Balsavimo rezultatai

Čia Kaunas. Mes tik baigdavome mūsų pirminį balsavimą ir dabar pasirinkome mūsų Demokratinius ir respublikonų kandidatus į lapkričio rinkimų biuletenį. Šiame straipsnyje aš susitelksiu ties valstybe ir vietiniais rinkimais, o ne Prezidento rinkimais. Mes turėjome kelias ypač svarbias įstaigas, kad balsuotume praėjusią savaitę, apimdami Gubernatorių, Kongreso Atstovą, ir valstybinę Senato vietą pakeisti. Buvo taip pat Mokyklinė Valdyba, Geresni Teisėjai, Koroneris, ir kelios kitos įstaigos, kurios reikalingas mūsų dėmesio.

Kadangi kažkas, kas užaugo Kalifornijoje aš niekada nesuprato iki netolimos praeities, kaip sugadinta politika galėjo iš tikrųjų būti šioje nuostabioje šalyje mūsų. Negalima pasakyti, kad nebuvo sugadintų politikų Kalifornijoje. Tačiau, Kalifornijoje kiekvienas registruotas rinkėjas priima rinkėjų vadovą prieš rinkimus. Šis vadovas apima kiekvieną įrašytą į sąrašą ant rinkimų biuletenio su tvirtinimu nuo kiekvieno kandidato ir išsamiu apibūdinimu kiekvienos obligacijų emisijos ar referendumo, įrašyto į sąrašą rinkimų biuletenyje su Už ir prieš tvirtinimu dėl kiekvieno. Tai taip pat apėmė žiniatinklio svetaines ir išteklius, kad rinktų papildomą informaciją. Ką tai reiškė buvo, kad aš galėjau iš tikrųjų būti informuotu rinkėju! Sukrėtimas, nėra tai.

Praėjusią savaitę draugas paklausė manęs, už kurį aš balsavau Gubernatorių lenktynėse. Aš pasakiau, ką jūs turite galvoje, už ką aš balsuoju? Tai buvo šiuo momentu, aš sužinojau, kad mes turėjome ginčytus Demokratinius preliminarinius rinkimus Gubernatorių lenktynėms. Jūs matote, kad aš nesu asmuo, kuris stebi labai televiziją, nei aš skaitau laikraščius, ir retai klausau radijo. Aš neapkenčiu visų neigiamų atvaizdų ir reklamavimo. Pasirodo, kad dėl to aš buvau tamsoje apie ateinančius rinkimus.

Gerai tai niekada nedarys, aš pasakiau man pačiam savarankiškai. Tokiu būdu aš gavau savo ištikimą nešiojamąjį kompiuterį ir pradėjau mano paiešką informacijos. Po kelių valandų aš buvau tiktai truputį daugiau informuotas negu anksčiau ir žymiai daugiau susinervinęs. Aš pagaliau suradau truputį informacijos apie Gubernatoriaus kandidatus, bet niekur galėjo aš manyti, kad rinkimų biuletenio kopija iš tikrųjų mato, už ką man davė galimybę balsuoti Preliminariniuose rinkimuose. Aš žinojau, kad mes turėjome mokyklines valdybos padėtis ir teisėjus, kad balsuotume už, bet aš nežinojau, kas bėgo ar kažkas apie juos. Aš tęsiau praleisti daug valandų, bandydamas sužinoti ir padaryti mane patį informuotu rinkėju. Aš nesisekiau.

Taip, mes nuėjome, kad mestume mūsų balsus šis lemtingas antradienis tiktai, kad sužinotume, kad mūsų balsavimo punktas buvo perkeltas! Tai prisidėjo prie mano nusivylimo. Mes pasiekiame teisingą balsavimo punktą ir esame duoti "sąrašą" nuo demokratų partijos to, ką jie nori, kad mes pripažintume už tai, kadangi mes metame mūsų rinkimų biuletenius. Šiame procese aš sužinojau, kad jūs tik turėjote užmokėti truputį pinigų, kurie bus įrašyti į sąrašą ant šio lapo. Tai neturėjo nieko bendro su kandidato padėtimis ar planais, jei jie laimėjo rinkimus. Aš buvau gąsdintas.

Kadangi aš stebėjau balsavimo rezultatai įeinant, ir Gubernatoriaus lenktynės buvo perskeltos 50/50, aš buvau sumuštas apie tai, kaip mes renkame informaciją. Jei aš galbūt sužinojau tai, ką kiekvienas iš šitų žmonių norėjo padaryti mūsų valstybei, aš galbūt sugebėjau pripažinti į gera (bent jau mano nuomone) kandidatą. Aš galvojau, kiek laiko aš išleidau bandymą būti informuotu rinkėju ir norėjau žinoti kaip kiti kaip pasirinktas jų kandidatai.

Aš esu sumuštas, kad kandidatas, kuris turi didžiąją dalį pinigų iš tikrųjų pripažinti į įstaigą. Aš žinau, kad dalis jūsų sako, kad aš esu naivus. Aš tik nesupratau iki šių rinkimų, kiek reklamavimo vaidino vaidmenį per rinkimus. Kai aš pasakiau žmonėms, kad aš nežinojau, kad mes turėjome ginčytas Gubernatorių lenktynes, jie buvo sukrėsti. Tai sako man, kiek televizijos yra stebima, ar laikraščiai yra skaitomi ir kiek tas turinys daro įtaką pasauliui. Aš žinojau tai jau, kuris yra, kodėl aš iš tikrųjų neužsiimu šitais daiktais. Kai mes galvojame apie žinias, tai yra visa bloga medžiaga, vykstanti pasaulyje su grafiniais atvaizdais nueiti greta grafinių žodžių. Šitie daiktai įeina į mūsų buvimą, ar mes suprantame tai ar ne. Kas mes manome, kad tai daro į mūsų šalį? Mūsų vaikams? Kokias žinutes mes duodame vienam kitam? Viena iš taikos, dirbimo išvien, pagalbos kitiems, ir klestėjimas ar mes duodame karo, smurto, skurdo, ir neapykantos žinutes? Kai mūsų balsavimo rezultatai yra pagrįsti tuo, kas sugeba įdėti skelbimą labiausiai, kas iš tikrųjų priima sprendimus apie tai, kaip mūsų šaliai vadovauja ir apžiūrėta pasaulio? Žmonės, kurie yra užlieti smurto, karo, neapykantos, ir skurdo žinutėmis. Tai yra, kas pasirenka mūsų išrinktuosius pareigūnus.

Kadangi mes persikeliame į pasaulinę ekonomiką ir globalinę bendruomenę su technologijos pasirodymu, myspace, facebook, ir kita socialinė tinklo susitikimo vieta, kodėl yra tai, kad mes negalime visi būti sutelkti ties taika, klestėjimas, ir vienam kitam pagalba pasiekia mūsų svajones?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *