Turto sukūrimas per pats pakankamumas

Suaugę turi skirtingas mintis apie turto sukūrimą. Iniciatyviems vieno dolerio banknotams su pakankamai kapitalo, tai ketina pakelti verslą. Ne taip sunkiai dirbantys vieno dolerio banknotai, tai reiškia stebuklingą netikėtą sėkmę kaip nacionalinė loterija ar įtikinantis kažkokį suvenyrai turtingą asmenį vesti juos. Tada yra tų, kas nenori nustatyti jų verslo, bet žaistų vertybinių popierių biržą kaip jų asmeninio pinigų vadybos plano dalį.

Bet kas, jei jūs neturite pinigų, kad pradėtumėte jūsų savą verslą, nekalbant apie investuoja kapitalą į loterijos bilietus ar vertybinių popierių biržą? Ir kas yra šansai jūsų susitikimo turtingo asmens, kuris ves jus ir neišleisti jus pasirašyti ikivedybinę sutartį? Jei jūs slopinate stabilų darbą ir turite pasitikėjimą savimi, stiprus darbas etiniai ir tinkami pinigų vadovavimo įgūdžiai, jūs galite pastatyti savo savą turtą lėtai, bet tikrai
Yra būdų, kuriais jūs galite pradėti:

1. Užrašykite svetainiu kurimas savo turto sukūrimo tikslus. Matymas jūsų tikslų popieriuje – virtualus ar kitaip – konkretizuoja jūsų planus ir duoda jums aiškumą, kaip jūs apibrėžiate ir reguliuojate savo prioritetus ilgainiui. Vienas tikslo pavyzdys būtų: "aš noriu turėti 20.000$ banke prieš mano dvidešimt penktą gimimo dieną." Su tuo kiekiu kaip jūsų pradinis smeigtukas, jūs galite pradėti statyti į jūsų pirmą padėlį. Visada laikykitės realistinio skaičiaus. Jei jūs sakote, "aš noriu 250.000$ banke prieš mano dvidešimt penktą gimimo dieną", tada jūs tiktai ruošiatės nusivylimui. Geriau pasiūlyti konservatyvų kiekį ir nustebinti save, viršijant tai, o ne nusitaikyti per aukštai ir nepakakimas.

2. Suplanuokite biudžetą. Jei jūs gyvenate pagal pastovų atlyginimą, suraskite būdus paskirti jūsų biudžetą, kad jis moka būtiniausius dalykus iš popieriniai maiseliai pradžių, palieka mažai dėl laisvalaikio, ir išvyksta truputį daugiau negu reikia į jūsų banko sąskaitą. Bendras patarimas turi sutaupyti bent jau dešimt procentus jūsų pajamų kas mėnesį, bet bandymą nueiti aukštesniam procentiniam dydžiui kaip penkiolika ar dvidešimt procentų. Jūs truputį greitinate turto sukūrimą šis kelias ir jei jūsų pinigų vadyba yra apdairi, tai lengvai gaunama. Jūs galėtumėte turėti į downscale savo gyvenseną, kad pasiektumėte tai, bet tai bus verta to, kai tik jūs pradedate matyti kiekį savo taupomojoje sąskaitoje kylant, viršuje, VIRŠUJE.

3. Manykite, kad jūsų darbas nėra toks kad stabilus. Tai galėtų susitikti kaip neigiamas mąstymas, bet pabandyti panaudoti tai jūsų pranašumui. Žmonės aukštai mokėdamos darbo vietose yra linkę pasidaryti šiek tiek įžūlūs ir užmiršti jeigu ne lietinga diena. Jie nugriauna savo atlyginimus laimingomis valandomis bare, atostogos ir kiti paviršutiniški daiktai. Tada, kai kompanija pradeda mažinti, ir jie gauna pranešimą apie atleidimą, jie supranta, kad jie neturi nieko banke, kad padėtų įveikti juos. Nepanėšėkite į šituos žmones. Net jei jūsų dabartinis darbas moka geras, ir kompanija taisosi, stengtis iš visų jėgų būti taupi.

4. Suvalgykite kuklų pyragą. Ne raidinis, priimdamas jus nežino to posakio. Šiame scenarijuje, tai ketina mažinti, kur bebūtų jūs galite. Jūs vairuojate SUV? Atsikratykite nuo tų dujų guzzler ir pasirinkite labiau ekonomišką modelį. Ar geriau dar, paimkite viešąjį transportą. Jūs mėgstate turėti vyną su savo pietumis? Praleiskite vyną ir pasirinkite nebrangų gėrimą. Geriau dar, nevalgykite ne namie ir išmokite maitintis labiau namie. Jūsų turto sukūrimo pastangos nesiseks, jei jūs reikalausite palaikyti tam tikrą gyvenseną, kuri suvalgo viršuje daug jūsų grynųjų pajamų!

5. Jei jūs turite užmokėti kreditu, jūs negalite leisti sau jo! Pabandykite išvengti naudoti jūsų kreditinę kortelę ir nuspręsti mokėti grynais vietoj to, tokiu būdu pinigų vadyba tampa lengvesnė. Jūsų išlaidų sekimas tampa iššūkiu – ir kartais pratimu bergždume – kai jūs tęsiate smūgiuoti ta kortelė. Naudojant grynųjų pinigų pajėgas jūs, kad išsaugotų pinigus, kurie yra didelė turto sukūrimo praktika. Papildomai, jūs vengiate spausti skolą, į kurią daugumos kreditinės kortelės vartotojų yra linkę.

Turto sukūrimas ir pinigų vadyba yra visą gyvenimą trunkantis procesas. Bus teismų ir klaidų, bet nepasiduoda. Tik pasimokykite iš savo klaidų, tęskite eiti, ir vieną dieną jūs smogsite mokesčio purvui.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *