA nėra praneštas kaip pajamos, ir išvaduoja ekvivalentiško kiekio įnašo kambarį. Pažymėkite: Jūs negalite prisidėti daugiau, negu jūsų TFSA įnašo kambarys duotais metais, net jei jūs darote atitraukimą iš pranešimo per metus. Jei jūs padarysite taip, jūs būsite priklausantis mokesčiui 1 % aukščiausio papildomo TFSA kiekio mėnesį, kiekvieną mėnesį, jūs esate papildomoje įnašo padėtyje. Gavėjai gali išimti pinigus bet kokiu tikslu, kurio jie nori ir paskui atideda pinigus į TFSA, kad užaugtų, kai atitraukimo noras yra patenkintas, ir naujos santaupos yra pasiektos. Tai taip pat neturi jokio padarinio bet kokių išbandytų pajamų, turi naudos, tokie kaip Kanados Vaiko Mokesčio Nauda ar Prekių ir Paslaugų Mokesčio kreditas. Todėl jūs galite sutaupyti ir uždirbti neapmokestinamu pagrindu, tęsdamas turėti naudos iš pajamų perskirstymo sąlygų.

Paimkite Maksimalų savo RRSP Įnašo Kambario Pranašumą.

Jūs girdite tiek daug apie RRSP’s todėl, kad tai yra stambusis kapitalas, ir visos finansų įstaigos konkuruoja dėl savo $250 milijardų RRSP pinigų dolerio baseino akcijos. Kiekvieną sausį ir vasarį jūs matote net labiau reklaminis, kadangi galutinis terminas pagalbai RRSP, praėjusius mokesčio metus, yra 60 dienų nuo metų pradžios. Pažymėkite: įpjovimas nuo datos yra kovo 1-ąją (ant ne keliamųjų metų), ir vasario 29-ąją (ant keliamųjų metų).

RRSP – plačiausiai panaudota mokesčio pastogė Kanadoje.

Yra daug gerų RRSP informacinių knygų, pasiekiamų jūsų vietiniame knygyne. Lentynos yra pildomos jų kasmet ir aprūpina detalią informaciją apie visas ribas, taisykles, tipus, ir išėjimo strategijas. Mano pirminis tikslas aptaria mokestį deferral pašalpa. Taip pat aš noriu parodyti kai kuriuos iš mažesnių žinomų būdų pasinaudoti jūsų RRSP ir padaryti jus žinantį klaidas, kurias žmonės padaro su jų RRSP’s.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *