Kilimas ir pinigų nukritimas.

Mano įžanga į vertybinių popierių biržą buvo per užpakalines duris iš tikrųjų. Ten aš buvau su keliais tūkstančiais posėdžio banke ir kažko ne uždarbio apskritai, serveriai kai mažas straipsnis krito į akis. Tai kalbėjo apie vertybinių popierių biržą kaip apie būdą investuoti ir padaryti kai kuriuos grynuosius pinigus, kurių buvo pakankamai, kad gautų mano palūkanas.

Ilgas ir išskyrus tai yra, kad aš pradėjau žvalgytis atgal per kai kuriuos senus laikraščius, pamatyti tai, ką vietinės akcijos darė, ir aš pastebėjau, kad keli nuolat įgijo per praėjusius metus. Taip su registracija rankos aš rizikavau į artimiausius brokerius ir paprašiau tam tikro patarimo.
Jau pasirinkęs tris ar keturias kompanijas, kurios sudomino mane aš padėjau tikrinimą ir padariau mano užsakymą. Į mano nuostabą, kuri buvo apie tai, tiek daug, kiek aš turėjau padaryti. Aš gavau savo kvitą ir ėjau namo, kad laukčiau pinigų, kad atvykčiau, pasipildamas. greitas kreditas

Bet mano palūkanos nesustojo ten tikrai. Aš pradėjau stebėti visas verslo programas, pradėjau gauti laikraštį kiekvieną dieną, ir apskritai pradėdavau stebėti vertybinių popierių biržą su kerštu. Aš sudariau kai kuriuos grafus ant savo kompiuterio, kad aš galėčiau pamatyti lengvai, koks kelias akcijos, kurias aš pasirinkau ėjo ir pažodžiui negalėjo praleisti vakarinių žinių kiekvieną dieną, kad matytų tai, ką jie turėjo pasakyti.

Vienąsyk mano akcijos didėjo vertėje būti apytiksliai 25 % per tris ar keturis mėnesius, ir susijaudinimas pasiekė per daug turėti savyje. Bet tada atvyko visuotiniai rinkimai – aš gyvenu Afrikos šalyje – sektas tam tikro nepasitenkinimo, ir žemyn jie atvyko vėl, taip pat kaip tai.

Tačiau, kad nebūčiau nugalėtas, aš nupirkau į kažkokias kitas akcijas, kurios smogia žemutinei ribai po nepasitenkinimo, ir dabar jie daro labai gerai padėkojimą jūs. Iš tikrųjų, vienas pradinis pasiūlymas – nauja akcija priverstinai taip kalbėti – pakilo daugiau kaip trimis šimtais procentų. Kadangi užsiprašyta kaina buvo domenai karantine labai žema, aš nupirkau daug jų, ir dabar aš kertu pašalpą.

Dabar, kas domina mane nėra tikras kainų pakilimas kadangi tai eina labai lėtai kartais. Tai yra kelias, kuriame kompanijos valdo savo firmas per finansinius metus. Viskas tęsia čia, su visa intriga geros muilo operos, ir mažos paskalų dalys laikraščiuose tik prideda kurą prie ugnies.

Paimkite, pavyzdžiui, paskutinį milžiniškos naftos kompanijos išsiliejimą. Dėl ekologinės katastrofos, akcijos smogė žemutinei ribai, ir vadovaujančiam pareigūnui davė auksinį parašiutą, kad pavestų karjeros savižudybę. Žinoma, ši kompanija, vienas iš didžiausių pasaulyje neabejotinai pasveiks nuo katastrofos, bet įeinantis dabar, kad nupirktų akciją reikš netikėtą sėkmę ateityje.

Tokiu būdu mano patarimas tiems, kas turi pinigus, kad tausotų, ir kurie nėra aprišti vaikų būsimame kolegijos fonde, žinoma, turėdami mažą savalaikį metimą gali tik atnešti kai kuriuos didelius apdovanojimus. Bet perspėjimas čia. Tai nėra paprastai trumpalaikis kritimas vertybinių popierių biržos baseine bet greičiau kontroliuotame plaukime, kol jūs nesiekiate kito galo. Pasiekite per giliuose ir bloguose daiktuose, įvyks tikrai.

Pasiruošusiems prisiimti apskaičiuotą riziką, tai yra puikus būdas galąsti įgūdžius ant vertybinių popierių biržos, darant papildomą dolerį ar du – su viltimi – palei kelią. Kantrybė yra raktas, greta kažkokio papildomo studijavimo kompanijų su akcija parduoti. Dalasas ar Dinastija neturi nieko ant dalies posėdžių salės kivirčo, kuris yra atskleistas reguliariu pagrindu!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *