Kitos kartos ant skelbimo pažinčių skyrelyje ir vartotojo finansų svarbumo mokymas.

ikas. Asmeninis finansinis pigus automobilio draudimas pasisekimas gyvenime gali tiktai būti pasiektas per deramą jūsų finansų vadybą. Svarbu, kad tėvas auklėja jų vaikus, prasidedančius jauno amžiaus laiku, kad suprastų jų asmeninius finansus ir kaip valdyti juos teisingai. Tai įkurs vaiką pasisekimui vėliau gyvenime. Yra daug būdų mokyti vaiką apie skelbimą pažinčių skyrelyje ir vartotojo finansus ir kaip jie gali valdyti savo savą, ir mes atkreipsime į kelis lengvus būdus dėmesį pradėti kitame straipsnyje.

Akivaizdžiausias būdas pradėti mokyti jūsų vaiką apie asmeninius finansus duoda jiems kišenpinigius. Vienas iš geriausių daiktų apie kišenpinigių turėjimą yra, kad jis moko vaikus apie finansus ir padeda kontroliuoti jų išlaidas. Tai priverčia juos įvertinti ir dėti nustatymą, ant kurio iš daugelio dalykų jie nori nupirkti, yra svarbiausias
Tai gali taip pat mokyti jūsų vaiką vertės dalykų, kuriuos jis valdo, kadangi jis jungs kainą su dalyku.

Yra daug būdų mokyti jūsų vaiką apie pinigų uždarbį, ir jūs galite pradėti labai jaunas. Įsitikinkite, kad jūs galite įkurti "laiko lapą" savo vaikui, net jei jūs užmokate už juos dalimis užduotims. Tai leidžia vaikui pradėti jungti ir suprasti, kad pinigai yra vertė, padėta laiką, kuris yra praleistas, uždirbdamas pigios paskolos juos. Kadangi vaikai pasidaro vyresni, jūs galite padėti jiems pradėti mažas įmones jų savo, tokias kaip vejos rūpinimosi paslaugos. Tai taip pat gali duoti jūsų vaiko tikėjimą ir savipagarbą gyvenime, rodant, kad pasisekimas atvyksta tiems, kas uždirba tai.

Jūs turite pradėti taupomąją sąskaitą savo vaikui iškart, kai tik jie gali prisidėti du plius du. Pradiniai ankstyvi ir nustatantys teisingi gelbėjimo įpročiai yra pamoka, kuri aptarnaus jūsų vaiką labai gerai ateinančius metus. Tai rodo jiems, kad pinigų taupymas daro juos pinigais. Tai gali taip pat būti puikiu būdu jiems pradėti taupyti dideliems dalykams, kurie prieina gyvenime, kaip automobilių ar automobilių draudimas, kai jie paskolos yra paauglys. Taupomosios sąskaitos turėjimas yra taip pat būdas išmokyti, kad jūs turite turėti pagalvėlę, kad turėtumėte reikalo su nelauktomis išlaidomis, kurios prieina gyvenime. Tos pagalvėlės turėjimas gali išgelbėti jus nuo finansinio žlugimo.

Paimkite savo vaiką bakalėjos krautuvei su jumis ir tik nepritvirtinkite jų vežime ir ignoruokite juos. Bakalėja apsipirkdamas pradžios anksčiau, negu jūs sėsite į savo automobilį, kad nueitumėte į parduotuvę. Eikite juos per skaitymą komercinių skelbimų, iškarpą kuponų, ir meniu planavimą, kad laikytumėtės biudžeto. Jūs galite parodyti jiems kainą per apimties vertes ir kur ieškoti geriausių pasiūlymų, kaip apatinė lentyna. Tai yra didelė galimybė jums mokyti juos apie reklamavimą ir kaip rinkodara paveikia išlaidas.

Prie kitas dalį technikos įrašė į sąrašą virš, jūs sugebėsite duoti jūsų vaikui didelį pranašumą gyvenime, duodamas juos, įrankiai turėjo pasielgti su savo vartotojo finansais kaip su gebančiais ir brandžiais suaugusiais.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *