Kur pinigai atvyks iš?

Praėjusį ketvirtadienį, CNNMoney.com atsiskaitė apie Allianz studijavimą, kuris parodė, kad tiktai 14 % demografinio sprogimo metu gimusių vaikų tėvų mano, kad jie įsiskolina jų vaikams palikimą. Aš nežinau, jei 14 % yra teisingas skaičius ar ne, bet aš galiu liudyti mąstymo pakeitimui, kad aš susiduriu vis daugiau; pensininkai nori išleisti savo pinigus dabar, ir jų vaikai turės tik apsiginti sau savarankiškai vėliau gyvenime. Tai turi didelę reikšmę išėjimui į pensiją, kad atvyktų kadangi daug demografinio sprogimo metu gimusių vaikų, ir jaunesnių kartų, neturi pakankamai daug sutaupyto išėjimui į pensiją, kad neatsiliktų nuo jų gyvensenos.
Prieš gavimą į reikšmę išėjimui į pensiją, jūs turite suprasti kultūrinius pasikeitimus, kurių aš laikausi.

Išleiskite Tai Dabar. Buvo poslinkis mąstyme tarp demografinio sprogimo metu gimusių vaikų, bet taip pat ir kartoje prieš juos tam tikru laipsniu. Pirma, šitos grupės nusprendė išleisti savo pinigus ant sustiprinančios gyvensenos. Antra, jie nusprendė šiek tiek dėl einamųjų ekonominių aplinkybių – išleisti pinigus dabar ant jų vaikų. Tai reiškia, kad bus mažiau pinigų, kad paveldėtų vėlesnius pinigus, kurie galbūt buvo panaudoti, kad finansuotų vaiko išėjimą į pensiją.

Bedarbystė. Po praėjusių kelių metų, po – 35 minia manė, kad tai sunkiau stato jų karjeras. Ant problemos yra, kad žmonės kitame spektro gale neatsistatydina anksti iš tikrųjų, jie atsistatydina net vėliau dėl silpno vertybinių popierių biržos atlikimo – ir tokiu būdu yra mažiau padėčių, pasiekiamų žmonėms, įeinantiems į darbo rinką. Rezultatas po – 35 minia, nestatanti karjeras jų 20-aisiais, yra, kad jie laukia ilgiau, kad pradėtų taupyti išėjimui į pensiją. Vietoj pradinių išėjimo į pensiją santaupų prie amžiaus 30, vis daugiau neprasideda iki 40 ar vėliau. Mes matysime daugiau istorijų padarinių pradžios to vėlai per dešimtmečius atvykti.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Reikšmė išėjimui į pensiją nėra gera. Aš matau atjungimą tarp kartų, kur tėvai neturi stipraus noro palikti didelį palikimą, dar jų vaikai (net 50 metų suaugę vaikai) laukia palikimo papildyti išėjimo į pensiją santaupas. Daugeliu atvejų, nė viena karta nekalba su kitu.

Daug straipsnių buvo parašyti apie tai, kiek žmonės turi sutaupyti, kad turėtų patogų išėjimą į pensiją. Neįeidamas į "patogaus" žodžio apibrėžimą, aš manyčiau, kad tai yra 80 % į 100 % einamųjų išlaidų. Mes esame linkę pamatyti daugiau žmonių reikiant arčiau į 100 % išlaidų prieš išėjimą į pensiją, bet jei jūs galite atsiskaityti su savo namais, jums, galbūt, reikia mažiau. Kiekis kurį jūs turite sutaupyti kasmet yra skirtingas, priklausomai nuo to, kai jūs pradedate taupyti, bet gale, jums reikia didelės krūvos. Finansinis planuotojas ir autorius Charles Farrell mano, kad jums reikia 12 kartų jūsų kasmetinių pajamų, kad finansuotumėte išėjimą į pensiją. Praėjusio sekmadienio op-ed puslapiuose New York Times Teresa Ghilarducci, profesoriaus ekonomikos Naujoje Mokykloje Socialiniams tyrimams, manė, kad mums visiems reikia 20 kartų mūsų kasmetinių pajamų išėjimo į pensiją santaupose (ir tai yra ant viršūnės gauti Socialinę apsaugą). Pradėkite daryti savo galvos matematiką, ir jūs surasite, kad žmonės, kurie laukia, kad sutaupytų, kol jie nėra amžius 40 turės padaryti pasirinkimą tarp patogaus išėjimo į pensiją ir jų vaikų išsimokslinimo.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Taip, ką tai reiškia jums? Jei jūs esate tėvas, jūs neįsiskolinate jūsų vaikams didelio pinigų puodo. Bet jūs tikrai įsiskolinate jiems sąžiningumą. Turėkite pasikalbėjimą su jais dabar, kad jie suprastų, kad jūs nepaleisite už užstatą jų iš blogų įpročių, kaip negelbėjimas išėjimui į pensiją. Jei jūs esate vaikas, nelaukite per daug. Yra didesnio džiaugsmo ir nepriklausomybės statyboje jūsų savos krūvos pinigų negu pasitikėjimas dar kuo nors. Pradėkite taupyti dabar, nesvarbu kaip mažas kiekis, tik pastatyti ritmą. Kadangi jūs darote daugiau pinigų, jūs natūraliai sutaupysite daugiau. Pradžia, taupydama vieną procentą pajamų šiandien ir didindama tai, kurį vieni ar du procentai kasmet su kelia gaus jus toliau negu laukimas, kol jūs nepadarysite "pakankamai daug".

Olimpinės žaidynės visada primena mane apie faktą, kad niekas nepasidaro kur nors vertas būdamas be sunkaus darbo. Išėjimas į pensiją panėšėja į tai be to. Kuo anksčiau jūs pradedate taupyti, ir drausmingesnis, kuriuo jūs esate, tuo daugiau kontrolės jūs turėsite. Tai padarys tikslą daug malonesnį.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *