Turto sukūrimas ir pavojai stebėti atidžiai

Turto sukūrimas yra tikslas, pasidalintas daugelio. Mes siekiame stabilumo ir gero gyvenimo, kuris pamatys mus turint mūsų savus namus, imdamas metines šventes, apsipirkdamas, kai mes jausimės kaip tai, siųsdami mūsų vaikus į privačias mokyklas ir atsistatydindami anksčiau negu dauguma žmonių. Tuo metu, kai tai gali viskas atrodyti kaip aukštas užsakymas, jei yra finansinių pavojų, apimtų turto statybos, tai gali būti padaroma. Turtingas tapsmas yra galimas, jei mes sumaišome kartu sunkų darbą, atsargų planavimą ir discipliną. Žinoma, tai taip pat padeda žinoti dažnas klaidas ir rizikuoja stebėti atidžiai taip, jūs galite išvengti jų tiek kiek įmanoma. Apačioje yra keli pavyzdžiai:
1. Neteisingų finansų įstaigų pasirinkimas. Turto sukūrimas reikalingas kietos ir stabilios finansų įstaigos, kur jūsų pinigai ne tiktai bus saugūs, bet taip pat užaugs ant padoraus kiekio palūkanų ilgiau, jūs neišleidžiate tai ten. Įkurti bankai neišdalija iš tikrųjų didelių procentų atlygių, tuo metu, kai reliatyvūs atvykėliai yra tiktai per entuziastingi, kad sugundytų indėlininkus su aukštesnėmis normomis su labai nedaug garantija stabilumui. Yra finansinių pavojų, pasirenkant "naują veidą" pramonėje, duotoje jų profesinės patirties trūkumą. Pabandykite gauti geriausią pasiūlymą savo pinigams, darydamas kelias apklausas skirtingame įkūrime. Padarykite palyginimo diagramą, kad padėtumėte jums rinkti geriausius galimus bankus.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

2. Daugiau skolos sukaupimas, kad atsiskaitytų su sena skola. Išmokite atsiskaityti su skola, naudodamas bet kokias pajamas, kurias jūs galite sukurti. Nesiekite greitos išmokos, gaudamas kitą paskolą atsiskaityti su kitomis skolomis. Jei jūsų nauja skola nebus nepalūkaninė, ji nedarys geros turto sukūrimo praktikos, kad įsigytų papildomą skolą. Tik koncentratas apsimokėjimas, ką jūs šiuo metu įsiskolinate. Jei jums reikia kažkokio dreifo su atmokėjimu, įeinate į susitarimą su jūsų kreditoriais. Jie supras jūsų situaciją, jei jūs aiškiai nubrėšite bendrais bruožais savo pajamų susivaldymą.

3. Nedarydamas reikiamo stropumo prieš investicijų sukūrimą. Vienas pavyzdys investicijos turto sukūrimui būtų investicinių fondų formoje. Anksčiau, negu jūs investuosite savo sunkiai uždirbtus pinigus į savitarpio investicinį fondą, jūs turite ištirti iš pradžių, greta jūsų finansinio planuotojo, kokios akcijos, obligacijos ir saugumas yra perkami kolektyvinio baseino. Tuo metu, kai investiciniai fondai siūlo likvidumo, įvairinimo ir stipraus investicijų valdymo pranašumą, yra fondų, kurie išieško aukštus mokesčius investitoriams. Taip, pagrindinis daiktas, kad atsimintų, kad sumažintų jūsų finansinių pavojų neapsaugojimą turi padaryti jūsų namų darbą.

4. Ne skolų mokėjimas laiku. Jūs galėtumėte manyti, kad penkiolikos dolerių atmokėjimas kas mėnesį ant tos kreditinės kortelės yra gana nereikšmingas, bet tiesa yra, vėlyvas mokestis, pridėtas prie praleisto užmokesčio, galėjo būti aukštesnis negu atmokėjimas savarankiškai! Jūsų turto sukūrimo pastangos gali būti lengvai sunaikintos, sudarydamos vėlyvus mokesčius ir palūkanas, prismeigtas į kiekį kiekvieno sąskaitos pateikimo ciklo pabaigoje. Ne tiktai, kad, bet nusikaltę banko sąskaitos savininkai gali pasirodyti nubaustas su didesne palūkanų norma, jei atmokėjimas yra pastoviai praleidžiamas daug mėnesių. Tie yra finansiniai pavojai, kuriuos jūs turite žinoti, turėdamas reikalo su kreditinėmis kortelėmis ar mažomis paskolomis.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

5. Nedarydamas pakankamai tyrinėjimo, kreipdamasis dėl paskolų. Daug žmonių apgaili išėmę paskolą skubiai prieš apsipirkimą aplink kitiems. Vienų ar dviejų procentų metinės normos skirtumas galėtų atrodyti mažas pirmiausia, bet jei jūs padarysite matematiką, jūs suprasite, kad vieni ar du procentai galėjo išversti į šimtus ir net tūkstančius dolerių, kuriuos jūs galbūt sutaupėte ir padėjote į savo turto sukūrimo pranešimą.

Neskubėkite, kad kauptumėte turtą taip netrukus. Iš tikrųjų turtingi ir sėkmingi žmonės neįsigijo savo turto per naktį. Reikėjo metų atsargaus planavimo, gelbėjimo ir daug disciplinos ant jų dalies. Sėkmė ir gali jūsų ateitis matyti jus besigėrint gyvenimu, kurio jūs visada norėdavote.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *