Parduokite auksą auksiniam rafinuotojui – geriausias kelias

Daug neinformuotų auksinių pardavėjų mano, kad tai sunkiai parduoda jų brangųjį metalą tiesiogiai auksiniam rafinuotojui, ir tai yra tiesiog dėl pardavėjo apribotų srities žinių. Todėl, yra paprastas vadovas, susidedantis iš komplekto žingsnių ant, kaip nustatyti vietą ir susisiekti su rafinuotoju, kuris yra tik teisingas pasirinkimas jums:

1. Visų pirma, rūpestingai išmatuokite savo auksinę dalį jos svoriui ir panaudokite skaitmeninį mastą šiuo tikslu. Svėrimas su skaitmeniniu mastu garantuotų, kad jūs turite tikslų auksinės dalies svorį.

2. Be to, buvimas, informuotas auksinėms kainoms ypač per kelias dienas po jūsų laukto reikalo sukūrimo. Šitas reguliarus kainos atnaujinimas efektyviai padėtų jums apsisprendime ant kuris ir kiek iš grynųjų pinigų laukti
Taip pat padėtų jums jūsų atliekų aukso dalies pardavime tinkamu laiku, kai nėra jokio staigaus žlugimo aukso rinkos kurse, kuris galėtų pasveikti po dienos ar du ir kainuodamas jus kai kurie papildomi grynieji pinigai.

3. Rinkite kontakto informaciją apie auksinius rafinuotojus jūsų mieste ar rajone, naudodamas telefoninį žinyną, interneto paieškas, žodį burnos, ir taip toliau. Tai padėtų jums ryšio palaikyme su keliomis auksinėmis valymo kompanijomis ar auksiniais rafinuotojais vietoj tik vienas ar du. Tai todėl leistų jums gauti geresnę auksinę normą jūsų daliai, lyginant pasiūlymus iš visų auksinių rafinuotojų, su kuriais jūs įeinate į kontaktą.

4. Kad ir kada jūs nustatote kontaktą su auksiniu rafinuotoju per telefoną, užrašote svarbią statistiką apie jūsų auksinę dalį tokią kaip auksinis svoris, karatai aukso, ir taip toliau. Tai padėtų auksiniam rafinuotojui skubiai atsakyme į jūsų pasiūlymą, kadangi jis sudominti nedelsiant svarbios reikalo sukūrimo informacijos.

5. Pagaliau, padarykite reikalą, pasitikdamas atstovą asmeniškai su auksine dalimi ir pabandykite savo lygmenį geriausiai, kad ištirtumėte tinkle apie bendrąją nuomonę auksinio rafinuotojo, kurį jūs svarstote tam, kad užbaigtumėte jūsų reikalą.

6. Praeidamas daug pasirinkimo išreiškiant kompanijomis jūs galite turėti reikalo su greta jų pasiūlytų normų, jūs sugebėtumėte tiksliai nustatyti ir vadinasi lygintis, kas siūlo geriausią jūsų atliekų aukso kainą.

Pabandykite pasirinkti gerai manomas profesines kompanijas tam, kad tiesiogiai, kad parduotumėte jūsų brangųjį metalą rafinuotojui, kadangi jis tikrai padėtų jums gauti gražų kiekį vietoj nominalaus. Net jūsų atliekų aukso dalis prideda bauginančią vertę prie to, neįvertinkite nepakankamas to.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *