Statyba sėkmingo filialo, pardavinėjančio verslą ant autopiloto kaip papildomos pajamos

Aš esu "newbie", kad prijungčiau rinkodarą, kas stato interneto verslą ant autopiloto. Einamojoje ekonomikoje, mano pajamos nedengia tai, ką tai padarė prieš aštuonerius metus, kai aš atsistatydinau iš išsimokslinimo. Mano suvokimas yra toks, kad aš dabar turiu pakankamai pinigų pirmo būtinumo dalykams, bet nepakankamai laisvalaikio veiksmui, tokiam rubai internetu kaip kelionė. Sėkmingai statydamas filialą, pardavinėjantį verslą, aš turėčiau priedą, savarankiškas pajamas.

Galvodamas man reikia daugiau pinigų mano gyvenime, yra turbūt mano didžiausia beprotystė. Protinis reguliavimas yra užsakyme. Aš turiu neigiamą požiūrį pinigų kryptimi, jausdamas, kad aš niekada neturiu pakankamai daug. Tai palieka mane pabrėžtą ir nelaimingą. Jei aš galėčiau priartėti prie finansų su teigiamu požiūriu, aš būčiau geriau apsirūpinęs, ir emocionaliai ir finansiškai
sveika mityba nusprendžiu kontroliuoti savo mintis ir veiksmus positivity, turėdamas reikalo su pinigais. Neigiamumas nedominuos.

Be to, į darbą papildomų pajamų kryptimi, statydamas internetinį verslą ant autopiloto, ir palaikydamas teigiamą požiūrį, aš turiu jausti, kad mano finansai yra tinkami. Vienas iš būdų padaryti tai turi rizikuoti atiduoti pinigus. Tai sudėtinga man, bet aš dirbu ties tuo. Aš reguliariai darau aukojimą dviem gyvūno pastogėms, nuo kurių aš priėmiau vyresnius šunis, ir vietinę sriubos virtuvę.

Kasdien, aš ištempiu savo pajamas, būdamas taupesnis. Aš verdu savo valgius namie, greičiau, negu valgymas ne namie. Kai aš apsiperku, aš bandau žinoti pirkti tiktai, ko man reikia, ir ne paskola issimoketinai daiktai, kurių aš tik noriu. Aš priklausau programai, kuri turi kuponus, ir punktus, pasiekiamus tam, kad apsipirktų tam tikrose parduotuvėse ir žiniatinklio svetainėse tinkle. Jie taip pat nukainojo normas ant dovanos kortelių. Aš naudoju juos, kad taupyčiau pinigus ant bakalėjos, prekių, ir paslaugų. Taip pat. Aš pakartotinai panaudoju ir iš naujo rengiuosi straipsniams, kuriuos aš turiu, bet nenaudoju, užuot išmetęs juos. To pavyzdys turėtų pakartotinai naudoti tuščią stiklainį, kuris atvyko iš parduotuvės, pripildytos spageti padažo kaip kanistras cukrui. Mano namuose, aš įgyvendinu energijos taupymo techniką, kad sutaupyčiau ant naudos kainų. Kai aš valdau pavedimus, aš darau sąrašą, tokiu būdu kiekviena kelionė tikėsis, ir aš neturėsiu išeiti vieniems dalykams dažnai. Tai mažina mano benzino vartojimą.

Kadangi aš tęsiu pastatyti savo filialą, pardavinėjantį verslą ant autopiloto, aš palaikysiu savo kasdieninę pinigus taupančią konfiskuotu automobiliu aukcionas techniką, ir tęsiu mano aukojimą kitiems reikalingume. Svarbiausiai, aš liksiu atiduotas teigiamam mąstymui, matymui savarankiškai kaip tinkamų fondų turėjimas, užuot buvęs finansiškai skurstantis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *