Geriausios opcijos parduoti jūsų auksą

Globalinis nuosmukis ir blogai ekonominės sąlygos paliko daug žmonių neturintį grynųjų, ir štai kodėl jie ieško būdų maksimaliai išnaudoti iš to, ką jie jau turi. Dauguma žmonių turi auksą kažkokioje formoje ar kitas ir todėl, geriausias daiktas, kad padarytų, kad gautų kai kuriuos papildomus grynuosius pinigus turi parduoti tai.

Yra daug pasirinkimo jūsų žinioje, kai jūs planuojate parduoti auksą. Jūs galėjote parduoti nemokamas kreditas vietinio pėstininko ar papuošalų parduotuvės taip pat kaip rafinavimo fabriko, kuris tirpsta ir reformų auksas. Pažiūrėkime įvairiame pasiekiamame pasirinkime.
Papuošalų Parduotuvės

Papuošalų parduotuvės norėtų nupirkti visas rūšis aukso – apyrankės, žiedai, grandinės, vėriniai, dantų sisteminimas ir taip toliau. Žinoma, jie neketina pasiūlyti jums tikslią pirkimo kainą todėl, kad jie turi gauti greitieji kreditai internetu naudą be to. Todėl, jei jūs nusprendžiate parduoti papuošalų parduotuvėje, įsitikinkite, kad nueitumėte aplink ir surastumėte tokį, kuris moka jums labiausiai jūsų auksui.

Lombardai yra blogiausia vieta parduoti papuošalus, ir todėl jūs turite įvertinti savo auksą įvairiose papuošalų parduotuvėse.

Tiesioginiai pirkėjai

Jei jūs turite monetą ar lydinį, kuris priklauso komplektui ar yra gerai meistriškai padarytas ir turi vertę ne tik jos auksui, jūs turite pabandyti surasti tiesioginį pirkėją. Galų gale, kolekcijos leidiniai atneša jus daug daugiau, negu tikra auksinė vertė. Jūs galėjote surasti pirkėjus tokiais atvejais, įdėdamas skelbimą per teisingas žiniatinklio svetaines.

Tai yra tikrai sms siuntimas geriausias būdas nueiti todėl, kad ir jūs, ir pirkėjas turėtumėte naudos. Jūs gautumėte aukštesnę normą, kadangi jūs neturėsite užmokėti tarpininkams, ir pirkėjas sugebėtų nupirkti pagal pigesnę normą, kadangi nėra jokių vidurinių apimtų vyrų.

Auksinis rafinavimo fabrikas ir atliekų dileriai

Kitas pasirinkimas, kurį jūs turite parduoda, kad atsisakytų dilerių ir tiesiogiai rafinavimo fabrikui. Atsisakykite dilerių, paprastai ima jų savą komisiją. Bet, kai jūs parduodate rafinavimo fabrikui, jūs tikrai gaunate geriausią vertę. Kadangi, tokiais atvejais nėra jokių vidurinių apimtų vyrų. Tačiau, auksiniam rafinavimo fabrikui, kad svarstytumėte jus, jums, galbūt, reikia daug aukso galbūt keli kilogramai bent jau. Dar, jūs neatlaikote jokios galimybės.

Todėl, anksčiau, negu jūs parduodate savo auksą, jūs turite apsispręsti, kiek grynųjų pinigų jums reikia ir paskui atitinkamai nusprendžiate priemonę jo pardavimo, kadangi tai yra vienintelis būdas garantuoti, kad jūs ketinate gauti teisingą kainą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *