Šiandieniai blogi ekonominiai laikai

Yra jūs ir jūsų sutuoktinis, kovojantis per piniginius reikalus? Ten nepakankamai pinigai turi nueiti aplink? Sąskaitos greita paskola internetu įeina greičiau negu pinigai, išeinantys? Aš pasakyčiau beveik, kad kiekvienam yra nelengvai dabar, bet tai nėra kažkas, kas mes turime išleisti taisyklę mūsų gyvenimas. Vietoj to, mes turime būti kūrybiškesni. Aš žinau, kad man lengva pasakyti, bet aš pamačiau skirtingus šeimos narius, kurie prasibrovė kai kuriais iš sudėtingiausių laikų. Pavyzdžiui, per didelę depresiją, mano senelė paėmė pilką porą mano dėdės kelnių ir kai aš buvau vaikas, padarė mane suknele iš to. Taip, yra skirtingų daiktų, kad jūs galite padaryti, kad išgyventumėte. Visų pirma, yra būdų paruošti jūsų namus žiemai. Jūs galite pabandyti mažus žingsnius, kad padėtumėte sutaupyti ant karščio
Pavyzdžiui, nupirkite truputį plastiko savo langams, kadangi keli yra drafty žiemos metą. Taip pat, jūs galite nupirkti parduotuvėje ar priversti tam tikrą projektą užeiti to palei jūsų durų pagrindą talpinimas, kad neleistumėte šalto projekto. Jei jūsų šeima vis dar šąla, jūs galite įeiti į savo kaimynystės parduotuvę ir nupirkti kai kuriuos iš tų šiltų neaiškių metimų, kad padėtumėte aplink save savarankiškai, kad laikytumėtės, jūs šildote ir paskui yra visada šiltų namo šlepečių, kad išsilaikytų ant kojų šilta taip pat.

Paskui, kai jūs ruošiatės nueiti bakalėja, apsipirkdamas, ji padeda pažiūrėti į skelbimus laikraštyje ar kur bebūtų dar sveika mityba studentams jūs galite surasti juos. Tikrinkite, kokia bakalėjos krautuvė gali duoti jums daugumą vertės jūsų pinigams. Nesibijokite apsipirkti aplink. Pasakykime, kad jūs esate kai kurių naujų drabužių reikalingume, sveika mityba studentams bet tai yra tik ne jūsų biudžete šiuo momentu. Tikrinkite kai kurias 2-ąsias rankų parduotuves. Jūs būtumėte nustebintas, kas vertina jus, gali surasti. Niekas kada nors nežinos. Jei jūs mėgstate valgyti ne namie kartais vėl tikrinimas aplink vertėms jūsų rajone. Jūs galėjote taip pat taupyti kai kuriuos pinigus, užsakydamas reguliarų valgį, ir paskui paprašyti šuniško krepšio. Tas būdas jūs turėsite kitą valgį ir galite taupyti kai kuriuos pinigus. Dabar, jei jūs turite įprotį valgyti ne namie daug (mes visi mėgstame padaryti tai), bet tai pradeda kainuoti daug pinigų, bandyti paruošti daugiau valgių namie, kad taupytų pinigus. Pirkimas valgių gaminimo knygos ir sužinodamas, kaip gaminti valgį namie yra svarbus, bandydamas taupyti daugiau pinigų.

Kai jūs einate į bakalėjos krautuvę, ir jūs norite nupirkti kažką, mėgsta, leidžia mus sakyti kečupą pavyzdžiui, gerai pažiūrėti per visą rajoną bakalėjos krautuvės lentynose, kad įsitikintų, kad jūs gaunate geriausią smūgį savo doleriui. Tik neužgrobkite pirmo kečupo, kurį jūs matote. Skautas aplink.

Taip pat, dabar, žmonės perka truputį maisto, kuris yra užsirašytas karjera kaip pavyzdžiui jautienos kepsnys. Perkant užsirašytą maistą kaip kepsnys tai yra gera mintis padaryti tai, bet tik įsitikinti, kad tai vis dar gana nauja, kad maitintųsi, ir prašom pažiūrėti į datas įsitikinti. Aš kalbėjau su bakalėjininku prieš porą savaičių, ir jie pasakė, kad vis daugiau žmonių negali leisti sau pirkimo aukštai įvertintų kepsnių šiuo momentu dėl ekonomikos, tokiu būdu jie žiūri į ir perka užsirašytą mėsą bakalėjos krautuvėje.

Valgymas namie taip pat yra gera mintis todėl, kad, jei jūs bandote prarasti kažkokį svorį, tas kelias jūs galite geriau kontroliuoti tai, ką jūs ketinate suvalgyti. Kai jūs valgote ne namie, jūs esate labiau palinkęs maitintis daugiau, negu jūs turite.

Norėdamas dažyti jūsų namus kartais jūs galite nupirkti dažus, kurie buvo greita paskola jau sumaišyti su spalva, kad kažkas persigalvojo apie pirkimą, ir jūs galite nupirkti galėjimą dažų labai pažeminta kaina. Tik paklauskite parduotuvės, jei jie turi kokius nors dažus, kurie buvo jau padaryti ir kad kažkas nenorėjo todėl, kad jie persigalvojo. Aš nupirkau daug, gali kokybiškų dažų, kurie buvo sumažinti todėl, kad kažkas persigalvojo apie spalvą, ir taip toliau.

Pasakykime, kad jūs iš tikrųjų skaudinate, jūs praradote savo darbą, ir jūs neturite pakankamai pinigų, kad užmokėtumėte jūsų sąskaitas, ir taip toliau. Nesigėdykite dėl savo situacijos ar aplinkybių. Jūs neturite jaustis blogai blogai. Kartais jūs galite gauti pagalbą nuo savo bažnyčios. Kartais jūs galite gauti pagalbą nuo kitų išteklių. Tik ieškokite aplink ir suraskite kažką ar kažkokią organizaciją, kuri gali padėti jums, kol jūs negalite grįžti ant savo kojų.

Jūs matote dabar, kad poros kovoja labai ir dėl skirtingų priežasčių. Neišimkite viso savo nusivylimo ir pykčio, kurį jūs turite apie pinigus ant jūsų sutuoktinio ar jūsų vaikų. Tik ieškokite jūsų, ir kadangi mano tėvelis visada sakydavo man, "Billie Jean, tik ieškokite jūsų yra visada kažkas blogiausias šalin, negu jūs esate." Aš visada atsiminsiu tai, ką mano tėvelis pasakė, kadangi tai taip teisinga. Kartais, mes jaučiamės blogai blogai ir liūdime sau savarankiškai, kai mes esame blogoje situacijoje, bet mes turime ieškoti mūsų, ir užuot besijautę besigailintys už save savarankiškai, mes turime užmegzti ryšius su kitais ir padėti kitiems tiek daug, kiek mes galime, ypač šiandieniais bandančiais ekonominiais laikais. Ir, kai mes ištiesiame ir padedame kitiems, kurie privers mus taip pat jaustis geresni taip pat apie mūsų situaciją. Per ekonominius laikus kaip mes turime šiandien, mes visi turime padėti vienam kitam. Būkite tuo, per aukojimą, ar fiziškai pagalbą kitiems, kuriems reikia pagalbos.

Aš tikiuosi, kad tai padeda jums ir jūsų santykiui per šituos bandančius ekonominius laikus. Atsiminkite, neišimkite to ant savo šeimos. Tik ieškokite jūsų, yra visada kažkas blogiausias šalin. Piktas gavimas nepadeda niekam ar bet kam. Tik darbas gero sprendimo jūsų situacijai radime.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *