Kodėl nemokami skelbimai tokie patrauklūs?

Internetas labai palengvino žmonių gyvenimą: jame gausu naudingos informacijos, internetu galime atsiskaityti už prekes ir paslaugas, bendrauti, susirašinėti ir atlikti begalę kitų veiksmų. Tad ne išimtis – ir skelbimai. Turime puikią progą parduoti ne tik automobilį, namą, butą ar žemės sklypą, bet ir įvairius nedidelės vertės daiktus, pavyzdžiui, buities reikmenis, nenaudojamus drabužius ar avalynę, smulkiąją techniką ir panašiai. Žinoma, kai parduodame didelės vertės nekilnojamąjį turtą, dažniausiai neskaičiuojame pinigų ir skelbimus dedame visur – tiek į mokamas, tiek į nemokamas skelbimų svetaines. Tačiau kai nesame užtikrinti, kad parduodama prekė ar paslauga atneš didžiulį pelną, tuomet geriausias pasirinkimas – tai nemokami skelbimai.

Žinoma, kai tik internete pradėti talpinti skelbimai, visi jie buvo nemokami nesvarbu, ar būdavo parduodami didelės vertės daiktai, ar mažmožiai. Vėliau, augant skelbimų populiarumui ir tinklalapių lankytojų skaičiui, imta taikyti skelbimų talpinimo mokestį. Šiandien nemažai svetainių taiko skelbimų talpinimo mokestį, kuris svyruoja nuo 1 iki 5 litų, priklausomai nuo to, kurioje skiltyje skelbimą įdedate. Natūralu, kad nekilnojamojo turto skelbimai yra brangiausi. Dar teks nemažai sumokėti, jei per skelbimą norite surasti darbuotojus. Anaiptol nereikėtų įsivaizduoti, kad vieną kartą sumokėsite pinigus ir skelbimas galios neribotą laiką. Kartą sumokėjus nurodytą pinigų sumą, skelbimas galios tik vieną arba du mėnesius, o vėliau ir vėl reikės pratęsti jo galiojimo laiką, vėl mokant tą pačią sumą pinigų. Tad šiuo atžvilgiu nemokami skelbimai yra kur kas pranašesni.

Taip pat skelbimų tinklalapiuose galima įsigyti papildomų paslaugų, pavyzdžiui, kad jūsų skelbimai būtų rodomi pačiame viršuje arba kad skelbimai būtų paryškinami. Kažin, ar tai tinkama investicija, ypač jei siūlote nepopuliarią prekę ar paslaugą. Juo labiau, kad daugelis skelbimų svetainių ir taip leidžia skelbimus kartą per parą ar net dažniau iškelti į viršų. Žinoma, yra pasiūla, tad kai kurie interneto vartotojai naudojasi ir šiomis papildomomis skelbimų tvarkymo galimybėmis.

Pratęsiant mintį apie nemokamus skelbimus, jie labai pasitarnauja mažiau pajamų turintiems žmonėms. Ypač nemokami skelbimai populiarūs tarp jaunų žmonių, kurie skelbimų dėka ieško darbo, pažinčių ar pramogų. Taip pat tokiais būdais paskelbti apie parduodamas prekes naudojasi jaunos, nepasiturinčios mamos, kurioms kiekvienas litas yra brangus ir svarbus. Pastaraisiais metais kuriasi vis daugiau svetainių, kurios siūlo talpinti skelbimus apie parduodamus vaikiškus drabužėlius, baldus, kitus daiktelius ir reikmenis. Ne ką mažiau ir svetainių, kuriose prekiaujama drabužiais, rankų darbo ir paprastais, iš parduotuvių pirktais papuošalais, avalyne, kosmetika, kvepalais ir kitais moteriškais dalykėliais. Taigi kaip galime matyti iš pateikiamų pavyzdžių, nemokami skelbimai klesti ir vis daugiau žmonių atranda jų privalumus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *