Komerciniai nekilnojamojo turto patarimai, pokštai ir patarimas

Būkite įsitikinęs, kad turėsite pinigus rankoje, svarstydamas investuojantis kapitalą į komercinį nekilnojamąjį turtą. Jūs ketinate reikėti mokėjimo grynaisiais pigios paskolos ir pinigų, kad užmokėtumėte už kainų uždarymą. Jums taip pat reikės pinigų, kad apimtumėte kitus mokesčius, kurie privalės baigti reikalą. Bankai labiau nori paskolinti pinigus kažkam, kas investuoja pinigus, kad jie galėjo pralaimėti.

Patarimas tam, kad nupirktų komercinį nekilnojamąjį turtą turi suprasti mokesčio reikšmę turto prieš pirkimą. Mokesčio našta pakeis plačiai nuo vietos į vietą net vieno miesto viduje, taip supras tai, ką šis mokesčio poveikis turės ant jūsų galutinio rezultato prieš kontrakto pasirašymą. Nesuklupkite turte, kur mokesčiai padarys jus finansinių įsipareigojimų nevykdymu paskoloje

Svarstykite perpardavimo potencialą bet kokio komercinio turto prieš pasiūlymo įdėjimą. Kada nors ateityje, jūs norėsite parduoti turtą, apie kurį jūs esate nupirkti, tokiu būdu jūs turite svarstyti bet kokius faktorius, kurie galėjo padaryti tai sudėtinga toks kaip netoli suplanuoti įvykiai, pašalinio triukšmo lygmenys, nusikaltimo statistika ir pastato amžius.

Kad įsitikintumėte jūs pasidarote labiausiai iš komercinės nekilnojamojo turto investicijos, ne tiktai svarstykite butus. Yra plačios komercinių ypatybių įvairovės investuoti kapitalą į, nuo įstaigos pastatų į priekabos parkus, nutukimo gydymas ir geriau svarstyti daug pasirinkimo, kad jūs galėtumėte gauti pasiekiamą geriausią pasiūlymą.

Bandydamas gauti finansavimą jūsų komerciniam nekilnojamojo turto pirkimui, įsitikinkite ne tiktai, kad jūs turite visus būtinus dokumentus, bet taip pat ir kad jie yra atnaujinti ir konfiskuotu automobiliu prekyba tikslūs. Jei jūs neturite kieto plano su visomis jūsų antimis į eilę, skolintojai mažai tikėtina prisiims riziką ant jūsų. Padarykite visą savo namų darbą, ir sugebėti atsakyti visus jų klausimus be neryžtingumo.

Neįstokite, bet kokia komercinė turto sutartis, neturėdamas teisininko apžiūri dokumentus anksčiau jūsų pasirašantis juos. Šis teisininkas turi specializuotis komerciniuose nekilnojamojo turto reikaluose. Tai ketina apsaugoti jus nuo kelių neigiamų grasinimų, kurie gali būti nematomi neapmokytai akiai. Tai gali kainuoti jums truputį pinigų, bet tai išgelbės jus nuo katastrofos.

Skolintojai ketina norėti būti reklama internete patikinti, kad jums sekasi verslo valdyme. Jūs ketinate turite įrodyti tai jiems, prie aprūpindamas finansines ataskaitas jus taip pat kaip jūsų verslą. Jei jūs galite parodyti, kad jūs esate geras tame, ką jūs darote, skolintojas labiau tikėtina pasiūlys jums paskolą, kurios jums reikia.

Įsitikinkite, kad jūs sužinote nusikaltimo statistiką rajone prieš komercinio turto pirkimą. Nusikaltėliai dažnai skiria į komercines ypatybes, kadangi jie paprastai turi savyje didelius vertingų prekių kiekius viduje. Jei rajonas turi aukštą nusikalstamumą, galėtų būti sudėtinga surasti mažmenininkus, kurie nori išnomuoti jūsų komercinį turto pirkimą.

Svyruojančios palūkanų normos iškelia vieną iš vienų didžiausių grasinimų komerciniams nekilnojamojo turto investitoriams. Einamosios ekonominės sąlygos gali padaryti normų kilimą ir nukritimą su sukrečiančiu nenuspėjamumu, kuris palieka investitorius atidarytus drastiško palūkanų normų padidėjimo galimybei. Svarstykite tai, kai jūs pradedate apsipirkti ypatybėms, ir įvertinti jūsų ilgalaikį pasirinkimą.

Komercinis nekilnojamasis turtas gali būti didele investicija. Kai tik jūs studijuojate savo kelią komercinių ypatybių visame pasaulyje, jūs tapsite net sektis. Po pasiūlymų virš, jūs turėsite daug patarimų savo arsenale, kaip numesti svorio kuris leis jums padaryti didžiąją dalį pinigų galimus nuo jūsų investicijų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *