Kiek pinigų jūs iš tikrųjų turite būti laimingas?

Jūs kada nors uždavėte save, kad klausimas, galvojo apie tai, ir duotas savęs savarankiškai atsakymas?

Jei jūs panėšėjate į daugumą žmonių, jūs neturite galutinio atsakymo.

Greičiau, jūsų atsakymas yra tiesiog "daugiau pinigų, negu aš turiu dabar."

Aš atsimenu, kada aš baigiau kolegiją ir gavau mano pirmą reklamos agentūros darbą, uždirbantį 10.000$ per metus. Tai nebuvo daug pinigų, bet aš buvau sujaudintas, kad gaučiau darbą. Vienąsyk aš užsibrėžiau tikslą: padaryti mano amžių išreiškiant pajamomis. Taip, artėjant laikui, kai man buvau 30 metų, aš norėjau daryti 30.000$ per metus. Ir artėjant laikui, kai man buvau 40 metų, aš būsiu iki 40.000$ per metus.
Kai jūs darote 10.000$, keturgubinančius jūsų pajamas yra ganėtinai pageidaujamas.

Bet, artėjant laikui, kai aš buvau mano ketvirtuoju dešimtmečiu, aš uždirbau gerai daugiau kaip 30.000$ per metus. Ir artėjant laikui, kai aš buvau mano penktuoju dešimtmečiu, aš uždirbau šešis skaičius. Netikėtai tai nedaug "daro mano amžių" tikslu, atrodė mažai kvailu. Kas aš galbūt galvojau?

Aš suprantu, kad tai yra visas giminaitis. Ir, kai aš žvalgausi atgal, aš buvau iš tikrųjų ganėtinai laiminga nugara, kai aš tiktai uždirbau 10.000$ per metus. Aš dirbau karjeroje, apie kurią aš buvau sujaudintas. Aš buvau naujai vedęs, ir mes turėjome žavų mažą butą, kuris tiko mūsų poreikiui. Aš sugebėjau nupirkti savo pirmą naują automobilį ir atsiskaityti su mano kolegijos skola. Dar šiandien, aš negaliu įsivaizduoti, kaip aš kada nors dirbau tiek mažai piniguose, ar sugebėjau gyventi pagal juos.

Tuo pačiu metu, kadangi aš žiūriu į savo dukterį, kuri yra grad studentas, palaikantis, aš esu primintas, kad kaip ji, aš turėjau skirtingą požiūrį atgal tada. Tikslas gyveno gyvenimą ir padaryti didžiąją dalį iš jo. Tikslas nepadarė milijono dolerių.

Tai priverčia mane įbrėžti mano galvą ir klausti, Kai mano tikslas keitėsi?

Kai mano centras keitėsi nuo pragyvenimo ir pasigėrėjimo gyvenimo, į pelnymą?

Aš suprantu, kad tai turbūt pasikeitė, kai tik aš pradėjau dirbti mano karjeroje. Nustatymas ir to persekiojimas "daro mano amžių" tikslu, ir visi finansiniai tikslai, kurie sekė, buvo daugiau apie alpinizmą į korporacines kopėčias ir buvimą, sektis, negu jie buvo apie daugiau pinigų sukūrimą, kad pagerintų mano gyvenimo lygį.

Negaukite manęs neteisingai, mano gyvenimo lygis tikrai gerėjo. Bet kaip daug žmonių, tai buvo daugiau todėl, kad daugiau pinigų mano vyras ir aš padarėme daugiau daiktų, kuriuos mes suradome, kad išleistume tai. Ir kažkokiame punkte, aš supratau savo požiūrį, ir vertės pasikeitė.

Aš esu skirtingoje vietoje dabar, nors aš sutinku, kad aš vis dar nežinau, kiek pinigų man iš tikrųjų reikia, ar noriu.

Mano atsakymas į klausimą, "Kiek pinigai man reikia?" yra vis dar reliatyvus.

Bet atsakymas nėra daugiau daugiau. Greičiau, atsakymas yra pakankamai.

Pakankamai užmokėti mano sąskaitas…

Pakankamai, kad finansuotume palyginti paprastą gyvenimą mes priėmėme dabar, kai mes daugiau nepersekiojame pasisekimo ir pinigų…

Pakankamai turėti gyvenimą…

Pakankamai, kad smogtų papildomam toli, tokiu būdu mes galime atsistatydinti kartą…

Aš žinau, kad aš turbūt turiu užsibrėžti skaičiaus tikslą. Bet aš numatau po persekiojimo skaičių labai daug metų, aš atmetu tai truputį. Taip vietoj to aš nusprendžiu susitelkti ties tuo gyventi gyvenimo rūšis, aš noriu gyventi, ir galų gale aš manau, kad aš suvoksiu tai, ką tai kainuoja.

Kaip apie jus?

Jūs žinote, kiek pinigų jūs turite daryti, kad gyventumėte gyvensena, kurios jūs trokštate?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *