Pakeiskite savo santykį su pinigais

Padėkime romantišką supratimą apie pinigus šalia, taip, kuriuo pasisekimas nėra apie tai, kiek pinigų jūs galite susikaupti, tai yra kažkas specifinio ir unikalaus kiekvienam asmeniui. Tačiau pinigai tikrai perka mus daug labiausiai nepakankamų išteklių, būtent laikas. Jei mes sugebame sukaupti pakankamai pinigų, mes esame geresni gabus išvaduoti laiką išleisti su mūsų šeimomis, pasimokyti daugiau, padėti daugiau žmonių užaugti ir plėstis, važiuoti ir pamatyti pasaulį. Taip, ar jūs mėgstate ar neapkenčiate pinigų, jums labiausiai tikrai reikia jų, kad gyventumėte geresnė gyvenimo kokybė, kur jūs turite laiką padaryti daiktus, kurie turi reikšmę jums.
Kas yra jūsų santykis su pinigais? Jūs turite pakankamai daug, kad patenkintumėte jūsų poreikį ir tuos jūsų šeimos, ar jūs esate įviliotas į spąstus niekada pasibaigiančiame cikle skolos ir pajamų stygiuje? Jim Rohn pasakė tai taip gerai, kai jis pasakė, "Jūsų gryna vertė retai viršis jūsų savivertę." Iki tol, kol jūs tęsiate leisti sau apriboti jūsų savitikėjimą, ir jūs palaikote paveikslą savo prote, kad jūs nesate vertas, ypač nesąmoningame lygmenyje, jūs tęsite kovoti sukaupti piniginį turtą. Lengviausias būdas taisyti jūsų pinigų problemas ir jūsų santykį su pinigais pažiūri į tai, kaip jūs jaučiatės dėl pinigų ir tai dar svarbiau kaip jūs jaučiatės dėl savo savos vertės. Jūs matote save kaip būdamas vertas kaupti didelį turtą, ar jūs esate pripildytas saviabejonės, kur jūs įvertinate save nepakankamas ir pastoviai sabotuojate viską, kurį jūs darote?

Jūsų požiūris apie pinigus ir jūsų mąstysena apie jūsų savą būdingą vertę yra du faktoriai, kurie nustatys, ar jūs nuolatos piešiate pinigus į save savarankiškai ar ar jūs tęsiate atremti tai toli nuo jūsų. Labai supaprastintame būde, dydis jūsų piniginio turto ar jūsų piniginės dydis yra nustatyti jūsų minčių kokybės. Jei jūs nevertinsite pinigų, ir jūs tęsiate įvertinti savo savą savivertę nepakankamas, jūs liksite įviliotas į spąstus niekada pasibaigiančiame trūkumo ir stygiaus cikle.

Liaukitės žiūrėti pinigus iš neigiamos perspektyvos ir liaukitės įvertinti savo savą savivertę nepakankamas. Nagrinėkite savo santykį su pinigais, klausdamas to paprasto, dar gilus klausimas." Aš gyvenu beprecedenčio turto ir neribotos galimybės erą, kur daugiau žmonių tapo finansiškai nepriklausomi po praėjusių 20 metų negu per bet kokį kitą laiką istorijoje, Kodėl neturi manęs"? Ištirkite savo atsakymus ir žr. tai, ką jie atskleidžia jums apie jūsų nuogąstavimą, abejones, pasiteisinimą, racionalizaciją, ribodami tikėjimus ir pateisinimus.

Užtaisytas su supratimu, kuris buvo atskleistas prie to, kaip jūs atsakėte klausimą virš. Tai yra dabar laikas pradėti iš naujo programuoti jūsų protą ir pakeisti jūsų tikėjimus aplink pinigus. Jei jūs kovojate sukaupti piniginį turtą, aš esu įsitikinęs, kad jūs turite nesąmoningą neigiamą tikėjimą apie pinigus. Tikėjimai kuriuos jūs laikote apie pinigus priskiria jūsų ankstyvam vaikystės sąlygojimui, kur žmonės aplink jus pabandė racionalizuoti savo savą trūkumą pinigų, sakydami jus, kad žmonės su pinigais buvo manipuliaciniai, žiūrėdami pro pirštus ar tik tiesiog blogai. Aš esu įsitikinęs, kad jūs išgirdote, kad frazė "Pinigai yra šaknis viso blogio"

Niekas negalėjo būti tolimiau nuo tiesos, "Pinigai yra iš tikrųjų šaknis neįtikėtino Gerumo" Žvilgsnis į visą gerą Bill Gates, šiuo metu daro visame pasaulyje. Jis stato ligonines, pastoges vargšams ir padeda gausioms labdaros organizacijoms visame pasaulyje. Įsivaizduokite visą naudą, kurią jūs galėjote padaryti, jei jūs pamatėte pinigus kaip transporto priemonę tam, kad padarytumėte geras ir padėti žmonėms aplink jus. Kuo daugiau pinigų, kuriuos jūs turite jums, tuo geresnis jūs sugebate padaryti.

Padarykite poslinkį šiandien ir pradėkite pamatyti pinigus tam, koks tai yra, transporto priemonė, kuri leidžia jums gėrėtis daugiau laiko su žmonėmis, kuriuos jūs mylite, būdas turėti geresnę gyvenimo kokybę ir vidurkį tam, kad padėtumėte taip daugeliui žmonių kiek galima. Jums, kad gautų daugiau pinigų nereiškia, kad dar kas nors turės turėti mažiau, mes gyvename gausioje visatoje, kur pinigus suteikia kūrėjui, asmeniui, kuris pastatė kažką, kur niekas neegzistavo anksčiau.

Patikėkite, kad pakeistumėte jūsų mintis, jausmus ir veiksmus aplink pinigus, pradėti pamatyti pinigus tam, koks tai iš tikrųjų yra, paprasčiausiai transporto priemonė, kad panaudotų labiausiai produktyviame būde, sukurti gausą sau savarankiškai ir kiekvienam aplink jus. Šis poslinkis leis jums liautis sabotuoti save ir užuot pastoviai nustūmęs pinigus nuo jūsų, jūs pradėsite pritraukti daugiau jums.

Pakeiskite savo požiūrį pinigų kryptimi ir gyvas gausioje mąstysenoje, kur jūs matote gausą visi aplink. Ši teigiama mąstysena keičia būdą, kuriuo jūs galvojate, kalbate ir veikiate, ir skatina jūsų vidinį kūrybiškumą. Kadangi jūs tampate labiau įsitikinęs, ambicingas, ir jūs turite gausią mąstyseną, jūs pasieksite, kad jungtumėtės su panašiais žmonėmis. Šitie likeminded žmonės, kurie bus pritraukti į jūsų ratą aišku atneš naujas galimybes ir geresnes aplinkybes į jūsų gyvenimą, kuris savo ruožtu nustatys jus iki, augina jūsų turtą net toliau.

Jūs galite ir pasiekti didelį piniginį turtą, jei jūs norite pakeisti savo mintis aplink pinigus ir atrasti jūsų teisingą būdingą vertę.

>

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *