Teisinga mąstysena ir įpročiai tam, kad taptų turtingas

Pinigai. Tai yra žodis, kuris gali nustatyti net rimčiausią žmonių, besiseilėjančių. Tačiau daug mes turime tai, mes trokštame daugiau. Buvimas yra dažnai sulyginamas su laimės draudimu. Mes pavydime tiems, kas turi tai ir nori, kad mes galėtume būti vienu iš jų. Kas nemėgtų panėšėti į Carlos Slim ar Bill Gates, ar bent jau valdyti jų vertingų dalykų dalį?

Taip, ką mes nepadarytume, kad būtume turtingi ir turtingi? Bet, ne tai kad lengvas būti turtingas. Arba dar būtų daugiau turtingų žmonių šiame pasaulyje negu vargšai. Galų gale, beveik visos mūsų pastangos ir tinklai yra nutaikyti į vieną tikslą ir ambiciją – kad uždirbtų pinigus ir taptų turtingi. Taip, jei nėra lengva, tada kokiu būdu yra turtingų žmonių šiame pasaulyje? Kur jie visi gimę turtuoliai? Neabejotinai ne
Tada, kaip jie tapo turtingi? Gerai, tikrinkime dalį mąstysenos ir įpročių, kurie gali patikinti jus finansinė prabanga gyvenime.

Gebėjimas svajoti

Atsiminkite, iš pradžių jūs turite įsivaizduoti pasisekimą anksčiau, negu jūsų iš tikrųjų gaus tai. Svajonė, ir didelė svajonė. Jūs galite būti blogiausios rūšies beturčiu. Taip kuris? Galų gale, jūs neturite užmokėti nieko už savo svajones, teisingai? Pasakykite sau, kad jūs neketinate pasilikti šioje rutinoje amžinai. Tai, ten atvyks laikas, kai jūs būtumėte ne tame. Įsivaizduokite tai, kas būtų jūsų gyvenimas panėšėti, kai jūs tampate turtingas.

Natūraliai, kai jūs sakote savo svajones jūsų draugams būtų neigiamų atsakymų ir pastangų atkalbinėti jus. Taip kuris? Kiekvienas yra priskirtas į jų sakyti. Ir jūs turite teisę apsispręsti, ar jūs turite priimti tai ar ne. Atsiminkite, niekas, kas svajojo mažas, padarė tai didelį. Net kai aplinkybės nedirba jūsų paslaugoje, nepasiduokite ant savo svajonės.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Jūs žinote, kad Thomas Alva Edison nuvylė sumušimą 10 000 kartų anksčiau, negu jis sugebėjo padaryti elektrinį svogūną? Nesėkmės neatkalbinėjo jo, nei jie sunaikino jo svajonę. Jis tvirtai laikėsi, kol pasisekimas neatvyko jo kelias. Taip svajonė, ir niekada nepasiduoda ant jūsų svajonių, kol jūs nepasiekėte jų.

Nesėkmės, neleiskite jų nuklimpti jūs žemyn

Kai J.K. Rowling norėjo parduoti jai pirmą jos knygų Harry Potter serijoje, ‘Burtininko Akmuo’, joks leidėjas Anglijoje nenorėjo padėti jų pinigus ant to. Jie buvo teigiami, kad nebuvo jokios rinkos knygoms apie magiją. Rowling užsispyrė, neleido nesėkmių paveikti ją, ir laikėsi jos nustatymo ir kitų, kaip jie sako, publikuoja istoriją.

Dabar, tik įsivaizduokite, jei ji buvo karčiai nuvilta jos pasisekimo trūkumo, nusprendė pasiduoti ir palikti jos svajones? Gerai bet kas, kas perskaitė Harry Potter seriją ar žiūrėjo filmą sutiktų, kad tai bus ekvivalentiška literatūrinės savižudybės atlikimui, ir pasaulis būtų praradęs vieną iš labiausiai patvarių ir mielų pramanytų charakterių kada nors. Skirtumas tarp turtuolių ir vargšų yra iš esmės, požiūrių skirtumas. Nesvarbu, kas vyksta, turtuoliai – ar tie, kas yra nutartas sekti ir gauti finansinę prabangą – tikrai leidžia nesėkmes paveikti juos; nuo likusios dalies mūsų yra tiktai per paruošti, kad pasiduotų tik nesėkmės šešėlyje.

Nesėkmės yra tik laikinos komplekto nugaros. Jie yra tik kliūtys, po kurių gyvenimas meta mūsų būdą išbandyti mūsų nustatymą sekti. Kai jūs išmokstate priimti juos savo žingsnyje, bet neleidžiate jų atbaidyti jus nuo jūsų pasirinkto kelio, pasisekimas natūraliai sektų jūsų pastangas. Kiekvieną kartą jūs nuviliate, tikrinate savo pastangas sužinoti, kur jūs sugedote ir kodėl jūs buvote atmestas. Kai tik jūs analizavote save, pataisykite save anksčiau, negu jūs judėsite toliau į savo pageidaujamą tikslą.

Turėkite specifinius tikslus ir persekiokite juos

Betikslės kelionės neima jus niekur. Jie tik atsiima jus, ten kur jūs pradėjote nuo. Taip, užsibrėžti tikslai sau savarankiškai. Ir atsiminkite, jūs, tikslai turi būti pasiekiamais vieno dolerio banknotais. Pavyzdžiui, 30 metų Indijos tautietis negali trokšti tapti prezidentu Amerikos, šiuo momentu, bet kada nors ateityje jis bus. Vadinasi, padarykite planus, kurie yra jūsų pasiekiamumo viduje.

Galvokite didelis, bet suplanuokite mažas. Bent jau, pradžioje. Užsibrėžti trumpalaikiai tikslai pradinėms stadijoms. Žinoma, jūs turite atminti didesnį paveikslą to, kur jūs siektumėte, sako 10 laiko metų. Kai tik tikslas yra užsibrėžtas, kitas žingsnis apima tikslų nustatymą gauti tą tikslą. Kaip jūs išmokstate joti? Pirma, jūs artėjate prie arklio ir įsitikinate, kad jis priėmė jus. Tada jūs pakylate ant to ir išmokstate būti atsipalaidavęs balne. Kai tik tas tikslas buvo pasiektas, jūs žengiate keliuose žingsniuose, kad priprastumėte prie išvykos. Žingsnis prie mažo žingsnio, jūs išmokstate būti raiteliu.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Turtingas tapsmas yra kažkas panašaus į tai. Jūsų tikslai turi būti nustatyti vienam žingsniui laiku. Atsargus žingsnis yra visada geresnis negu milžiniškas šuolis. Kai tik jūs tapote atsipalaidavęs savo persekiojime, žingsnyje ant dujų, ir didinate greitį. Persekiokite savo tikslus su kryptinga ambicija. Čia, mes turime daug, kad pasimokytume iš vaiko, išmokstančio eiti. Atsargius žingsnius, sektus preliminarių pastangų ir vieną kartą menas, įsisavino, nėra jokio jų sustojimo.

Išsirinkite išmintingai

Yra gausių kelių ten, kad taptų turtinga. Skirtingi metodai yra tinkami skirtingiems žmonėms. Taip, pasirinkite savo kelią rūpestingai. Identifikuokite savo jėgas ir pasirinkite profesiją, kur jūsų įgūdžiai gali būti panaudoti sėkmingai. Jūs žinote, John Keat tėvai norėjo, kad jis būtų chirurgas. Bet, Keats buvo įsitikinęs, kad jo talentai guli literatūriniame persekiojime. Jis paliko savo karjerą chirurgijos pusėje būdas per, ir paėmė į poezijos rašymą. Žinoma, kelias buvo apibertas rieduliais ir audromis; pasisekimas buvo nepagaunamas; bet, jis užsispyrė ir šiandien yra įskaičiuotas kaip vienas iš pirmųjų Romantiškų anglų kalbos poetų.

Užgrobkite savo pakarpos gyvenimą, būkite paruoštas spąstams ir problemoms, turėkite drąsą, kad rizikuotumėte ir svarbiausia, svajotumėte didelis. Ir būti laimingas jūsų turtingume.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *