Maksimizuoti jūsų šansai hipotekos pakeitimas

Daugelis žmonių šių dienų ieško būdų, kaip sumažinti savo hipotekos skolų ir išvengti rinkos uždarymo. Nors yra keletas variantų, gali padėti imtis savo mėnesinę įmoką finansinis spaudimas, jie ne visada yra lengva gauti. Iš tiesų, daugelis žmonių buvo butas iš atsisakyta hipotekos paskolų keitimas pagal savo skolintojui. Siekiant užkirsti kelią atsižvelgdama jūsų prašymas atmestas ir padidinti jūsų šansai sėkmingai gauti hipotekos pakeitimas, laikyti.

Jūsų kredito

Daug žmonių ne galvoti apie savo kredito padėtį prieš jos kreiptis dėl hipotekos kaip numesti svorio pakeitimo. Kaip ir taikant tradicinius hipotekos paskolos, skolintojai norite įsitikinti, kad jie nėra kovos su kredito rizikos. Jei jūsų kredito nėra pakankamai gera, gali rasti sau neigė. Tačiau tai nereiškia, kad visi su bloga kredito bus būti įjungtos toli, tiesiog, kad turėtų būti įvertintas savo kredito padėtį prieš taikant
Vienas iš būdų sumažinti jūsų šansai atsisakoma yra patikrinti jūsų kredito ataskaitą dėl netikslumų. Jei rasite visą informaciją, kuri yra neteisinga, ginčų su jūsų kreditoriui ir kredito ataskaitų biuro formalumus problemų. Kredito ataskaitą, kurioje yra tiksliai, bet mažiau nei žvaigždžių, mano rašyti laišką skolintojas kartu su jūsų paskolų keitimas programa, kuri paaiškina, kaip jūsų kredito tapo pažeisti ir ką galite daryti išspręsti šią problemą.

Savo kalendoriai su nuotraukomis finansus

Panašus į jūsų kredito, jums turėtų apsvarstyti savo finansus prieš išvykdami į hipotekos pakeitimas. Norite parodyti finansinės reikia, tačiau tai įspūdį, kad jūs negalite atlikti nuoseklios mokėjimams kai gaunamas pakeitimo. Skolintojai tik nori sprζsti tiems, kurie galės išlaikyti savo mokėjimus, o tai reiškia, kad jums reikia parodyti jūsų pajamų galimybes. Linija tarp finansų poreikio ir finansinių neatsakingumą yra bauda, viena, viena, reikalauja daug paaiškinimas iš jūsų pusės. Įrodyti, kad jūsų pajamos sumažėjo, padidino savo išlaidas arba kodėl savo finansus tapo trumpas pastaraisiais mėnesiais, bet ne įspūdį negali sau leisti išlaikyti savo hipotekos ne visiems. Apskritai, tai gera idėja, kad taikyti prieš numatytąjį jūsų paskolos susitarimo pakeitimo. Skolintojas gali būti labiau nori dirbti su jumis, jei jums ateis prie jų prieš savo finansinių problemų poveikį savo hipotekos.

Savo skolintojui

Galbūt vienas iš svarbiausių aspektų gauti hipotekos pakeitimas yra, kaip tvarkyti savo skolintojui. Atminkite, kad jie turi visas derybinę kmu sa galią ir jūs, prašydama jų naudai, daugiau ar mažiau. Visada būti mandagūs, kai sprendžiami su skolintojams ir niekada bandyti imtis stovėti prieš juos. Nors galite rasti bus pradėti derybas su siūlomo plano būtų veiksmingesnė, visada būti lankstus ir pasirengęs derėtis. Vienas būdas tai padaryti yra prašyti daugiau nei ką norite į jūsų pasiūlymą, kad jums gali būti keletą nuolaidų kelyje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *