Drabužinės

Turbūt dažnai moteriai tenka susidurti su panašia problema – kur sutalpinti visus savo drabužius? Gana dažnai vien tik spintos nepakanka, nes tenka sutalpinti visų sezonų drabužius bei avalynę. Tokiu atveju bene geriausias pasirinkimas – drabužinės, kurios gali būti įrengiamos nenaudojamose patalpose, pavyzdžiui, kambario dalyje arba tamsiajame kambariuke (sandėliuke).

DrabužinėsDrabužinę įsirengti nėra taip ir sudėtinga, tereikia gerai pagalvoti, ar jums daugiau reikės lentynų daiktams susidėti, ar avalynės dėžių, o galbūt planuojate drabužius susikabinti? Visa tai apmąsčius galima pradėti galvoti apie drabužinės įsirengimą.

Kad pavyktų geriau išplanuoti erdvę, vertėtų įsirengti spintas iki pat lubų. Pavyzdžiui, viršutinėse lentynose galėsite laikyti nesezoninius drabužius, o taip pat ir patalynę ar kitus daiktus. Kadangi spintos bus iki pat lubų, į jas galėsite sutalpinti tikrai nemažai drabužių bei daiktų.

Drabužines patogiausia įsirengti šalia miegamojo arba vonios kambario, tačiau jas, žinoma, galima įsirengti ir kitose kambario dalyse. Visų svarbiausia yra tai, kad jums būtų patogu ja naudotis ir nebereiktų kitų spintų, pavyzdžiui, miegamajame ar svetainėje.

Net jei jūsų namai nėra labai erdvūs, galite pagalvoti apie drabužinės įsirengimą. Standartiniuose butuosepaprastai būna sandėliukas, kuriame dažniausiai kaupiame daiktus, kurių taip niekada ir neprireikia. Taigi, šią patalpą galima išnaudoti naudingai, ir toks sprendimas gali padėti sutaupyti vietos namuose – jums nebereikės vargti, norint uždaryti spintos duris, ir turėsite tam tikrą vietą, kurioje galėsite laikyti visų metų laikų drabužius. Įsirengus drabužinę, gali nebereikėti prieškambario spintos, todėl jūsų namai atrodys erdvesni.

Labai patogu drabužinėje įsirengti spintą stumdomomis durimis: galite patys nuspręsti, kokio aukščio bei pločio turėtų būti spinta, o taip pat ir kiek joje turėtų būti stalčių bei lentynų. Tokie baldai gaminami pagal užsakymą, kurie suprojektuojami ir pagaminami per gana trumpą laiką – maždaug per tris savaites.

Taigi, jei norite sutaupyti erdvės savo namuose ar tiesiog turėti tokią vietelę, kurioje tilptų visi jūsų drabužiai, pagalvokite apie drabužinės įsirengimą. Įsitikinsite patys, kad tai yra vienas paprasčiausių ir patogiausių dalykų, norint maksimaliai išnaudoti namų erdvę. Tai neužtruks daug laiko, ir jūs labai greitai galėsite džiaugtis, kad namų erdvė išnaudota maksimaliai, ir kiekviena patalpėlė turi savo paskirtį, kurią kasdien naudojate praktiškai.

One thought on “Drabužinės”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *