Skirtumas tarp santaupų ir investicijos

Ne visi visuomenės uždarbio nariai žino privalumus ir trūkumus santaupų ar investicinio plano ar skirtumo tarp dviejų. Tai yra žinios, kurių nelaiko pagrindiniu išsimokslinimu liūdnai, ir galų gale jūs turite pasitikėti interneto šaltiniais ar buhalteriu, kad priimtumėte geriausią sprendimą jums, kiek jūsų pajamos yra sudomintos. Tai yra priežastis, kodėl nauji profesionalai yra sutrikdyti apie, kas padaryti su jų likiusiais pinigais po to, kai jie užmokėjo savo sąskaitas. Prakaitas ne daugiau, kadangi mes turime čia padėti jums daryti informuotą pasirinkimą.

· Kas yra skirtumas?
Santaupos yra ne mažiau negu, ką mes sukaupėme mūsų taupyklėse, kai mes buvome jauni. Tai yra pinigai, kuriuos jūs atidedate lietingą dieną ar medicinos nenumatytą blogiausią atvejį ateityje. Investicija yra skirtinga sąvoka apskritai todėl, kad, tuo metu, kai santaupose, pinigai jūs atidedate lieka tą patį. Investicijose, jūs turite galimybę padėti jūsų pinigus į kitą avantiūrą ir užauginti jūsų turtą prie sudarymo valdžios. Pinigai yra sukurti, investuodami tai Investiciniuose fonduose, ELSS, akcijose, obligacijose, prekėse, indeksuose, ir kituose.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

· Naudojant du:

Santaupos reiškia, kad jūs galite panaudoti pinigus, kuriuos jūs sulaikėte šalia nepaprastais tikslais, tuo tarpu, investicija reikalingas, kad jūs būtumėte ištikimai investuotas į avantiūrą, kad padidintų originalų fondą, kurį jūs įdedate. Tai galėtų reikalingas, kad jūs sulaikytumėte jūsų pinigus avantiūroje tam tikram laikotarpiui, kuris gali būti kur nors nuo kelių mėnesių iki kelių metų. Kuris taip pat padeda jums Mokesčio Santaupoms

· Atitraukimas:

Santaupos yra daug patogiau sunaudotos, kadangi lengviau ištraukti juos iš banko ir atsiskaityti su bet kokiomis papildomomis išlaidomis. Investicijos, tačiau, reikalingas kažkokio planavimo, jei jūs laikote išlaidas tuo. Kai jūs nuspręsite reikalauti savo pinigų, tai nesieks jūsų banko sąskaitos akimirksnį ir įpareigojama užimti laiką ir todėl, jei jūs suplanuosite išleisti savo investuotus pinigus, jūs turite suplanuoti priekyje ir nelaukti iki praėjusio momento, kad atsiimtumėte tai.

· Pavojai:

Santaupos nėra priklausančios pavojams todėl, kad jie duoda palūkanų labai žemą kursą. Investicijos, tačiau, yra priklausančios, kad pakiltų ir nukristų vertėje kompanijos, į kurią jūs investavote kapitalą. Labiausiai nelaiminga tiesa apie investicijas yra kad tuo metu, kai jūs galėtumėte svajoti apie visą, kad papildomi pinigai, jūs kaip tik taip, kaip tikėtina prarasite savo pinigus, jei jūsų "akcijų" vertės nukrinta.

· Kurį jūs turite parinkti?

Pagrįstas pavojais, dauguma žmonių išgąsdinti ir pasirinkimo santaupos vietoj investicijų, kad išvengtų pavojų, jei apskritai galimas. Tačiau, nepaisant jos pavojų, kartais investicija yra protingesnis pasirinkimas. Jei jūs neplanuojate lietimas jūsų pinigų daugiau kaip 5 metus, jūs turite svarstyti investavimą, tai apsirūpino, jūs esate paruoštas daugiau atsiimti savo investiciją, kai laikas sutampa su jūsų ilgalaikiu planu.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Jūs turite nustatyti laikotarpį, kuris pateisintų pinigų investavimą, užuot taupęs tai todėl, kad, jei jūs paliekate savo pinigus nepaliestus tam tikram laikotarpiui, tai gali būti davimo priežastis didelių pinigų, apie kuriuos jūs svajojote, gelbėdamas jus tragedija prarasti jūsų sunkiai uždirbtus pinigus. Be to, jei jūs planuojate taupyti savo pinigus, svarstyti pranešimą banke, kuris duoda jums didesnę palūkanų normą, kad jūs galėtumėte nukirsti daugiau negu, ką jūs sėjate.

Būtina suprasti positives ir abiejų šito pasirinkimo negatyvus, kad suplanuotų jūsų ateitį. Tačiau, kiekvienas taip pat turi tikrinti jo savą finansinį foną ir paskui suplanuoti investicijas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *