Padarykite išlaidas, sekančias paprastą ir greitas

Šeimos finansai gali būti košmaru. Viena minutė atrodo, kad jūs esate antplūdis su grynaisiais pinigais ir kitu, jūs esate raudonuose ir mokančiuose kredito perviršio kaltinimuose jūsų bankui. Po to, kai bankas išmokėjo viską, kas yra ant automatinio debeto, ir mėnesinis apsipirkimas buvo padarytas, tada jūs manote, kad savęs su nedaug pinigų leidžia net paprastai prabangai. Kiekvienas patyrė reklama internete pinigų bėdas kažkokiame punkte, bet jei jūs randate save pastoviai besišvaistantis tada, jums reikia į jūsų išlaidų sekimą rūpestingiau.

Laikymas viena linija to, kas įeina į banką ir kas išmokama yra sudėtingas, bet mėnesinis biudžeto planas galėjo padėti jums užtrukti jūsų išlaidų viršūnė. Yra įvairių nemokamų programų tinkle ir spręskite patys išsirinkti, kuris yra teisingas jums
Įsitikinkite, kad jūs pasirenkate nesudėtingą įrankį todėl, kad jūs siekiate padaryti namų pajamų ir išlaidų įrašą, neleisdamas valandų, darydamas tai. Nesvarbu, kuris įrankis jūs išsirenkate, jūs norite sugebėti sukurti ir palaikyti nuotrauką jūsų finansų baidariu nuoma dubysa su labai mažomis pastangomis po pradinės sąrankos.

Jei jūs esate ne dažnai tinkle ar teikiate pirmenybę popieriui tam, kad sektumėte, tai gaunate išlaidas ar išlaidų didžiąją knygą, kuri dengia vieną mėnesį laiku ir turi pakankamas eiles, kad apimtų visas mėnesines sąskaitas. Planuotojas turi būti lengvas suprasti, ir jūs turite sugebėti pritaikyti eiles, kad patenkintumėte šeimos norus. Esmė yra, kad jūs sugebate įrašyti visas savo išlaidas ir gauti aiškų paveikslą to, kur pinigai eina. Kur jūs rašote, kad daug mažiau svarbu negu, kaip jūs rašote tai.

Bet koks finansinis planas yra tiktai taip geras kaip informacija, kurią jūs įrašote. Jūsų išlaidų planas yra skirta, kad padėtų jums pasielgti su pajamomis ir išlaidomis ir turi būti sutelktas ties tuo. Nedarykite, tai taip pat komplikavo ar bandymas pasidaryti įmantru. Po radimo formato, kuris tinka jums, tada jūs turite prisipildyti savo išlaidose ir lauktose pajamose.

Užpildymas jūsų išlaidose ir pajamose gali paimti kurį laiką, bet tai bus verta to ilgame prabėgime. Prisipildykite sąžiningumo išlaidų plane. Sukurkite eilę kiekvienoms mėnesinėms išlaidoms. hcg dieta Po eilių reguliarioms mėnesinėms sąskaitoms sukūrimo paskui pereiti į kitas išlaidas. Įrašykite viską į sąrašą, kas yra išmokėtas per mėnesio teisę žemyn į jūsų rytinę kavą Starbucks. Jei jūs nesate įsitikinęs dėl tam tikrų kainų, tada numato juos. Užpildymas jūsų išlaidose yra pirmas žingsnis į stipraus finansinio ateities plano kūrimą.

Kai tik jūs žinote savo išlaidas, jūs galite pridėti savo pajamas ir apskaičiuoti balansą. Galvokite, kai jums užmoka ir kaip tai susiję su tuo, kai jūsų atvirukai išlaidos prieina. Nuompinigiai ir paskolos yra paprastai skolingi mėnesio pradžioje ir gali paimti didelį jūsų atlyginimo gabalą, bet jūs galite paprastai rasti kažkokį kvėpavimo kambarį prie judančio kitų sąskaitų užmokesčio (nešiojamasis telefonas, studentų paskolos) į vėliau mėnesį.

Pagrįstas ant to, ką jūs studijavote iš jūsų išlaidų sekimo, jūs galite sukurti išlaidų planą, kuris leidžia jums sutaupyti ir vis dar gyventi patogiai. Pradžioje, tako laikymas atrodys sudėtingas ir daug darbo reikalaujantis, bet kai tik jūs įeinate į daiktų siūbavimą, tai taps lengviau. Ilgainiui, šis planas padės jums sulaikyti taką šeimos finansų ir įgyti didesnį supratimą jūsų pajamų, išlaidų ir galimybių santaupoms. Jūs skubiai atrasite, kad yra daug būdų, kuriais jūs galite taupyti pinigus kaip sukūrimas kavos namie, atsikratymas nuo jūsų brangaus kabelinio paketo, ar internetinių kompanijų naudojimas, kad užsakytumėte tikrinimą.

Panaudokite išlaidų planą nuo dienos vienas iš mėnesio ir išreikškite mintį apie to tikrinimą automobiliu supirkimas reguliariai, kad garantuotumėte, kad išlaidos nepaklydo. Kai planuotojas bus viršuje, ir to valdymas tiktai paims sekundes, kad patvirtintų, kad jūs esate greitomis ar pridėti bet kokias nelauktas išlaidas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *