Draudimo kandidatas ar pasipelnytojas?

Kaip bendra zidiniu apdaila taisyklė, visi jūsų vertingi dalykai bus užšaldyti, kai jūs mirsite. Su ar be noro, jūsų vertingi dalykai bus panaudoti, kad atsiskaitytų su kreditorių reikalavimu ir nepadarytais mokesčiais anksčiau, negu likučiai bus paskirstyti jūsų šeimai.

Aš manau iki šiol, kad kiekvienas žino, kad tiktai draudimo pajamos ir EPF (Tarnautojai Įžvalgus Fondas) balansas yra 2 tipai fondų, kurie bus užmokėti tiesiogiai jūsų kandidatui ar pasipelnytojui ant baigties. Pasakoma, kad jie yra apsaugoti nuo kreditorių reikalavimo net nepaisant to, kad asmenį paskelbia subankrutavusį anksčiau jo mirties.
Vienas daiktas kurį jūs pastebite yra, kad terminų pasipelnytojas ir kandidatas yra visada naudojami sukeičiamai.

EPF kontekste, jie yra tas pats. Jūsų kandidatas yra jūsų pasipelnytojas.

Gyvenime ir asmeniniame nelaimingo atsitikimo draudimo kontekste, tačiau, jie nėra. Kita informacija yra įvertinta ir supaprastinta nuo Malaizijos Draudimo įstatymo 166 Skyriaus.

Kandidatas yra asmuo, kuris gaus pinigus, turi jūs mirti. klubas buda Tačiau, ar kandidatas gali panaudoti draudimo pajamas, labai priklauso nuo jūsų santykio su kandidatu.

Jei jūs nesate vedęs, jūsų tėvai yra jūsų teisėtas pasipelnytojas. Jei jūsų kandidatas yra jūsų tėvai, tai jūsų tėvai gali panaudoti mirtinas reikalavimo pajamas. Jei jūsų kandidatas nėra jūsų tėvai, tai jis ar ji gali tiktai veikti kaip testamento vykdytojas, kuris laikinai valdo pinigus, vietoj to turėti juridinę teisę panaudoti pinigus.

Jei jūs esate vedęs, jūsų sutuoktinis ir jūsų vaikai (tame užsakyme) yra jūsų teisėti pasipelnytojai. Jei jūs skiriate juos savo politikoje, tai vandens turizmas jie gali panaudoti mirtinas reikalavimo pajamas. Jei jūsų kandidatas nėra jūsų sutuoktinis ar vaikai, tai jis ar ji gali tiktai veikti kaip testamento vykdytojas, kuris valdo pinigus (išsprendžiantis skolą, mokesčius, ir taip toliau) prieš to jūsų teisėtiems pasipelnytojams išdalijimą.

Atveju ne paskyrimo, draudimo pajamų dalijimas bus pagal jūsų jūsų norą ar pagal Malaizijos Dalijimo įstatymą, jei jūs mirsite, nepalikdamas noro.

Geras draudimo agentas visada įsitikins, kad jūs vadinate savo kandidatą. Susisiekite su savo atstovu šiandien, jei jūs neprisipildėte paskyrimo skyriuje anksčiau, ypač jei jūs esate vedęs su išlaikytiniais. svetainiu kurimas Tai svarbu, kad jūsų sutuoktinis/vaikas/tėvai gautų pinigus tiesiogiai ir tokiu būdu vengdamas, kad pinigų suma nuo įėjimo į jūsų turtą (paveikia prie kreditorių reikalavimo).

Turėkite galvoje, kad kas anksčiau minėta yra tiktai taikomas ne musulmonui.

Musulmonui, žemiau taisyklių prisitaiko.

1) kandidatas nepriklausomai nuo santykio gali tiktai gauti politikos pinigines sistemas backlinkai kaip testamento vykdytojas

2), politikos piniginės sistemos turi būti paskirstytos pagal Islamo Faraid įstatymus.

Musulmonai neperka tradicinių draudimo kontraktų dėl elementų abejonės, lošdami ir palūkanų. Ypatingas draudimo susitarimas, žinomas kaip Takaful, yra panaudotas sutikime su Syariah principais.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *