Kaip panaudoti 3 kūrybiškas strategijas sukurti pasyvias pajamas

Jei jūs norite pradėti su pasyvių pajamų gamyba, jūs turite padidinti savo žinias asmeninių finansų rajone. Pagal IRS, trukmė, suprantama, kad pasyvios pajamos yra pajamos, sukurtos nuo verslo ar prekybos per, kurioje asmuo materialiai nedalyvauja. Pasyvios pajamos yra aktyvių pajamų priešingybė, iliustruoti aktyvias pajamas įvyksta, kai asmuo turi pasirodyti, fiziškai daro užduotį gauti pajamas. Tai būtų asmuo, kuris dirba atlyginime ar darbo užmokestyje ant darbo ar galbūt savinaudoto ar naminio pagrįsto verslo, kas dirba jo ar jos versle.

Pradėjimas sukurti pasyvias pajamas
Kad sukurtumėte pasyvią pinigų cirkuliaciją, jūs turite padaryti, vienas ar du daiktai, (1) perka vertingus dalykus, ar (2) kuria vertingus dalykus. Kai tik jūs išsirinkote, kurį iš dviejų jūs persekiosite, jūsų tikslas sukaupia vertingus dalykus, kad suteiktų jums srovę pajamų, kurias jūs galite gauti tebevykstančiu pagrindu. Trys kūrybiškos strategijos, kurias aš ketinu aptarti, kad sukurčiau pasyvias pajamas, yra nekilnojamasis turtas, žiniatinklio svetainės/blogs, ir intelektinė nuosavybė.

Nekilnojamasis turtas – nekilnojamojo turto turto Pirkimas yra visada neįtikėtinas vertingo dalyko sukūrimo įrankis, kad pastatytų pasyvias pajamas. Bet koks gyvenamosios vietos tipas galėjo tarnauti, kad sukurtų pasyvias pajamas, pavyzdžiui vienerias ar multišeimos namai. Jūs dažnai norite garantuoti, kada jūs perkate nekilnojamojo turto turtą yra pakankama pinigų cirkuliacija, kad aprūpintų pasyvią pinigų cirkuliaciją. Visada įsitikinkite, jei jūs turite paskolą ant turto, kad nuompinigiai, kad jūs renkate dangą įsiskolinusi paslauga, užsitraukta ant turto.

Websites/Blogs – Statyba blog svetainės ar žiniatinklio svetainės yra įvertinta ant tinklo kaip internetinis nekilnojamasis turtas, jūs galite sukurti amžiną pasyvių pajamų srautą, jei jūs turite gerai nustatytą blog svetainę ir siūlote puikų turinį. Yra daug metodų, kad pradėtų gauti pasyvią pinigų cirkuliaciją su jūsų blog ar žiniatinklio svetaine. Jūs galite padėti Google Adsense sąsajos, pasiūlyti internetinius produktus, ar priimti antraštės skelbimą.

Intelektinė nuosavybė – elektroninės knygos Gaminimas, kad pasiūlytų internete yra tik intelektinės nuosavybės vertingi dalykai, kurie gali pasiversti pasyviomis pajamomis internete. Jūs galite asmeniškai sukurti informacinius produktus ant bet kokios temos ir parduoti ją faktiškai tinkle ar sukurti originalią muziką, jie yra tik keli internetiniai komponentai į gamybą, kuria pasyvią naudą. Asmuo, kuris troško parduoti daiktus, kuriuos jie sukūrė galėjo panaudoti nustatytas internetines parduotuves tokias kaip Amazonė, CafePress ar iTunes, kuris savo ruožtu galėjo sukurti nuolatinę pinigų cirkuliaciją.

Jei jūs domitės kūrimu ir gamyba likusių pajamų, jie tik kelios technika pradėti. Smarkiai rekomenduojama, kad jūs tęstumėte auklėti save rajone vystyti pasyvias pajamas. Pradėkite padaryti internetinę paiešką ant pasyvių ar likusių pajamų temos, ir jūs surasite kitus būdus gauti naudos dosniai šiame rajone.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *