Finiksas, Arizonos oro tendencijos

Arizona turi įvairovę gamtinių sąlygų ir yra šilčiausias miestas Jungtinėse Valstijose. Klimato orai Šiauliuose Finikse tinka gerai kiekvieniems žmonėms, kas gyvena Finikse ar žmonėms, kurie gali atvykti į Finikso miestą.Most dienų Arizonoje ir Finikse, jūs galite paliudyti karštą klimato sąlygą, tokiu būdu visada gerai dėvėti saulės akinius ir sunscreen, kai jūs išsikeliate.

Per pabaigą balandžio į birželio vasaros sezono pradžias ir yra labai karštas klimatas, kuris siekia apytiksliai 100 ar daugiau laipsnio. Rytinis laikas yra labai malonus, bet diena pasidaro labai karšta, orai Šiauliuose tai grįžta į vėsų klimatą. Aukščiausia vasaros temperatūra, kuri smogė Finikso miestui buvo 1984, kuris buvo apytiksliai 113 Celsijaus laipsnio.

Per balandį į birželį tiktai yra tiktai labai mažas lietus Finikse, Arizona.

Musono sezonas Finikse prasideda apie birželį ir eina iki rugsėjo, kuris atneša daug daugiau drėgmės karščiui ir padidintoms galimybėms audroms. Labai reikia, kad jūs turėtumėte išgerti daug vandens ir orai Šiauliuose vėsų per šį saulėtą orą.

Žiema prasideda apie pabaigą lapkričio ir trunka iki vasario. Žiemos sezonas Finikse, AZ yra iš tikrųjų gražus ir malonus, kadangi temperatūra niekada neina už 80 laipsnių. Taip pat yra būti didžiuliu žemyn srovė sniego nukritimų, kurie padarys Finikso kelius, kad nueitų balti spalvoje. Yra taip pat atsitiktinės audros galimybių, bet vidutiniai krituliai kas mėnesį yra mažiau kaip vienas colis per žiemą.

Jūs galite laukti labai gerų kritulių per orai Raseiniuose praeiti. Yra beveik 2.5 colių kritulių per lietingus sezonus. Yra kelios audros galimybės, ir sunkus žemyn plūsta per šituos sezonus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *