Senatvės pensijos taisyklių tako laikymas

Senatvės pensija, tam tikras apibūdinimas jūsų išėjimo į pensiją fondui yra paplitusi iniciatyva daugumoje Vakarų greiti kreditai Šalių. Daugelyje šalių, tai net gauna įgaliojimą prie Vyriausybės, kokiu būdu darbdaviai privalo užmokėti procentinio dydžio kiekį tarnautojo atlyginimo į atskirą pranešimą, paprastai senatvės pensijos fondas. Šis kiekis yra sutaupytas ligi pat jūsų, siekia sąlygas paleidimo, ar todėl, kad jūs pasiekėte tam tikrą amžių, paprastai 65, ar todėl, kad jūs turite ligą, ar jūs sutinkate kitą sąlygą paleidimo, kaip nubrėžtas bendrais bruožais Vyriausybės.
Per laiko ilgą periodą, taisyklės ir reguliavimas dėl jūsų senatvės pensijos plėtojosi, ir tęsia plėtotis, tokiu būdu būtina sulaikyti to taką. Tai apima įstatymus, reguliavimą nuo valdžios organų, teisėtų precedentų, ir taip toliau.

Pavyzdžiui, viena taisyklė, kad automobiliu supirkimas Vilniuje dangų senatvės pensija yra Senatvės pensijos Garantijos įstatymas. Darbuotojai tarp 18 ir 70 metų amžiaus ir uždarbio, daugiau kaip 450$ per mėnesį yra apimti Senatvės pensijos Garantijos Įstatymo, kas reiškia jų darbdavį privalo užmokėti papildomą 9 % savo darbo užmokesčio į jų senatvės pensijos fondą. Be to, žmonės gali taip pat nuspręsti prisidėti tiesiogiai prie jų senatvės pensijos fondo. Kažkoks apgaubia Vyriausybę, kaip gauti paskola užmokės papildomą kiekį už kiekvieną dolerį, kurį jūs paaukojote savo išėjimo į pensiją fondui savanoriškai. Tai pavadina Vyriausybiniu ko įnašo planu. Kad toliau pakeltumėte jūsų geriausios kokybės fondą, jūs galite taip pat pasirinkti tai, kad atidėjote tam tikrą kiekį nuo jūsų atlyginimo, kad prisidėtumėte prie jūsų senatvės pensijos fondo automatically kas mėnesį.

Ar jūs esate su pramone geriausios kokybės fondas ar savivaldytas geriausios kokybės fondas (SMSF), tai yra griežta taisyklė, kad jūs galite tiktai gauti prieigą prie savo fondų, kai jūs sutinkate paleidimo sąlygas. Tai galėjo sutikti jūsų pensinio amžiaus amžių, kuris yra 65 metai ir ne mažiau. Bet yra ypatingų aplinkybių, kur vyriausybė leidžia jums gauti prieigą prie jūsų geriausios kokybės fondo anksčiau. Pavyzdys yra, kai jūs esate sergantis, ir už užsitrauktas išlaidas neužmoka Valstybinis medicininis aptarnavimas. Kita ypatinga aplinkybė yra užsienio gyventojai, dirbantys kitose šalyse laikinai. Dauguma atvejų jie gali gauti prieigą prie savo senatvės pensijos, kai jie palieka šalį į gerą.

Priklausomai nuo kokio senatvės pensijos fondo jūs išsirenkate, yra tam tikrų taisyklių to, kaip jūs galite investuoti savo pinigus. Jūs galite pasirinkti senatvės pensijos fondų tipą, kad geriausi kostiumai jūsų aplinkybės, ar pramonės fondas, pats valdė geriausios kokybės fondą (SMSF) ar kitą fondo tipą. Bendriausi vieno dolerio banknotai yra Visuomeninio sektoriaus Tarnautojo Fondai (viešiems tarnautojams), Darbdavys Vienas pozicija Fondai (sukurtas darbdavių jų tarnautojams), ir Savivaldyti Geriausios kokybės Fondai (jūs galite valdyti savo savus fondus su griežtu reguliavimu nuo vyriausybės).

Jei jūs neatsilikote nuo Australijos Senatvės pensijos Taisyklių, jūs pastebėsite, kad buvo pakeitimų per tuos metus. Tačiau, visi pakeitimai yra nutaikyti, kad gerėtų, kaip žmonės valdo savo senatvės pensiją ir naudą iš jos.

Profesionalo turėjimas aiškina detales apie tai, kaip jūs galite susidoroti, jūsų fondai yra visada geras pasirinkimas. Jūs galite siekti nepriklausomo patyrusio patarimo nuo advokatų, finansinių planuotojų, senatvės pensijos buhalterių, nepriklausomų SMSF auditorių ar bet kokio kito pramonės specialisto.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *