Aukščiausias turto statybos patarimo mokestis savarankiškai iš pradžių

Jūs turite teisę užmokėti save iš pradžių, ir tai yra svarbiausias elementas statyti turtą. Aš girdžiu visada apie tai, kaip sudėtingas tai turi sutaupyti ir investuoti pinigus. Mes visi nusileidžiame materialaus pasaulio pagundoms. Ant viršūnės kurios mes turime labai pažengusį marketers, kas studijavo detaliai, ką mes mėgstame ir kaip gauti mus nupirkti medžiagą. Aš esu visada ant sekimo, "perka dabar" spąstus. Yra treji bendri vieno dolerio banknotai, kuriuos aš pamačiau neseniai:

Karamelė ir žurnalai šalia bakalėjos kontrolės punkto – Šitie maži dalykai kaip mėtos, karamelės barai, ir paskutinės garsenybės žinios visi maldauja jūsų tik paimti kelis ir įdėti jūsų vežimą. Kai jūs manote, kad vienas žurnalas dabar yra šalia 10$, ir metinis prenumeravimas yra tiktai šiek tiek daugiau, negu kuris, tai kvepia, atplėšia, bet mes darome tai bet kokiu būdu

Vandeniniai buteliai ir šokoladai šalia Macys apsirengimas kontrolės punkto – Kaip pastabus jų! Žinoma, pora valandų drabužių primatavimo gali padaryti jus ištroškusį ir nuvargusį. Dabar, mes visi nevažiuojame su vandeniu, laiko mūsų rankines buteliuose taip 2$ už butelį, tai yra daugiau kaip 50 % to, kam jūs galite nupirkti tai bakalėjos krautuvėje, mes pridedame tai prie mūsų apsirengimo pirkimo.

Pastebėkite, kaip po to, kai jūs padarėte pirkimą, jūs gaunate kuponą ar elektroninis paštas su pasiūlymu nupirkti daugiau su esmine nuolaida? Tai pavadina viršuje parduodančiu. Tai yra populiari technika, panaudota restoranuose ir dabar mažmeninėse parduotuvėse, kad gautų jus užmokėti daugiau. Mintis prideda kitą dalyką prie jūsų egzistuojančio pirkimo ar duoti jums nuolaidą, jei jūs užsakote brangesnį dalyką. Norėkite užkandžio su tuo? Norėkite didesnio ar panašaus pirkimo su nuolaida? Aš esu įsitikinęs, kad jūs išgirdote tas frazes anksčiau.

Aš galėjau nueiti be paliovos, bet jūs gaunate paveikslą. Anksčiau, negu jūs žinosite tai, jūs leidžiate daugiau, negu jūs norėjote į. Lengva pasakyti, "Oh, tai yra tiktai doleris, papildomas". Bet tie doleriai prisideda iki galbūt 50$ ar daugiau per metus. Daugiau kaip 5 metai, tai, penkiasdešimt dolerių galbūt sukaupė 310$, net jei jūs padedate tai į banką 1 %-ne blogai. Tai kvietė procentų procentus, ir tai yra viena iš paslapčių statyti turtą. Nebūkite gundomas prie visų tų per brangių priemokų, kurios yra taip lengvos nupirkti. Padarykite mokestį savarankiškai iš pradžių jūsų asmenine turto statybos strategija, kurią jūs galite panaudoti šiandien ir kasdienis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *