Kaip grąžinti miškingo slėnio kompiuterį jo gamyklos nustatymams

Miškingo slėnio Dell kompiuteriai į gamyklos nustatymus restauravimas įeina į paveikslą, kai tampa reikėti pašalinti užsispyrusį virusą, pataisyti Miškingo slėnio asmeninio kompiuterio konfigūraciją, atšaukti aparatinę įrangą ar programinės įrangos pakeitimus, ar iš naujo apipavidalinti standųjį diską ir taip toliau Kadangi Miškingo slėnio kompiuteris atkuria, yra jautrios procedūros, jūs turite padaryti tai rūpestingai ir žingsnis po žingsnio. Žemiau paminėto vadovo padės jums, gamykla atkuria Miškingo slėnio kompiuterį ir pradeda iš naujo iš naujo su juo.

1 žingsnis

Nuo Miškingo slėnio asmeninio Dell kompiuteriai atkuria, visiškai iššluostys jūsų visus kompiuterių duomenis, jūs turite sukurti atsargines kopijas. Sukurkite savo visų skaitmeninių duomenų atsarginę kopiją, apimdamas langų registratūrą, dokumentus, fotografijas, video, dainas, žaidimus, elektroninis paštas, kontaktai, ir programos ir taip toliau į internetinį laikymą ar išorinį standųjį diską. Jei jūsų yra Windows 7 ar Perspektyva, spragtelėti Start mygtuką ir nurodyti į Valdymo pultą. Valdymo pulte, punktas į Sistemą ir Palaikymą ir paskui Palaiko ir Atkuria Centrą. Spragtelėkite Nugarą viršuje, rinkmenų mygtukas po Palaiko rinkmenas ar jūsų visą kompiuterį.

2 žingsnis

Jei sukeltas, surinkite savo administratoriaus slaptažodį, ir spragtelėjimas Tęsiasi. Sekite, ant ekrano poilsis sukelia (savipaaiškinamasis) ir palaikyti jūsų duomenis į standųjį diską, kompaktinį diską ar DVD, ar ant tinklo. Priklausomai nuo duomenų kiekio jūsų kompiuteris turi, tai gali paimti nuo kelių minučių iki valandų, kad palaikytų duomenis. Išjungia visi langai, kai tai padaroma. Jei jūs naudojate Windows XP, spragtelėkite Pradžią ir nurodykite į Valdymo pultą. Valdymo pulte, spragtelėkite Atlikimą ir Palaikymą ir paskui Palaikykite jūsų duomenis. Jei jūs nematote Atlikimo ir Palaikymo Valdymo pulte, jūs turite būti Klasikiniame Vaizde. Spragtelėkite Jungiklį į Kategorijos Vaizdą ir paskui spragtelėkite abu pasirinkimas.

3 žingsnis

Kai Atsarginės kopijos ar Restore Wizard lange, spragtelėkite Next mygtuką. Sekite poilsį instrukcijų (savipaaiškinamųjų) ant ekrano ir užbaikite atsarginę kopiją. Kai jūs esate padarytas, kurdamas duomenų atsarginę kopiją, atskiriate bet ką periferinį kaip spausdintuvas, internetinio ryšio paskirstytojas, ar žaidžiantis pultas, prijungtas prie jūsų Miškingo slėnio Dell kompiuteriai Kai darytas, iš naujo pradėkite savo Miškingo slėnio kompiuterį. Kai tik jūsų Miškingo slėnio kompiuteris pradeda kartoti pradinę įkeltį, pradėkite prijungti F8, įtraukia jūsų klaviatūrą. Tęskite glostyti raktą, kol jūs Įšoriniai kietieji diskai meniu ant savo Miškingo slėnio kompiuterio displėjaus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *