Jamaikos gamtinės sąlygos

orai Kaune yra neįtikėtinai gražios, nenuostabu kodėl sala yra metus atostogų rojus. Įprasta temperatūra žiemą, svyruodamas patogūs 22 – 31° C ir vasaros laikas maksimumas 29-34° C, kuris daro Jamaiką tik idealu atvejui. Nepaisant kai jūs nusprendžiate atostogauti ant salos, bus atogrąžinės šiltos temperatūros, laukiančios jūsų.

Nėra jokio reikšmingo skirtumo temperatūros visur skirtinguose salos orai Kaune; bet tai skiriasi šiek tiek kritulių kiekiais. Kalvoti rajonai yra palinkę gauti daug daugiau kritulių palyginti su lėktuvais. Todėl, vietos tokios kaip Uostas Antonio ir kiti miestai šalia Mėlynos spalvos ir John Crow Kalnų rekordinio lygio kritulių. Pietų salos pusė gauna mažiausią kiekį kritulių, bet su geru matu.

Pasirodė, numatymas vietinių Jamaikos Gamtinių sąlygų miestams ir miestams buvo tikras iššūkis prognozuotojams. Tai pastebima kaip 40 mylių spindulio viduje galėjo būti gausių išmėtytų dušų. Vidutiniai kasmetiniai krituliai yra apytiksliai 50.5 coliai; sukaupimas keičiasi jaučiamai visur orai Kaune. Paprastai, dušai yra trumpi, stiprūs tada sekti saulės šviesos. Sausiausias periodas yra tarp lapkričio ir balandžio. Lietingas sezonas yra nuo gegužės iki spalio, o vis dėlto džiūsta pakankamai didžiąsias atostogas.

Jamaika guli uraganinėje Karibų jūros juostoje. Tai gali atrodyti baisu, bet nėra keliama siaubą. Uraganinis periodas yra tarp birželio ir lapkričio, atnešdamas daug nepageidaujamo pranešimo šiam rajonui kasmet. Tačiau, dėl jo padėties Jamaika turi buvimą labai laimingas nebuvusi uraganu daužoma dažnai. Audros dažniau negu nesiformuoja tarp rytinės Karibų pakrantės ir Vakarų Afrikos pakrantės linijos. Šitie orai Panevėžyje neramumai turi tendenciją į žygį šiaurės vakarine kryptimi. Jamaika yra išdėstyta vakarų Karibų jūros gale. Laimei, prie audrų pasidaro artimesni, jie yra jau per tolima šiaurė, kad iškeltų bet kokias rimtas problemas. Kitas svarbus faktorius taip pat yra Jamaikos dydis. Mažesnis tikslas sunkiau tai turi trenktis. Tai akivaizdu dažnai, Kuba ir Florida nukentėjo.   naujausias tiesioginis puolimas kurį Jamaika turėjo buvo uraganas, Gilbert 1988 ir ankstesnis buvo uraganas Charley 1951. Kita priežastis nepanikuoti yra tokia, kad su dabartine technologija, kuri yra pasiekiama yra pakankamas įspėjimas, jei yra koks nors reikšmingas išsivystymas. Aš galiu patikinti jus, kad bus pakankamas laikas pasprukti iš kelio saugiai.