Protingo pinigų judėjimo sveiko proto investavimas

Jūs Uždirbate 8 % į 12 % Metiniuose Sugrįžimuose ant Jūsų Investicijų? Tada Svarstykite Investavimą į Sindikuotas Paskolas!

Sveikas protas, Investuojantis kapitalą su, Tikras Saugumas ir Dvasios ramybė.

Pakopa 1 jungtos į sindikatą paskolos investicijos apdovanoja investitorius unikalia galimybe dalyvauti aukštame profilyje, stambūs nekilnojamojo turto išsivystymo projektai, ne normaliai pasiekiami atskiriems investitoriams. Jungimo į sindikatą valdžia leidžia keliems mažesniems investitoriams sukombinuoti greiti kreditai internetu jų išteklius, kad finansuotų nekilnojamojo turto išsivystymo galimybes.
Jūsų investicija yra gauta paskolos žemėje ir pastatuose. Jūsų vardas yra užregistruotas ant greitas kreditas pavadinimo į turtą, duodantį jus įkeistas turtas ir saugumas.

Pakopa 1 darbai su gerbiamais ir patyrusiais supirkėjais. Mes rūpestingai renkame projektus ir supirkėjus, kuriems mes atstovaujame. Jūsų pinigų saugumas yra pagrindiniai kriterijai, kurie nustato projektus, kuriuos mes pasirenkame.

Kodėl investuoja kapitalą į paskolas?

Bet koks laikas jūs tikitės investuoti savo pinigus, sveikas protas sako, kad mes paklaustume: Kas yra įkeistas turtas, kurį jūs siūlote man mainais už mano pinigus?

Bankai prašo įkeisto turto, ar ne?

Investicija yra taip gauta kaip įkeistas turtas, kuris remia ją. Kai bankas duoda jums paskolą, jie atsiima jūsų namą ir žemę kaip įkeistas turtas. Tai siūlo jiems saugumą ir saugumą vietoj paskolos paskolos. ilgalaikes paskolos Kodėl jūs norėtumėte investuoti bet kokį kitą kelią?

Jūs žinojote, kad jūs taip pat galite investuoti kapitalą saugiai į paskolas, naudodamas jūsų grynuosius pinigus ar RRSP?

Dabar jūs galite tapti skolintoju, prie aprūpindamas paskolą nekilnojamojo turto supirkėjui (paskolos gavėjas) paskolos formoje. Jūsų investicija yra gauta supirkėjo nekilnojamojo turto, prieš kurį jūs skolinate. Skirtingai nuo akcijų ar investicinių fondų, tai suteikia jums tikrą įkeistą turtą ir saugumą. Jūs galite dabar investuoti savo registruotus pranešimus tokius kaip jūsų RRSP, TFSA, RESP ir LIRA paskolose.

Skolintojų sutaikymas

Keli investitoriai kombinuoja savo išteklius, kad veiktų kaip didelis skolintojas, kad aprūpintų gautas paskolas nekilnojamojo turto supirkėjams. Šį procesą suburti mažesnius skolintojus, kad padarytų didelę paskolos paskolą pavadina jungimu į sindikatą.

Jūsų paskola yra dalis didesnės paskolos specifiniam projektui. Pavyzdžiui, jei bendros nuosavybės supirkėjui reikia paskolos $5 milijonams specifiniam projektui, jūs greta kitų investitorių galite sukombinuoti savo mažesnes paskolas, kad taptumėte sindikato dalimi, kad aprūpintumėte $5 milijonų paskolą supirkėjui projektui.

Kai tik $5 milijonų tikslas yra pasiektas, paskola yra tada uždaryta, ir pinigai yra paskolinti supirkėjui projektui. Kai tik paskola yra padaryta supirkėjui, tada jūs pradedate uždirbti palūkanas dėl jūsų pinigai.

Kad taptumėte investitoriumi, jūs turite turėti daugiau kaip 25.000$:

• Grynieji pinigai / Kredito Linija

• RRSP/RESP/TFSA/LIRA

Papildomas Saugumas

Paskola yra užregistruota Ontarijo Žemės Registratūroje kaip pirma paskola prieš turtą vardan kiekvieno investitoriaus.

Registruotoms investicijoms, investitoriai atidaro savinukreiptą RRSP pranešimą su Olimpijos Pasitikėjimo Kompanija.

Investitoriai gali perleisti fondus, be mokesčių, nuo jų egzistuojančio RRSP.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *