Moterys ir finansai: būdas paimti kontrolę

Mano draugas, mes kviesime jos Katherine, kurios paklausiama, jei tai buvau "tik aš" (jos reikšmė), ar jei daug moterų jaučia susirūpinimą, galvodamos ar planuodamos jų asmeninius finansus. Katherine, aš patikinu jus, tai nesate tik jūs.

Aš pastebėjau kai kurias temas savo pasikalbėjime su moterimis apie jų finansinę padėtį. Aš išgirdau daiktus kaip, ‘aš bijausi sujaukti tai’, ‘aš neturiu jokių palūkanų dėl temos’ (ir atidėliokite tai), ‘aš nežinau, kur pradėti, ‘ir’ mano vyras elgiasi su tuo (ar panaudotas) mums. Kas iš tikrųjų įdomu yra, jie yra paprastai protingos, profesinės moterys, kurios dažnai nepatiki jų savais instinktais kai prieita prie investavimo ir asmeninių finansų. Galvokite apie kitą klausimą minutę.
Kokias investicijų rūšis jūs lauktumėte, kad surasite vidutinio moteriško investitoriaus portfelyje? Kaip apie vyriškos lyties investitorių? Yra tuo, ką aš randu. Mergaitės, apskritai, yra linkusios būti daug konservatyvesnės, net prie žemai į vertingus dalykus be pavojų tokius kaip pinigų rinkos fondai. Vaikinai dažnai šauna "dideliam rezultatui". Kas labai banalu yra, kad mergaičių portfeliai neturi pakankamai pavojaus tuo metu, kai vaikinų portfeliai yra pilni agresyvių vystymosi akcijų, penso akcijų ir kitų daiktų kaip irakiečių valiutos investicijos. Jei jūs esate moterys, kurios gali susieti bet kurį iš šio scenarijaus yra kai kurie lengvi žingsniai, kuriuose jūs galite žengti, kad įveiktumėte jūsų susirūpinimą ir paimtumėte jūsų finansinės dabarties ir ateities kontrolę.

1) Paimkite inventorių to, kur jūs stovite finansiškai. Jūs galite panaudoti naudingą įrankį, pateiktą čia pavadintą Vertingo dalyko Inventoriaus Mokomąja medžiaga, kad nustatytumėte jūsų gryną vertę. Tai lengva ir galėtų net būti malonumu.

2) Interviu keli investiciniai patarėjai. Pasakykite jiems, kad jūs domitės nustatymu asmeninio investicinio politikos tvirtinimo (IPS) ir matote, kaip jie reaguoja. IPS yra jūsų investavimo projektas to, kaip jūsų vertingus dalykus investuos, kad garantuotų, kad jie yra tinkamai paskirti balansui tarp pavojaus ir sugrįžimo. Jei jūs nenorite nueiti tiesiai į akis į akį, interviu siunčia jiems elektroninį paštą ir užduoda kelis pagrindinius klausimus: a. Kas jūsų patirtis kuria investicinius politikos tvirtinimus dėl jūsų klientų? b. Kas yra jūsų kriterijai tam, kad priimtų naujus klientus? (Tai yra, kur jūs sužinote, kaip svarbus jie mano, kad jie yra, versdami minimalius vertingo dalyko lygmenis padaryti verslą su jumis). c. Kaip jums išmoka kompensaciją? (Tai yra, kur jūs sužinote, kas jie iš tikrųjų dirba, jūs kaip klientas ar investicinė bendrovė, kuri moka jam ar jos komisijoms), d. Privalo jus veikti kaip mano patikėtinis? (Teisėtas patikėtinis turi padėti kliento palūkanas svarbiausia kitos palūkanos, apimdamas jų savą kompensaciją).

3) Pasitikėjimas jūsų instinktai. Nedarykite verslo su kažkuo todėl, kad jūsų dieveris rekomendavo jį ar ją. Tai yra gera vieta prasidėti, bet jūs turite jausti 100 %, patogius, kad šis asmuo labai domisi jūsų interesais. Šalia jūsų reikšmingo kito, santykis su jūsų investiciniu profesionalu yra vienas iš labiausiai asmeninių, kuriuos jūs turėsite.

Jei jūs darote tris lengvus žingsnius, jūs esate įpareigotas sumažinti ar pašalinti jūsų susirūpinimą apie investavimą ir galėsite, kad geriau kontroliuotumėte jūsų finansinį likimą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *