Suraskite bendrąją sumą pinigų su socialine apsauga!

Jūs norite vairuoti Socialinės apsaugos labirintą, panėšėja į tęsimą užrištos akis žmogaus, ieškantis maisto atliekų medžioklės be pagalbos ir jokio žemėlapio? Su tūkstančiais strategijų kombinacijų maksimizuoti jūsų Socialinę apsaugą turi naudos, tai yra nenuostabu dauguma žmonių, yra užšaldyti su baime. Su labai daug demografinio sprogimo metu gimusių vaikų, susiduriančių su ta pačia dilema, jūs esate geroje kompanijoje. Didelės žinios yra pagalba, yra pasiekiamas!

Pirmi daiktai iš pradžių, vienas iš paprasčiausių būdų padidinti jūsų visą gyvenimą trunkančią pašalpą pasinaudoja Užlaikytais Išėjimo į pensiją Kreditais (DRC), kuris leidžia jūsų naudai užaugti prie 8 % per metus iki amžiaus 70. Tačiau, dažnai kai mes siūlome šią strategiją, mes girdime, tie patys žodžiai nuolat – (pasakė verkšlenančiu balsu), "Bet aš noriu savo pašalpos dabar todėl, kad aš galiu mirti kitais metais"
Debbie nuomonė nuo daugelio patirties metų? Tai nėra apie tai, jei jūs ‘mirštate į netrukus’, tai yra tai, kas vyksta, jei jūs ‘gyvenate per ilgai?’.

Kadangi mūsų tikslas apsaugo būsimą pavojų ir duoti jums pasirinkimą, mes esame visada ant būdų medžioklės sutrukdyti mūsų klientams skųstis. Šiuo atveju, pavojus maksimizuoti jūsų Socialinės apsaugos naudą miršta per netrukus, teisingai? Tokiu būdu yra viena iš paslėptų paslapčių Socialinės apsaugos, kuri yra paprastas sprendimas, turi blogiausias scenarijus pasirodyti prieš jūsų amžių 70. Pažymėkite: ši strategija yra VIENIEMS žmonėms tiktai.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kai jūs pasukate Pilną Pensinį amžių (jei gimęs tarp ’43 & ’54, FRA yra amžius 66 – didėjantis paskui ’54), rinkmena jūsų pašalpai, ir sustabdykite juos.

Laikinai pašalindamas jus pašalpa, jūs išsaugote teisę paskui PERSIGALVOTI. Bet kuriuo metu anksčiau amžiaus 70, jūs galite eiti vorele, kad gautumėte pašalpą ATGAL tam, kai pašalpa buvo sustabdyta (FRA). Tah dah… pinigų bendroji suma!

Kodėl jūs padarytumėte tai? Pasimokykite iš John, vieno iš mūsų išmintingiausių klientų. John, suplanuotam darbas iki amžiaus 75, nereikėjo pinigų ir todėl norėtas, kad maksimizuotų jo Socialinės apsaugos pašalpą ir užlaikymą, imantį juos iki amžiaus 70. Jo nauda 66 metų amžiaus būtų buvusi $2.000/mėnesio. Uždelsdama iki amžiaus 70, jo nauda būtų padidėjusi į $2.640/mėnesio. Kadangi jis dirba su mūsų Komanda, jo amžiaus laiku 66, jis ‘registravo ir sustabdė’ savo naudą. Tai vis dar leido jam pasiekti jo tikslą auginti jo naudą iki jo amžiaus 70. Deja, 69 metų amžiaus, blogiausias įvyko…, kad jis gavo žinias, kad jis turėjo galutinį smegenų vėžį. Jis daugiau neturėjo reikalingumo maksimizuoti jo mėnesinę naudą todėl, kad jis žinojo, kad jis pereis greičiau negu vėliau. Bet dėl to vienas paprastas pokalbis telefonu, kurį jis padarė 66 metų amžiaus, kad registruotų ir sustabdytų jo naudą, jis sugebėjo turinčiai atgalinį poveikį užbaigti sustabdymą savo pašalpos ir gauti 72.000$ BENDROSIOS SUMOS užmokestį!

Dabar, jei jūs panėšėjate į likusią dalį mūsų, niekas nenori galvoti apie save blogiausiame sveikatos scenarijuje, ir niekas nepadarė John, sveikatos paveikslo. Darydamas, kad vienas pokalbis telefonu, nors, tai neskaudino John einamojo plano, tai tiktai padidino jo pasirinkimą ‘dėl visa ko’ galimybės. Galų gale, jei jūs pasirodėte šioje tragiškoje situacijoje, ką geras jūs galėjote padaryti su papildomais 70$ k ar taip? Kelionė visame pasaulyje su šeima? Aukojimas jūsų bažnyčiai ar mėgstamam geraširdiškumui? Padėkite savo vaikams ar vaikaičiams su mokėjimu grynaisiais ant namų? Galimybės yra nesibaigiančios!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Atsiminkite, jei jūs esate vedęs, būti labai atsargus! Darant šią strategiją, tai sumažins kiekį, kurį jūsų sutuoktinis gaus ant jūsų perėjimo. Yra kitų strategijų, kurios duos naudos jums ir jūsų sutuoktiniui, ne šiam. Visada konsultuokitės su Socialinės apsaugos Administracija, kad patvirtintumėte šią strategiją. Tuo metu, kai SSA savanoriškai nesiųs jums laiško, pranešančio jus apie šį pasirinkimą, jie atsakys jūsų klausimą.

Kaip draudimo agentas daugiau metų negu aš noriu tikėtis (ir ankstesnis finansinis patarėjas), aš žvilgčioju už finansų/draudimo užuolaidų ir ieškau užuominas ir patarimus, kurie padės jus į geresnę sveikatą ir turto padėtį. Su išsimokslinimu ir užuojauta, mūsų specialistų Komandos padeda vairuoti painiausią temų su lengvumu, padėti jums pasirinkti geriausią pasirinkimą jūsų asmeninei situacijai, aiškinti pros/cons kiekvieno pasirinkimo ir labiausiai, siūlyti dvasios ramybę ir priežastį miegoti gerai naktį!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *