Uodegos apsisukimo ekonomika – lloyd’s atsiima savo pinigus iš Europos bankų

Mes turime sužinoti, kaip gauti naudos nuo šiandienio ekonominio chaoso, nepriklausomai nuo mūsų einamosios finansinės padėties. Alternatyva yra nuolatinė nuožulni skaidrė, ir daiktai pradeda smukti gana skubiai…

Ganėtinai Sudomintas ir Dėl Geros Priežasties

Yra daug tamsių finansinių žinių, plaukiojančių apie šitas dienas, ir nors aš esu iš tikrųjų tikras optimistas širdies gilumoje, kai kažkas kaip tai ateina, jūs negalite padėti patirčiai bite (ar partija) susirūpinimo, ir tapti ganėtinai suinteresuotas per tai, kas vyksta?!!

Pelnykite Patarimai Raudona Vėliava
Be bet kokio įspėjimo, 2011 m. gruodžio pradžioje Londono Lloyd, kuris yra seniausias draudimas marketer ant planetos, paskelbė, kad tai atsiėmė savo pinigus iš visų Europos bankų.

Pagal Lloyd, priežastis jie padarė šį judėjimą, yra, kad bankai rizikuoja nepasisekti dėl Europos skolos krizės, kuri greitai nerodo jokių ženklų atgavimo ir tęsia pablogėti. Iš tikrųjų, Lloyds valdo Finansų skyriaus viršininką, neseniai išdėstydavo:

"Jei jūs esate jaudintas, kad vyriausybė savarankiškai galėtų būti pavojinga, tada jūs esate tikrai jaudintas, kad bankai galėjo būti nuimti su jais."

Kurios Europos vyriausybės, į kurias Lloyds siejasi yra neaiškios, bet svarbu pažymėti, kad jie tik neatsiėmė savo pinigų iš Italijos, Graikijos ar Ispanijos bankų; jie atsiėmė savo pinigus iš visų Europos bankų visiškai.

Kai kompanija, kurios pagrindinis verslas apskaičiavo pavojus netikėtai ima savo pinigus ir prabėgimus, tai yra didžiulė raudona vėliava ir aiškus požymis, kad galo pradžia yra šalia!

Uodegos Apsisukimo Ekonomika

Bet koks būdas jūs žiūrite į tai, Europos Ekonominė krizė ima rimtą nosies nėrimą, ir tai tampa kiečiau ir brangiau bankams, kad veiktų, ir todėl visuomenei taip pat pasidaro sudėtingiau pasiskolinti pinigų. Todėl, kompanijos baigia tuo, kad turi užmokėti daugiau, kad pasiskolintų pinigų, kurie savo ruožtu turi aukštesnių visko kainų rezultatą. Kai tai vyksta, kad vartotojai skolinasi mažiau ir leidžia mažiau, kurios priežastys Kompanijos uždarbis, kad staiga kristų, kuris nuleidžia mokesčius, užmokėtus, kuris priverčia vyriausybės stoką sprogti, kuris pakelia kainą skolintis net aukščiau, kuris savo ruožtu priverčia nosies nėrimą įeiti į visą uodegos apsisukimą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Jei vyksta, jūs manote, kad Europos problemos neketina paveikti JAV, jūs geriau galvojate vėl. Tai yra tiktai laiko klausimas, kol JAV nepasiekia, užtrenkė kelią sunkiau, negu tai padarė per Didelę Depresiją pradžios 1930-ųjų.

Tik tikrinkite kelias iš antraščių, kurios yra ant žinių 1 puslapio šiomis dienomis, kurias mes visi matome.

1) Amerikos Skola smogia 15 trilijono ir atrodo unstoppable (Google USdebtclock.org)

2) Skolos krizės pamokos nuo Lotynų Amerikos; Europa, jei kažkas, yra blogesnėje situacijoje.

3) JAV valiutos krachas yra gamybos stadijoje

4) Greitas amerikiečių vidutinės klasės išnykimas

Tamsa ir Likimo Sidabras, Apsupantis

Taip, kur mes einame su visa tuo ir, "Kaip jūs galite apsaugoti ar net užauginti savo pinigus per šią ekonominę krizę?"

Iš tikrųjų yra strategijų, kad jūs galite iš tikrųjų gauti naudos nuo šiandienio ekonominio chaoso, nepriklausomai nuo jūsų einamosios finansinės padėties. Tik atsiminkite, kad turtuoliai visada pasidaro turtingesni, ir kad jūs galite taip pat! Būtent per didelę 1930-ųjų depresiją Amerika pamatė savo didžiausią vystymąsi milijonierių negu bet koks laikas anksčiau žlugimo. Tikras žaidimas pasikeitė truputį nuo tada, bet informacija, ir išsimokslinimas yra raktas, ir jūs turite būti paruoštas pažiūrėti į daiktus su nauju akių komplektu.

Nuo didžiausių iššūkių taip pat atvyksta didžiausios galimybės.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *