Jūs gaunate rezultatus, kurių jūs norite gyvenime?

Yra pastovus tarpas tarp jūsų vilčių ir svajonių gyvenime ir jūsų tikrovėje?

Jūs jaučiatės, tarytum, nesvarbu kaip sunkiai jūs bandote, jūs negalite sujungti tiltu tarpą?

Jei tai yra atvejis, jūs negalite suprasti to, tačiau, jūs galite nesąmoningai būti savo savu blogiausiu priešu. Kodėl aš sakau tai? Priežastis aš sakau tai yra tokia todėl, kad mūsų mintys valdo mūsų veiksmus, ir būtent mūsų veiksmai valdo rezultatą, ar rezultatus, mes pasiekiame gyvenime.

Jei jūs esate nelaimingas su savo tikrove, jūs visų pirma, turi pakeisti jūsų mintis ir tikėjimus.
Išleiskite mane iš pradžių detaliau išdėstyti keitimas jūsų minčių, ar jūsų mąstymo struktūros.

Mes visi norime geriausio iš gyvenimo sau savarankiškai ir mūsų šeimoms. Kai kuriems žmonėms tai gali reikšti šventę toli, kartą per metus, kol kitiems, tai gali ketinti turėti tiktai geriausią visko, kurį gyvenimas turi pasiūlyti. Nepriklausomai nuo to, dienos pabaigoje, mes visi norime progreso, pagerinimo ir vystymosi mūsų gyvenimų ir dar, keli žmonės yra patenkinti ar laimingi, matuodami tai.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Jei jūs negaunate rezultatų, jūs tikitės, tai yra todėl, kad jūsų mąstymas yra sugadintas, ar klaidingas ir dėl to, jūsų veiksmai – taip pat.

Nenešdamas lauke teisingų veiksmų, jūs negalėsite pasiekti savo tikslus ir tuo pačiu metu, sujungti tiltu tarpą tarp jūsų vilčių ir jūsų svajonių.

Tai gali viskas atrodyti gana akivaizdu, tačiau, žmonės retai daro tai, kas aišku būtina, kad gautų reikalingus rezultatus. Kas niekada nenutraukia pralinksminti ir nustebinti mane, yra tik, kiek žmonių be perstojo kartoja tuos pačius veiksmus ir tuo pačiu metu, laukia skirtingų rezultatų gyvenime. Ar tai padaroma iš įpročio, ar ne, vis dar turi būti išdėstoma, kad ‘tie patys veiksmai turės tuos pačius rezultatus.

Jei jūs esate nelaimingas su tuo, kur jūs esate gyvenime ir gali atrodyti negaunate savo vilčių ir svajonių, jūs iš pradžių turite priimti teisingas mintis ir veiksmus.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Tai veda mane ant mano antro punkto ir turi bendro su tikėjimais.

Dauguma žmonių tiki su trūkumais sistema kai prieita prie jų finansinių tikslų. Tai nėra su palūkanomis vyriausybių, bankų, ar finansų įstaigų, kad padarytų jus turtingą. Nepaisant pasakyti tai, daug žmonių mano šita struktūra, kad prižiūrėtų jų finansinius interesus ir vis dar norėtų žinoti, kodėl jie neturi kiekio pinigų, kurių jie tikisi, kad pasiektų jų tikslus ir svajones.

Jūs turite auklėti save ir paimti asmeninę atsakomybę už jūsų finansus, jei jūs esate rimtas apie tapsmą turtingu ir buvimas, gabus siekti, ir suteikti gyvenimą jūs tikitės ir svajonė apie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *