Teisių žmonių pasirinkimas, pirkdamas namus

Kai žmonės svarsto naminį pirkimą, svarbūs daiktai, kurie ateina į galvą gali apimti žiūrėjimą į dydį, kaimynystę, ar malonumus. Bet per naminį pirkimo procesą, jūs ketinate turėti dirbti su ir bendrauti su daug skirtingų žmonių. Pasirinkimas, su kuo jūs dirbate, pirkdamas namus yra beveik taip svarbus kaip tikrų namų pasirinkimas!

Nekilnojamojo turto atstovas Galbūt akivaizdžiausias asmuo, kuris ateina į galvą yra nekilnojamojo turto atstovas. Jis ar ji yra dažnai jūsų pirminė sąsaja su naminiu viewings ir derybomis. Tuo metu, kai daug nekilnojamojo turto atstovų dirba, kad pardavinėtų save per lakūnus ir skelbimus, dažnai geriausia gauti rekomendaciją nuo draugo ar kolegos prieš atstovo pasirinkimą. Nekilnojamojo turto atstovai sutvarkys viewings, apžvalgos apžiūras ir kitą turto dokumentaciją, elgesio derybas su pardavėju, ir paruoš kanceliarinį darbą
Geras nekilnojamojo turto atstovas atmins jūsų palūkanas ir nepastums jus į brangiausią naminį galimą!

Skolintojas, Ar jūs praeinate paskolos brokerį ar tradicinę finansų įstaigą, gerai turėti dirbantį santykį su jūsų skolintoju. Atrodo, kad jie vengia kalbėti apie detales ir pastumia jus pasirašyti kanceliarinį darbą? Jei taip, jūs galite norėti pažiūrėti kitur. Jūsų skolintojas turi norėti nueiti papildoma mylia jums. Galų gale, jūs ketinate mokėti jiems pinigus per ilgą laiką! Ieškokite paskolos specialisto, kuris nori neskubėti, kad paaiškintų paskolos detales, kas gins Jūsų vardu, kad gautų jus geriausias kursas, ir kas nesumiš pasakyti jums ir pranašumai ir skirtingų paskolos scenarijų nenauda.

Rangovai Pagaliau, jūs turbūt bendrausite su daug rangovų per jūsų naminį pirkimą. Tai gali apimti jūsų naminį inspektorių, iniciatorius, ir net vidaus projektuotojus ir landscapers. Tuo metu, kai gali būti viliojantis tiesiog nueiti su pigiausiu pasirinkimu, atsiminkite, tai yra jūsų nauji namai – jūs norite žmonių, kuriais jūs galite patikėti. Lengva tiesiog tęsti Craigslist ir surasti rangovą, bet jūs esate geriau apsirūpinęs tyrinėjantis skirtingas pasirinkimas ir pasirinkimas rangovo, kuris neskubės, ir rūpinimasis turėjo garantuoti, kad jūs mėgstate savo naujus namus.

Supratimas naminis pirkėjas neskuba, kad manytų, kad teisūs žmonės padeda jam ar jai daro geriausią pirkimą. Visada įsitikinkite, kad jūs gaunate rekomendaciją nuo draugų ir šeimos prieš pasirinkimą nekilnojamojo turto atstovo, skolintojo, ar rangovo. Tuo metu, kai tai gali atrodyti kaip daugiau darbo pradžioje, jūs sutaupysite save apgailestavimas ir pinigai vėliau!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *