Nubaudimas ankstyvo atitraukimo nuo išėjimo į pensiją pranešimų

401 (k) s tapo dauguma išėjimo į pensiją santaupų daugeliui žmonių šiandien, kadangi apibrėžti-naudos pensijų era laša į pabaigą. Su ekonominiu smukimu ir lėtu nuosmukiu, daug žmonių prijungė į jų 401 (k) s kaip pinigų šaltinis. Tai yra aišku ne ideali situacija, bet toks, kuris yra deja būtinas daugeliui žmonių ten šiuo momentu. Pažiūrėkime į svarbiausius trūkumus į šių pinigų prieš taisyklių leidimą lietimą.

1. Investicija daugiau neauga – Atsiimantis šią pinigų priemonę, kad investicija daugiau nekaupia palūkanų ir auga ilgainiui. Šis prarastas laikas pinigams, kad susitartų iš esmės sumažins jūsų padėlį.
2. Jūs įsiskolinsite daugiau mokesčių IRS – Ankstyvas atitraukimas yra apmokestintas kaip įprastos pajamos. Taip ne tiktai yra jūsų pinigai, daugiau augantys tuo pačiu greičiu, jūs dabar turite užmokėti mokesčius pinigams, kurie buvo anksčiau nuo mokesčio apsaugoti.

3. Įvertintas Nubaudimas – IRS įvertins 10 % nubaudimą ant ankstyvo atitraukimo. Taip, jei jūs atitraukimas 10$ k, jūs turėsite užmokėti nubaudimą 1$ k ant jūsų pinigų.

Studijavimas parodė, kad daug žmonių (taip aukštai kaip 60 % kažkokioje apžvalgoje) atsiima pinigus iš savo darbdavio nuo mokesčio apsaugotų išėjimo į pensiją pranešimų, keisdami darbo vietas, bet tai aiškiai neprotinga. Šie pinigai turi tiktai būti ištraukti pirma laiko kaip paskutinė priemonė nepaprastoje situacijoje.

Dabar aš būčiau aplaidus, jei aš neminėčiau tam tikrų ypatingų aplinkybių, kurios yra atleistos nuo 10 % nubaudimo, apmokestinto IRS:

1. Skolindamasis paskolai – Jūs galite pasiskolinti iki pusę savo sukauptų vertingų dalykų darbdavio remtame pranešime ar 50$ k, kad ir koks yra mažiau. Šitos paskolos turi būti grąžintos su pomokestinėmis pinigų sumomis. Jei jūs keičiate darbdavius per paskolos atmokėjimo periodą, neapmokėtas balansas tampa skolingas per 30 dienų. Jei negrąžintas šį laikotarpį, tai tampa atitraukimu, ir mokesčiai yra įvertinti atitinkamai. Jūs negalite pasiskolinti nuo Airijos respublikonų armijos pranešimų.

2. Ankstyvas išėjimas į pensiją – Jūs galite sugebėti išvengti nubaudimo, jei jūs esate invalidas ar atsistatydinate anksti, ir jūs norite nepaimti metinį dalijimą pagal anuiteto sąrašą, Kuriam IRS-pritariama, per periodą jokie mažiau kaip penkeri metai. Jūs turėsite vis dar užmokėti mokesčius užsisklendusiam kiekiui.

3. Vertindamas išlaidas mokyklai, medicinos sąskaitoms, ar namo pirkdamas – Jūs galite padaryti atitraukimą iš Airijos respublikonų armijos (ne darbdavio remtas planas) be nubaudimo, kad užmokėtumėte medicinos išlaidoms daugiau kaip 7.5 % jūsų AGI, jei jūs mokate medicininio draudimo premijas būdamas ant bedarbystės 12 savaičių, jūs mokate už kompetentingas aukštojo išsilavinimo išlaidas, ar jūs išimate mažiau kad 10$ k tam, kad vertintumėte pirmą laiką homebuyer išlaidos. Jūs turėsite vis dar užmokėti mokesčius kiekiui, kurį jūs išimate.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *