Keturi turto vadybos patarimai jūsų ateičiai

Kiekvienas turi svarstyti turto vadybą, net tie mūsų, kurie jau sukūrė patogų gyvenimą sau savarankiškai. Kai atrodo, kad turtas gali būti įgytas ir prarastas akimirksnį, kaip jūs ketinate pasiruošti jūsų ateičiai?

Mes pažiūrime į keturis aukščiausius patarimus, kad svarstytume, planuodami jūsų ilgalaikę turto vadybą, net jei jūs šiuo metu gyvenate gerai.

Garantuokite, kad Jūs Turite Skystas Santaupas

Skystos santaupos yra nepaprastai svarbios. Tie tarp mūsų, kurie taisėsi, apimdami garsų ir turtingas, dažnai turi daug neskoningų dalykų, kad parodytų tam. Jie gali svyruoti nuo jachtų į rūmus ir prašmatnias papuošalų dalis. Tačiau, jie nėra daiktai susitelkti. Kiekvienas iš tų virš yra illiquid investicija, kuri neatstovauja santaupoms.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Įsitikinkite, kad jūs turite didelį kiekį skystų (grynųjų pinigų) santaupų, sukauptų visada. Jūs niekada nežinote, kada nenumatytas blogiausias atvejis sumuš, ar nelaimingas azartinis lošimas Tavim dėtas neplaus auksingą smėlį lauke. Yra unikalus saugumo jausmas turėjime grynųjų pinigų jūsų kišenėje ir jūsų banko sąskaitoje (oje) visada. Gera elgesio taisyklė turi siekti sutaupyti bent jau 20 % visų jūsų pajamų kas mėnesį šiame būde. Tai yra daug geresnė ilgalaikė strategija negu illiquid investicijų ryšulio turėjimas.

Padarykite Tikslą

Jūs manote, kad jūs rūpinatės apie turto vadybą ir turite omeny ją, bet kas yra jūsų specifinis tikslas? Neįeikite į šį procesą aklai. Aktyviai suplanuokite visas savo investicijas aplink tai, ką jūs norite padaryti paskui. Kai kuriems žmonėms, tai tiesiog perka naują automobilį ar namą. Kiti, kurie yra jau saugūs gali tikėtis pirkti 100.000$ svajonės automobilį ar leistis į išlaidžią kelionę. Nieko nepaisant, jūsų svajonės yra bevertės, jei jūs neįkuriate savo investicinės strategijos aplink tas svajones.

Padarykite tikslą, išrikiuokite savo investicijas atitinkamai, ir laikykitės to.

Suplanuokite Ilgalaikę Strategiją

Kai tik jūs sukūrėte kažkokį turtą sau savarankiškai, gali būti lengva apakti kuris reikalai skubiai. Yra daug prašmatnių dalykų, kad geistų paskui. Jūs galite baigti tuo, kad perkate daug jų, ir tai yra dažnai gerai. Tačiau, jūs turite turėti planą vietoje palaikyti save ilgam prabėgimui.

Savęs savarankiškai ilgalaikiam palaikymas nėra apie valgio gaminimą, "gauna turtingus greitus" šoktelėjimus. Vietoj to, būkite protingas. Priimkite ilgalaikius sprendimus tokius kaip pirkimas į nekilnojamojo turto rinką, įvairinimas jūsų akcijos portfelio, ir įkūrimo taupomųjų sąskaitų tos lokio palūkanos.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Išėjimo į pensiją planas

Jūsų amžius yra nereikšmingas. Išėjimas į pensiją turi visada būti ant jūsų proto. Tai fantastiška, kad jūs taisotės dabar, bet jei jūs pasistūmėjate kelias, jūs einate, jūs vis dar taisysitės 40 ar 50 metų nuo dabar?

Jie yra klausimai, kuriuos jūs turite užduoti savarankiškai. Sėkmingai planavimas išėjimą į pensiją ketina svarstyti, kur jūs norite būti dešimtmečiais nuo šiandien ir kuo jūs norite, kad jūsų kasdien gyvenanti situacija būtų. Kai tik jūs nubrėžiate bendrais bruožais šitą išėjimo į pensiją apsvarstymą, jūs galite pradėti suplanuoti savo turto vadybą atitinkamai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *