Kai kurie daiktai yra svarbesni negu jūsų indėlio normų pažymėjimas

Ar jūs planuojate išėjimą į pensiją ar tik tikitės apsaugoti fondus, rasdamas, kad patikimos ilgalaikės investicijos dažnai ketina lyginti pažymėjimą indėlio normų skirtingose įstaigose. Kompaktinio disko normos yra linkusios būti žemos, ir daug planų baigia tuo, kad seka stebėtinai šalia infliacijos. Kitaip tariant, portfelis su kukliu indėlio normų pažymėjimu gali užaugti doleriuose, bet ne tikroje vertėje. Tai geriau negu tiesiog laidojimas jūsų pinigų duobėje todėl, kad 500 dolerių bus verta žymiai mažiau po kelių dešimtmečių. Kokso butelis, kurie vieną kartą kainuoja nikelį gali dabar kainuoti dolerį ar daugiau, ir tai nėra, lyg sudedamosios dalys pasidarė daug geresnės.
Continue reading “Kai kurie daiktai yra svarbesni negu jūsų indėlio normų pažymėjimas”

Pensininkų įpročių išlaidos atskleistos

Viena iš sudėtingiausių dalių Pajamų Planavime mūsų išankstinio pensininko ir pensininko klientus yra visos prielaidos, kurios turi būti priverstos konstruoti planą. Pavyzdžiui – kaip bus, leisdamas pakeitimo poišėjimą į pensiją nuo išankstinio išėjimo į pensiją. Kiekvienas manytų, kad išlaidos padidės dėl viso "laisvo laiko", kurį pensininkai iš anksto jų išėjimo į pensiją metus atranda. Atrodytų, kelionė, valgiai lauke, dovanos vaikaičiams ir kelionėms, kad pamatytų juos, golfą ir kitą laisvalaikio veiksmą paimtų didesnę ir didesnę mėnesinių pajamų dalį.
Continue reading “Pensininkų įpročių išlaidos atskleistos”

Suraskite bendrąją sumą pinigų su socialine apsauga!

Jūs norite vairuoti Socialinės apsaugos labirintą, panėšėja į tęsimą užrištos akis žmogaus, ieškantis maisto atliekų medžioklės be pagalbos ir jokio žemėlapio? Su tūkstančiais strategijų kombinacijų maksimizuoti jūsų Socialinę apsaugą turi naudos, tai yra nenuostabu dauguma žmonių, yra užšaldyti su baime. Su labai daug demografinio sprogimo metu gimusių vaikų, susiduriančių su ta pačia dilema, jūs esate geroje kompanijoje. Didelės žinios yra pagalba, yra pasiekiamas!

Pirmi daiktai iš pradžių, vienas iš paprasčiausių būdų padidinti jūsų visą gyvenimą trunkančią pašalpą pasinaudoja Užlaikytais Išėjimo į pensiją Kreditais (DRC), kuris leidžia jūsų naudai užaugti prie 8 % per metus iki amžiaus 70. Tačiau, dažnai kai mes siūlome šią strategiją, mes girdime, tie patys žodžiai nuolat – (pasakė verkšlenančiu balsu), "Bet aš noriu savo pašalpos dabar todėl, kad aš galiu mirti kitais metais"
Continue reading “Suraskite bendrąją sumą pinigų su socialine apsauga!”

Kodėl jums reikia kitos pajamų srovės

Turėkite jus suvytas mėnesio viduryje neseniai? Apie prarastas galimybes padaryti kai kuriuos aiškaus įpjovimo investicijos reikalus? Jūs praleidote kokį nors orientyro galutinį terminą neseniai, kuris duos jums didelę karjerą ar verslo vystymąsi? Apie jūsų norus, sugeba sutikti juos visus neseniai? Ką tu manai apie planuoti atostogas? Kaip stabilus turi jūsų būti finansus? Nuoširdžiai, atsakymas į klausimus virš yra daugiau No negu taip, ir aš tikiu, jei jūs krintate toje kategorijoje, jūs turite klausti savęs "kodėl?" šiuo momentu. Skaitykite į priekį ir tikėkitės turėti atsakymus tarp linijų.
Continue reading “Kodėl jums reikia kitos pajamų srovės”

Lengvi keliai tam, kad taupytų pinigus

Pinigų taupymas, Tai ima nustatymą taupyti pinigus, bet tik galvoti apie tūkstančius dolerių, kuriuos jūs galite taupyti kasmet, jei jūs pradedate taupyti pinigus nuo šiandien. Šitos santaupos gali atsiskaityti su skolomis, ar net geriau, neleisti jums pasiekti toliau į skolą. Jei jūs esate laisva skola, šitos santaupos gali įeiti į išėjimo į pensiją fondą. Arba kitaip, šie pinigai gali leisti sau jus keli nuolaidžiavimas, toks kaip išlepinti gydymas, kurie nebuvo galimi anksčiau dėl biudžetinių apribojimų.

Kai kurie Daiktai, kad padarytumėte Dėl gelbėjimo, pradėkite, gamindamas valgį namie tiek kiek įmanoma. Jei abu partneriai dirba, tai galėtų būti nedaug sudėtinga pirmiausia. Tačiau, galų gale jūs surasite teisingą balansą ir virėją namie dažniau
Continue reading “Lengvi keliai tam, kad taupytų pinigus”

Besikeičiantis ilgalaikio rūpinimosi draudimo peizažas

Praėjusį gruodį, aš parašiau paskolos verslui blog apie genėjimą prieš infliaciją vartojant 10 mokesčių pasirinkimą pagal ilgalaikius rūpinimosi draudimo kontraktus. Ilgalaikis rūpinimosi draudimas yra užtvara tame, jūs naudojate einamuosius dolerius (premijos), kad užmokėtumėte už būsimas kainas (užmokėta pašalpa). Jei jūs galite priekinė našta premijos, sumokėdamas politiką po 10 metų, jūsų ilgalaikio infliacijos nuogąstavimo neapsaugojimas gali būti sušvelnintas. Galų gale, draudimo bendrovė negalėjo pakelti normų po 10 metų periodo kadangi jūs būsite padarytas, mokėdamas premijas. Tai yra didelė mintis, bet laikai, jie yra a-changin’ ir kad 10 metų pasirinkimas nueina.
Continue reading “Besikeičiantis ilgalaikio rūpinimosi draudimo peizažas”