Kaip pastatyti kietą finansinį planą ateities nuo pagrindo viršuje

Skaitantys tai pirmą kartą yra tipas žmonių, kurie mėgsta paimti iniciatyvą ir jei aš turiu paimti laukinę įrantą tame, aš manyčiau, kad jūs norite turėti tikrą sprendimą tam tikrų finansinių problemų, kurias jūs galite turėti. Kitaip, jūs esate jaunas ir gana daug žinantis, kad suprastumėte, kad jums reikia kieto finansinio plano padėti jums klestėti. Kad apdovanočiau jus už jūsų veiksmus, aš išleisiu jus iššifruoti sceną, ši mįslė bando apibūdinti "vyro parkus jo automobilis Viešbutyje, Jis tada supranta, kad jis yra, sulūžo"….. Vis dar spėjimas?…… Atsakymas yra Monopolija.
Dabar tiek daug, kiek tai pavaizduoja pramanytą situaciją, tai yra tiek daug teisinga tikrovė. Žmonės kartais taupo viršuje įspūdingą kiekį pinigų, bet galų gale sustoja jų vystymesi dėl nesulaikomų įvykių. Ką aš bandau suprantamai perteikti yra, kad dideli portfeliai nėra beveik nauda ir pajamos, kurias jie aprūpina, bet taip pat kaip kiek apsaugos jie turi į pavojų.

Pavojus tai pabrėžiama nėra toks, kuris daro mus silpnus keliuose tuo metu, kai mes visi stebime vertybinių popierių biržos nėrimą geriau negu Olympian naras, bet greičiau pavojus, kuris yra jungtas su jūsų sava gamyba. Kad geriau suprastų, išleidžia mus imti iliustraciją, kur jūs turėjote pinigų sukūrimo mašiną savo namų ūkyje, kur jūs sugebėsite išspausdinti pinigus. Kiekvieną dieną, nuo 9am į 5pm jūs galite rinkti bet kokius pinigus, kuriuos tai išspausdino jums. Ši situacija būtų didelė todėl, kad kiekvienas mėgs turėti pelningą mašiną, bet dabar yra jungto pavojaus, mašina galėjo galų gale sulūžti.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Šiame punkte, jūs suprantate, kaip svarbus ši mašina yra jums ir tokiu būdu jūs turbūt apsaugotumėte tai, pirkdamas naujas dalis ir įsitikindamas, kad tai turi viską, kurio tam reikia, kad tęstų spausdinti pinigus. Tiesa yra, kad ši pelninga mašina iš tikrųjų dirba ir tokiu būdu pavojai yra tiesiogiai apimti su gebėjimo pralošimu dirbti.

To tikrovė yra tokia, kad daug žmonių stato didelius portfelius, bet pavojus vis dar guli tame, ar tikrai jie bus gana sveiki, kad pasistūmėtų jų planas, nesaugodami savęs savarankiškai. Kietas portfelis turi aprūpinti Turto vadybą taip pat kaip Rizikos valdymą, dengdamas 4 svarbiausius rajonus žinomas kaip trumpas terminas (likvidumas), ilgas laikas (išėjimas į pensiją), Nedarbingumo nušvietimas žiniasklaidoje ir finansinis saugumas mirtyje. Aš norėčiau praeiti kiekvieną rajoną, kad gaučiau geresnį supratimą.

Likvidumas yra grynųjų pinigų pritaikymas neįgaliesiems kai jūs dauguma reikalingumo tai. Aš mėgstu pažiūrėti į likvidumą kaip į pinigus, atidėtus dėl 2 didelių priežasčių: 1) Verslo galimybės ir/ar 2) Kritiška padėtis.

Verslo galimybėse mes paprastai atidedame pinigus, tokiu būdu mes galime turėti naudos iš bet kokių nelauktų pasiūlymų ar galimybių, pavyzdžiui kooperatinis butas, kurį jūs niekada nesuplanavote pirkimo netikėtai signalizuoja apie prašymą, ar jūsų bičiulis kviečia jus ir siūlo pradėti tam tikros rūšies verslą. Kiekvienoje iš šitų situacijų jūs norite įsitikinti, kad jūs sugebate pasidaryti labiausiai iš kiekvienų galimybės gyvenimo metimų jumyse.

Ant antrosios pusės, kai nenumatytas blogiausias atvejis ateina, jūs esate išlaisvintas, kad jūs sutaupėte viršuje pinigų komplekto kiekį. Pavyzdžiui, bėdos aplink namą yra neišvengiamos, keliems tai yra stogas kitiems, tai yra vandentiekininko darbo svarstomos problemos galutinis rezultatas, yra, kad kiekvienas turi kritišką padėtį, ar jie yra dideli ar maži, jie yra visi probleminiai. To likvidumo turėjimas lengvina.

Išėjimas į pensiją yra ilgalaikis planas, kuris nustato jūsų svajonės tikslumą, kai tik kasdienė rutina blanksta, ir jūsų kitas rūpestis yra, "kas gali aš daryti rytoj". Tai yra paprasčiausias planavimo bet kiečiausio rajonas, kad pasiektų kadangi geras planas yra geriausiai pradėtas jauno amžiaus laiku, kur išėjimas į pensiją yra bet abstrakti sąvoka. Svarbiausias centras šiame rajone yra, kad planas yra pradėtas anksti ir yra nuoseklus visur pageidaujamame timeframe.

Nedarbingumo nušvietimas žiniasklaidoje yra draudimas, kuris dengia bet kokį nedarbingumą, kuris gali sutrukdyti jums dirbti ar bet kokia liga, kuri gali būti gyvenimo grasinimu.

Nedarbingume mes turime galvoje bet kokį sužalojimą ar atvejį, kuris sukelia nesugebėjimą dirbti vadinasi nesugebėjimas, kuris bus užmokėtas. Šitomis aplinkybėmis asmuo gali baigti tuo, kad yra priblokštas ir grasinti jų portfeliui ir net daugiau jų turto.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Ligoje mes kreipiamės į kritiškas ligas, išdėstytas kaip: Vėžys, Širdies priepuoliai ir Smūgiai. Šitos ligos gali ne tiktai paveikti svarstomą asmenį, bet jų šeimą be to. Kritiškas ligos nušvietimas žiniasklaidoje aprūpintų bendrosios sumos kiekį bet kokioms apdraustoms 31 dienoms po diagnozės. Mintis čia apsirūpina, bendroji suma pasiekia dangą bet kokios medicinos išlaidos, kurios potencialiai sustabdytų jūsų asmeninį vystymąsi.

Finansinis saugumas mirtyje yra rajonas, apie kurį mes mažiausiai norime galvoti, nors tai galėjo būti rajonu, kur, jei ne tinkamai pažiūrėjo į, galėtų padėti šeimos narius ar įpėdinius pavojuje. Tikslas čia pažiūri į nušvietimą žiniasklaidoje, būtiną, kad paliktų eiliškumą su mažiausiai problemų galimą.

Kad baigtųsi, kieti plano melai gebėjime įtraukti visus 4 rajonus portfelio viduje kitaip, kiekvienas trūkstamas rajonas tiesiog pridės Pavojų, netinkantį jo sugrįžimui į portfelį. To papildomo pavojaus gali lengvai išvengti, ir daug kanadiečių tik ignoruoja jį, kai jiems nereikia jo ir maldauja apsaugos, kai jiems tikrai reikia jo.

Geras patarimas turėtų pasiekti vadovavime ir gauti pranašumą, dirbdamas kitas kelias aplink: Apsaugokite save, kai jums nereikia to ir ignoruojate tai, kai tai vyksta, ir jūs esate apsaugotas.

One thought on “Kaip pastatyti kietą finansinį planą ateities nuo pagrindo viršuje”

  1. Taip, įšėjimas į pensiją yra ilgalaikis planas, todėl norisi, kad jis būtų pilnavertis, kad būnant pensijoje turėtum namus, jaukią aplinką ir privatumą nuo kaimynų su medine tvora.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *