Pensininkų įpročių išlaidos atskleistos

Viena iš sudėtingiausių dalių Pajamų Planavime mūsų išankstinio pensininko ir pensininko klientus yra visos prielaidos, kurios turi būti priverstos konstruoti planą. Pavyzdžiui – kaip bus, leisdamas pakeitimo poišėjimą į pensiją nuo išankstinio išėjimo į pensiją. Kiekvienas manytų, kad išlaidos padidės dėl viso "laisvo laiko", kurį pensininkai iš anksto jų išėjimo į pensiją metus atranda. Atrodytų, kelionė, valgiai lauke, dovanos vaikaičiams ir kelionėms, kad pamatytų juos, golfą ir kitą laisvalaikio veiksmą paimtų didesnę ir didesnę mėnesinių pajamų dalį.
Pagal Tarnautojo Naudos Mokslinio tyrimo institutą (EBRI) – studijavimas rodo, kad apytiksliai ankstyvo pensininko namų ūkio pusė leidžia tik šiek tiek daugiau, negu jie išleido per jų dirbančius metus. Kadangi laikas vadovauja išlaidų įpročių lašui – kuris yra suprantamas kaip žmonių amžius ir tampa mažiau mobilus – apskritai kalbant. Todėl prielaida, kad atrodo, pensininkas, leidžiantis padidėjimą dramatiškai per išėjimo į pensiją vaikystę nėra atvejis situacijų dominavime.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Struktūra nerodo, kad pajamų lygmuo turi ką nors bendro su įpročių kaip mėnesinių pajamų procentinis dydis išlaidomis. Reikšmė, kad kiekvienas manytų, kad viršutiniai pajamų lygmens pensininkai išleis daug daugiau – kaip procentinis dydis jų pajamų – tada sako tuos, kurie turi kuklias mėnesines pajamas. Duomenys nepalaiko to. Atrodo, kad pensininkai per pajamų lygmenų rinkinį leidžia šiek tiek daugiau vaikystę išėjimo į pensiją ir kad struktūra mažėja, kadangi jie sensta.

Tokiu būdu jūs galite paklausti tada, kodėl Pajamos Planuoja dalį to, ką mes darome mūsų klientams, taip sudėtingiems? Iššūkis yra toks, kad mes turime padaryti daug įvairių prielaidų, kurios yra išvestų plano duomenų širdis. Geriausias mes darome išsilavinusį apytikrį apskaičiavimą. Šitos prielaidos apima:

– Poreikio/įpročio Išlaidos

– Infliacijos Norma

– Norma sugrįžimų įvairių investicijų, padarytų

– Socialinės apsaugos ir Pensijos užmokesčių padidėjimo Norma

– Priimta vieno mirtis (ar abu) sutuoktiniai

– Suplanuotos pagrindinės išlaidos tokios kaip automobilio ir pagrindinių naminių pagerinimų pakeitimas

– Nelauktos sveikatos priežiūros išlaidos, apimdamas Ilgalaikes Rūpinimosi išlaidas

Kadangi mes dažnai dalijamės su mūsų klientais, kai jie žiūri pranešimus, kad mes vystomės jiems – šitie pranešimai yra 100 % ne tikslūs. Jei mes pradedame nuo to punkto tada, tikrovė įeina į šiek tiek aiškesnį centrą. Išėjimo į pensiją Pajamų Planavimo procesas yra geriausiai mene – atsižvelgiantis į visus įvairius nuspėtus ir nenuspėtus scenarijus. Tačiau, dauguma klientų atvyksta iš planavimo proceso su aiškesniu atvaizdu to, kas jų išėjimo į pensiją pajamų planas atrodo kaip – ir jie gali suplanuoti išlaidas atitinkamai. Kurso korekcija gali būti įvykdyta per jų išėjimo į pensiją metus, kadangi nauja informacija pristato save.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Papildomai informacijai ir daugiau išsamesniam žvilgsniui į studijavimą, supantį Pensininką, Leidžiantį Įpročius – eina į EBRI žiniatinklio svetainę – – ir apžvelgia studijavimą "Namų ūkio Pakeitimai, Leisdamas Po Išėjimo į pensiją", kuris buvo publikuotas 2015 m. lapkričio.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *