Sukurkite grynųjų pinigų pagalvėlę – lygmuo iii į finansinę laisvę

Po to, kai jūs užbaigėte Lygmenį II žaidimo į Finansinę Laisvę ir pradėjote Pensijos kaupimo ir išmokėjimo planą, tai yra laikas Lygmeniui III – Grynųjų pinigų Pagalvėlės kūrimas. Ką tai ketina paimti, kad laimėtų šį lygmenį? Jūs turite turėti nepaprastą fondą. Teisingai, jūs turite įkurti paprastą taupomąją sąskaitą ir pradėti padėti bent jau 3 išlaidų mėnesius. Atrodo gana lengvas, teisingai?

Klaidos aš Padarytas – Trumpa Versija

O dėl manęs, aš buvau šiame Lygmenyje ilgą, ilgą laiką – turbūt dešimtmetis. Aš visada manydavau, kad buvo geresnė vieta padėti mano pinigus "dirbti." Jūsų pinigai turi dirbti jumyse, teisingai? Kiekvieni trys ar keturi mėnesiai, aš kaupčiau gerą savo tikslo gabalą. Aš pamatyčiau, kad pinigai mano taupomojoje sąskaitoje ir sako, "aš turiu investuoti šiuos pinigus ir gauti sugrįžimą
Tai tik sėdi ten." Ir, aš pabandyčiau ir praleisčiau šį Lygmenį. Buvo metų, aš maniau, kad aš žaidžiau Lygmenyje VII, bet iš tikrųjų aš vis dar žaidžiau Lygmenį III.

Pradžioje, aš paimčiau tuos pinigus ir padėčiau tai į kažkokį pavojingą akcijos spėliojimą. Aš net nepavadinčiau to investavimu todėl, kad aš stebėjau akcijų kursus kasdien ir priėmiau prekybos sprendimus kasdieniniu pagrindu. Tai neinvestuoja kapitalą. Aš nuolatos baigčiau tuo, kad prarasčiau 20 % – 40 % ir parduočiau "investiciją". Tada aš būčiau blogos nuotaikos ir atidėčiau grynuosius pinigus į savo taupomąją sąskaitą. Po dar trijų ar keturių mėnesių, kai aš sutaupiau viršuje kitą gerą gabalą savo tikslo, gerai, jūs žinote tai, kas įvyko paskui.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Taip, aš studijavau savo pamoką paskui pirmi keli kartai? Ne. Aš mokiausi po pirmųjų dvejų metų? Ne. Aš studijavau svarbumą atidėti grynuosius pinigus kritiškai padėčiai? Ne. Aš esu užsispyręs. Aš esu "protingas." Aš galiu daužyti "sistemą." Ir tokiu būdu aš tęsiau kaip tai per daug metų.

Kita versija šios pamokos man buvo, kodėl papildomų grynųjų pinigų turėjimas aplink yra taip svarbus. Yra labai daug kritiškos padėties, kuri gali įvykti, kad reikalingas papildomų grynųjų pinigų. Jei jūs neturite pinigų, sėdinčių taupomojoje sąskaitoje, tai jūs turite parduoti kažką, kad pakeltumėte grynuosius pinigus. Tipiškai, jūs parduodate labai nesavalaikiu laiku. Galbūt mokesčiai prieina, ir jūs esate skolingas daugiau, negu jūs galvojate. Jei jūs neturite grynųjų pinigų, tai jūs turite parduoti kažką. Kas, jei ekonomika praeina nuosmukį? Tipiškai laikas, jūs prarandate savo darbą yra tas pats laikas, kai vertybinių popierių birža sumažėja 20 % ar daugiau. Tai iš tikrųjų skaudina, kai jūs turite parduoti nežinant ką daryti, kad pakeltumėte grynuosius pinigus. Tai beveik turi procesą, "kad pirktų aukštai ir parduoti žemai" jūsų finansinėse investicijose "sistemą". Tai neketina padidinti jūsų gryną vertę ilgainiui. Tai ketina prarasti jus pinigai.

Svarbumas Lygmens III – Būsimi Lygmenys

Išleiskite mane sakyti jums kitą priežastį, kodėl Lygmuo III yra taip svarbus. Vėliau žaidime, mes ketiname investuoti kapitalą į nekilnojamąjį turtą ir firmas, kurios kuria pinigų cirkuliaciją, bet nėra laikytos skysčiu. Tai reiškia, kad jūs negalite parduoti jiems lengvai. Tai ketina užimti laiką, kad parduotų šituos neskystus vertingus dalykus. Tai ketina daugiau panėšėti į pardavimą namo negu akcijos ant vertybinių popierių biržos pardavimas. Šitie neskysti vertingi dalykai yra, kur daug valdžios yra dėl jų gebėjimo pagaminti pinigų cirkuliaciją. Mes tikėsimės pirkti juos su potencialu niekada jų pardavimo. Mes neieškosime kapitalo įvertinimo. Mes ieškosime pinigų cirkuliacijos. Taip, jei jūs neturite deramų atsargų vietoje, ir jei jūs nestudijavote šios pamokos dar, jūs ketinate įsitraukti į daug bėdos. Visos dinastijos buvo pargriautos todėl, kad jie neturėjo pakankamai grynųjų pinigų banke. Galimybė yra tiktai galimybė, jei jūs galite pasinaudoti tuo. Kitaip, tai yra tik gera mintis. Jums, kad sugebėtumėte pasinaudoti galimybe, jūs ketinate turite mainyti į grynuosius pinigus. Jums, kad sugebėtumėte apsaugoti kai kurias iš jūsų kitų investicijų, jūs ketinate turite mainyti į grynuosius pinigus.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Man reikėjo daugiau kaip dešimtmečio, kad studijuočiau šią neįkainojamą pamoką. Sutaupykite, minimaliai, tris mėnesius išlaidų taupomojoje sąskaitoje kritiškai padėčiai. Jūsų nepaprastas fondas yra buferis jūsų sistemoje, atleidime, kuris leidžia visoms kitoms sistemoms jūsų finansinėje struktūroje dirbti gerai. Tai yra riebalai, ne dujos – bet, abu yra būtini gerai bėgančiame automobilyje, kad gautų jus, kur jūs turite nueiti.

Aš manau, kad Lygmuo III yra sunkus lygmuo. Lygmuo III yra niekšiškas. Tai lengva į baigtą, galvoja šis ir bando daužyti rinką. Aš tikiuosi, kad jūs galite pasimokyti iš mano klaidų ir sulaikyti šį Lygmenį paprastą. Tai gali paimti kurį laiką, kad sutaupytų taip daug grynųjų pinigų. Atsiminkite, aš pasakiau, kad tai buvo paprasta, ne lengva. Sutaupykite grynuosius pinigus. Sutaupykite visa tai būdas pasiekti, kad Lygiuotumėte IV ir už.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *