Teisingo banko ieškojimas

Yra įvairių faktorių, kuriuos jūs turite manyti, pasirinkdamas banką pasielgti su savo finansais. Pirma, svarbu pažymėti, kad bankai yra komercinės organizacijos, ir jų pirminis tikslas maksimizuoja naudą jų akcininkams. Tai reiškia, kad visos jų programos, produktai ir paslaugos yra paleisti į daugumos naudos nuo jūsų finansinių sandorių gavimą. Todėl, ant jūsų pusės, jūs turite išrinkti banką, kuris duoda jums daugumą vertės paslaugoms, kurias jie duoda jums. Entuziastingai apžvelkite terminus ir sąlygas, jų mokesčius ir jų produktus, kad gautumėte bet kokias paslėptas kainas prieš sutikimą su banku. Yra skirtingų bankų tipų, ir kiekvienas tipas turi savo pranašumus ir nenaudą.
Tradiciniai Bankai

Tradiciniai bankai suteikia mums patogų būdą gauti prieigą prie mūsų fondų ir padaryti užmokesčius už sąskaitas ir kitus užmokesčius. Jie turi didelį tinklą ATMs, kurie daro tai lengva atšaukti mūsų fondus ir padaryti indėlius, kad ir kada mums reikia į. Tačiau, žinoma, kad bankai turi besaikius ir paslėptus mokesčius, kurie įsiėda į mūsų finansus. Todėl svarbu, kad jūs apsiperkate bankui, kuris išieško mažiau mokesčių ir vis dar duoda jums kokybiškas paslaugas.

Internetiniai Bankai

Skirtingai nuo tradicinių bankų, internetiniai bankai sumažino mokesčius, ir jie duoda didesnę palūkanų normą ant santaupų. Tai daro bankų idealą taupomajai sąskaitai. Atidarymas pranešimo ir pranešimo veikimas yra lengvi kadangi jūs galite atidaryti ir sudaryti nuo jūsų personalinio kompiuterio patogumo. Kai kurie internetiniai bankai net apmokės jus ATM mokesčiai kadangi jie neturi savo savo ATMs. Tačiau, šitų banko sąskaitos tipų spąstai yra, kad sunku padaryti indėlius.

Vienas būdas kapitalizuoti nuo abiejų bankų tipų turi einamąją sąskaitą su reguliariu banku, kad pasielgtų su visais jūsų sandoriais su patogumu. Tačiau, garantuokite, kad jūs gaunate žemo mokesčio banką sumažinti ant jūsų bankininkystės išlaidų. Jūs galite tada sujungti internetinį pranešimą su jūsų einamąja sąskaita, kad palaikytumėte jūsų santaupas, kad įgytumėte nuo didelių procentų atlygių.

Kredito Sąjungos

Kredito sąjungos yra bankai, kuriems vadovauja kaip ne komercinės organizacijos. Bankai yra valdyti narių. Kadangi jų nevairuoja naudos darbotvarkė, jie turi daug žemesnę mokesčio struktūrą. Tačiau, daugelis šitų kredito sąjungų turi mažiau ATMs, ir jų pritaikymas neįgaliesiems nėra taip patogūs kaip tie tradicinių bankų. Manydamas, ar atidaryti pranešimą kredito sąjungoje, jūs turite tikrinti dėl paslaugų, kurias jie siūlo tam, kad palaikytų mažas įmones. Kai kurios kredito sąjungos nesiūlo patogumų ir paslaugų mažoms įmonėms. Jūs turite taip pat tikrinti, ar jie aukštino internetinę bankininkystę, kuri aprūpina internetinio sąskaitos mokesčio paslaugas.

Punktai ir Apdovanojimo Sistema

Dauguma pagrindinių bankų siūlo punktus ir apdovanoja sistemą ant jų kreditinių kortelių. Apdovanojimo punktai yra sukaupti bet koks laikas, jūs leidžiate kreditinės kortelės naudojimą. Manydamas, ar prisijungti prie tokio plano, jūs turite iš tikrųjų svarstyti, ar jūs kada nors panaudosite tokius punktus ir ką jis ima, kad išpirktų tokius apdovanojimo punktus. Nėra jokio reikalingumo kreipimas dėl apdovanojimo sistemos, jei jūs niekada nepasieksite, kad panaudotumėte punktus. Jūs turite taip pat tikrinti, ar tokia sistema yra laisva, ar jus apkaltina tebevykstanti kaina, kai tik jūs prisijungiate prie sistemos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *