Būsto savininkai kovoja surasti paskolos palengvėjimą

Tai yra daugiau paplitę, kad pamatytų namus teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavime jūsų vietinėje gatvėje ar pažintų kažką, kas susiduria su teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimo grėsme. Iš tikrųjų, daugiau žmonių randa save priešintas su sunkiais sprendimais apie jų paskolą, kylančią iš ekonominių sąlygų. Kadangi vis daugiau būsto savininkų susiduria su sprendimu tęsti bandyti ar pasitraukti nuo jų paskolos, daugelis mano, kad tai sunkus randa bet kokį palengvėjimą nuo jų paskolos skolų.

Paskolos Suktybės

Kadangi potencialių aukų baseinas tęsia plėstis, tokiu būdu daro grobuonių skaičių. Daug nekaltų būsto savininkų manė, kad savęs auka įkeičia palengvėjimą ar teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimo suktybes per nesenus metus
Su pažanga technologijos ir ekonominiu nuosmukiu, atvyksta, nauja banga neteisėtų kompanijų, pasirūpinančių, medžioja neįtariančius būsto savininkus.

Federalinė prekybos komisija ir kitos vyriausybės įstaigos dirbo, kad sustabdytų šį naują paskolos suktybių antplūdį. Siūlydamos fanatiškus pažadus dideliems pinigams ir nepajėgdamos atgabenti, daugelis šitų kompanijų apgavo būsto savininkus iš vienintelių pinigų, kuriuos jie turėjo atsargoje, kad išlaikytų skęstančią paskolą. Daugelis šitų kompanijų žada sustabdyti teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimus ar saugius paskolos pasikeitimus, tuo metu, kai nekilnojamajame turte jie tiesiog gauna prieigą prie banko sąskaitų ir niekada ne užbaigia su jų pažadėtomis paslaugomis.

Būsto savininkai, kurie davė pinigus tokioms kompanijoms studijavo kietą būdą, kuriuo šitos kompanijos niekada nemokėjo savo jų vardu paskolai kaip žadėtas, privesdamos prie neatidėliotino teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimo ir palikdamos būsto savininką su faktiškai niekuo. Daug kitų surado, kad šitos kompanijos tiesiogiai pasisavino pinigus, kurie, kaip buvo manyta, ėjo į jų paskolos pasikeitimo planus, kurie, kaip buvo atrasta, niekada neegzistavo pirmiausia.

Teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimo Alternatyvos

Net tie, kas buvo gana laimingas išvengti victimization kulkos surado tai sudėtingas manyti, kad pagalba vengia gresiančio teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimo. Daug būsto savininkų pabandė susitarti dėl paskolos pasikeitimo tiesiogiai su jų skolintoju, tiktai būti atšaukti. Keli surado, kad jų skolintojas tiktai norėjo pasiūlyti absurdiškai žemą sumažėjimą jų užmokesčių, tokių kaip 1$ dolerio išskaitymas nuo jų mėnesinio užmokesčio. Visa skolintojo opozicija privertė daugelį į kitą pasirinkimą, tokį kaip veiksmas užuot teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimo ar trumpų pardavimų.

Tuo metu, kai trumpi pardavimai nėra iš prigimties blogi skolininkui, jie vis dar reikalingas, kad būsto savininkas pasitrauktų nuo namo. Skirtingai nuo paskolos pasikeitimo, būsto savininkas negali sulaikyti namus ir tiesiog ieško kelio iš paskolos su minimaliu pakenkimu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *