Geriausi finansai app

Geriausi finansai app, mano nuomone, yra Mint.com mobilus app. Yra sąrašas jo ypatybių ir finansų app alternatyvos, jei jūs norite panaudoti app be Mint.com.

Mint.com (Laisvas)

Aš naudojau mėtą per ilgą laiką dabar ir manau, kad tai yra geriausi finansai app. Intuit nupirko šią žiniatinklio svetainę kurį laiką atgal, tokiu būdu tai labai saugu, naudojant banko lygmens užšifravimą.

Mėta duoda jums greitą bendrą įspūdį jūsų finansų, kurie jūs galite uždėti vieną iš savo svarbiausių ekranų nematyto daikto formoje. Nematytas daiktas parodys jūsų einamąjį grynųjų pinigų kiekį ir jūsų kredito skolą. Tai taip pat parodys jums paskutinį kartą, kai jūsų informacija buvo atnaujinta, tokiu būdu jūs galite būti įsitikinęs, kad jūs žiūrite į labiausiai neseną informaciją

Kai tik jūs įkuriate mėnesinį biudžetą, jūs galite gauti prieigą prie to su app, kad įsitikintumėte, kad jūs liekate greitomis mėnesį. Mėta yra labai gera žinojime, kaip skirstyti kategorijomis jūsų sandorius tam, kad sudarytų biudžetą tikslų, ir tai praneš žinią jums, jei tai nežinos, kaip skirstyti kategorijomis sandorį.

App automatically duoda, jūs įspėjate įvairiems daiktams, kurie apima didelių indėlių tinkamumą, koks sąskaitų noras yra skolingi keliomis ateinančiomis dienomis, ir taip toliau.

Jūs galite gauti labai bendrą paveikslą jūsų investicijos su šiuo app. Prie to, aš turiu galvoje, jei jūs tiesiog norite žinoti balansą apie jus pranešimai, jūs būsite laimingas dėl šio app. Jei jūs norėsite gauti daugiau informacijos apie specifinių investicijų atlikimą, jūs turėsite nueiti į žiniatinklio svetainę.

Kad įkurčiau šį app, aš manyčiau, kad jūs prisijungiate į svarbiausią žiniatinklio svetainę, kad įvestumėte visą jus pranešimo informacija ir nustatytumėte jūsų biudžetą. Kai tik tai užbaigiama, jūs tiesiog perkeliate app, įsijungiate, ir visi jūsų pranešimai yra paruošti nueiti.

Adaptu Piniginė (Šiuo metu Laisvas)

Adaptu Piniginė turi daug unikalių ypatybių kaip sekimas ištikimų programų ir išlaidų prognozių kūrimas. App taip pat leidžia jums sukaupti fotografijas draudimo ir vizitinių kortelių, kurios sumažins sangrūdą jūsų piniginėje. App yra šiuo metu laisvas, bet žodis gatvėje yra, jie pradės krauti vartojimui kada nors 2012.

Pageonce (Laisvas ar 4,99$ Auksinei versijai)

Pageonce be abejonės turi geriausią interfeisą visų finansų apps. Jūsų pagrindiniai pranešimo balansai yra padėti miniatiūrose, kurios pasirodo ant naminio ekrano. Prieš populiarų tikėjimą, šis app tikrai aprūpina PayPal palaikymą net nepaisant to, kad daugelis tvirtina, kad tai nedaro. Balanso atnaujinimas nėra tokiu greičiu kaip Mint.com ar Adaptu, kai kurie sandoriai ima dienas atnaujinti. Auksinė versija turi naudingą gebėjimą užmokėti sąskaitas tiesiogiai nuo app, ir tai yra vieninteliai finansai app, kuris gali padaryti tai. Auksinė versija taip pat nuneša visus skelbimus nuo jūsų app.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *